Geltir Faena 2017 LE Tıraş Sabunu
Ben sıfırdan siparis kokulu sabun yapma olayına pek sıcak bakmıyorum, daha once denenmis uretilmis, musteriler tarafından iyi feedback alınmıs urunlere yonelmek bana daha mantıklı geliyor. Secenek olursa, tercihimi hazır uretimde olan bir urunden secmek isterim sahsen.
(23/05/2017, Saat: 12:23)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben sıfırdan siparis kokulu sabun yapma olayına pek sıcak bakmıyorum, daha once denenmis uretilmis, musteriler tarafından iyi feedback alınmıs urunlere yonelmek bana daha mantıklı geliyor. Secenek olursa, tercihimi hazır uretimde olan bir urunden secmek isterim sahsen, tek cesit olacaksa uyarım.

Formül aynı. Değişen tek şey koku. Ben de koku için bu nedenden dolayı kokuyu ayrıca çalıştırıyorum önce. İlk sayfada yazdığım kokuların hepsinin örneği var elimde. Buradan seçilen ne olursa aynı şekilde öncelikle onun da örneğini isteyeceğim. Smile
https://instagram.com/buyukkotukurt/
@cihankeskin Cihancım eline sağlık.Senin yaptığın her organizasyona gözüm kapalı varım.Hermes,Creed Aventus güzel kokulardır,un jardin sur le nil de olabilir,yaz için ideal.Arkadaşlar karar versin,uyarım.Faena'yı zaten biliyor ve seviyorum,eminim güzel bir ürün çıkacak ortaya.Tekrar eline emeğine sağlık kardeşim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
Önceki sayfalarda konusu geçti galiba ama eğer hayvansal katkı içermeyen sabunlar varsa ben de katılmak isterim.
Tallow hayvansal içeriktir komşum. Bu seferki organizasyon Tallow sabunu şeklinde olacak demiş cihankeskin üstad

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
Elimde çok sabun var ama kardeşime arkadaşlara hediye ederim artık onları. 2 tane Faena bitirdim her ikisinden de çok memnun kaldım. Sanırım ben de katılıyorum organizasyona.

(23/05/2017, Saat: 20:00)Testosteron Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Önceki sayfalarda konusu geçti galiba ama eğer hayvansal katkı içermeyen sabunlar varsa ben de katılmak isterim.
(24/05/2017, Saat: 00:18)btoprak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tallow hayvansal içeriktir komşum. Bu seferki organizasyon Tallow sabunu şeklinde olacak demiş cihankeskin üstad

Fokion artık Vegan sabun üretmiyor. Lanolin ve Tallow var bütün sabunlarında. Bu nedenle Vegan seçeneğimiz bulunmuyor.
Öncelikle bu güzel organizasyon için teşekkürler @cihankeskin komşum.

Sevgili forumdaşlarım: Anlayışınıza sığınarak, dikkatimi çeken bir detay üzerine birkaç söz söylemek istiyorum. Beni biraz takip eden arkadaşlarımın uzunca bir süredir zararlı kimyasallar üzerine yoğunlaştığım gözlerinden kaçmamıştır. Yukarıdaki sayfalarda bazı komşularım özellikle koku üzerine yoğunlaşmış. Faena, içeriklerine baktığımızda son derece doğal, zararlı kimyasallar içermeyen sabunlar üretiyor, kalitesi  de malum. Koku verici olarak da sanırım yine doğal yağlar kullanıyor. Yanılıyorsam lütfen düzeltin. Bize özgü bir koku devreye girerse, bu ekstradan parfüm (zararlı kimyasal) içereceği anlamına gelir ve gerek artisan, gerek fabrikasyon ürünlerde şahsen tercih etmediğim bir durum bu. Arkadaşların bahsettiği tüm parfümlerin kokuları müthiş; ancak bu notaları doğal yoldan yakalamak çok zor olacak ve ekstra parfüm eklenerek bu isteğimiz yerine getirilecek, diye düşünüyorum. Forumda birçok komşumun, kullandıkları ürünlerin kimyasal veya doğal olması ile ilgili kaygıları olmadığının farkındayım; bunu yargılamam ve hatta eleştirmem bile, kişisel tercihtir. Ben de kişisel görüşümü dile getiriyorum, çünkü bu ekstra kimyasal parfüm kararı benim organizasyona katılıp katılmama tercihim üzerinde etken olacak ve katılmayı arzu ediyorum. Kullandığımız çoğu zararsız ürünün formülasyondaki doğallık puanı yeşil seviyesinde ilerlerken, içeriğine ilave edilen "parfüm" neticesinde kırmızıya dönüyor. Özellikle hassas ciltli komşularımın, kullandıkları ürünlerde bu detaya dikkat etmelerini rica ediyorum.
Bana sorarsanız, bu güzel sabun, içeriğine ilave edilecek en zararlı kimyasallardan biri ile karakterini kötü yönde değiştirmesindense, doğal ve özgün hali ile dolabımıza girsin. Bu durumda organizasyona zevkle katılırım.  

Hepinize çok güzel bir gün diliyorum.
(24/05/2017, Saat: 08:20)Lorenzo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Öncelikle bu güzel organizasyon için teşekkürler @cihankeskin komşum.

Sevgili forumdaşlarım: Anlayışınıza sığınarak, dikkatimi çeken bir detay üzerine birkaç söz söylemek istiyorum. Beni biraz takip eden arkadaşlarımın uzunca bir süredir zararlı kimyasallar üzerine yoğunlaştığım gözlerinden kaçmamıştır. Yukarıdaki sayfalarda bazı komşularım özellikle koku üzerine yoğunlaşmış. Faena, içeriklerine baktığımızda son derece doğal, zararlı kimyasallar içermeyen sabunlar üretiyor, kalitesi  de malum. Koku verici olarak da sanırım yine doğal yağlar kullanıyor. Yanılıyorsam lütfen düzeltin. Bize özgü bir koku devreye girerse, bu ekstradan parfüm (zararlı kimyasal) içereceği anlamına gelir ve gerek artisan, gerek fabrikasyon ürünlerde şahsen tercih etmediğim bir durum bu. Arkadaşların bahsettiği tüm parfümlerin kokuları müthiş; ancak bu notaları doğal yoldan yakalamak çok zor olacak ve ekstra parfüm eklenerek bu isteğimiz yerine getirilecek, diye düşünüyorum. Forumda birçok komşumun, kullandıkları ürünlerin kimyasal veya doğal olması ile ilgili kaygıları olmadığının farkındayım; bunu yargılamam ve hatta eleştirmem bile, kişisel tercihtir. Ben de kişisel görüşümü dile getiriyorum, çünkü bu ekstra kimyasal parfüm kararı benim organizasyona katılıp katılmama tercihim üzerinde etken olacak ve katılmayı arzu ediyorum. Kullandığımız çoğu zararsız ürünün formülasyondaki doğallık puanı yeşil seviyesinde ilerlerken, içeriğine ilave edilen "parfüm" neticesinde kırmızıya dönüyor. Özellikle hassas ciltli komşularımın, kullandıkları ürünlerde bu detaya dikkat etmelerini rica ediyorum.
Bana sorarsanız, bu güzel sabun, içeriğine ilave edilecek en zararlı kimyasallardan biri ile karakterini kötü yönde değiştirmesindense, doğal ve özgün hali ile dolabımıza girsin. Bu durumda organizasyona zevkle katılırım.  

Hepinize çok güzel bir gün diliyorum.

Fokion hazır esans kullanmıyor komşum. Kendisi üretiyor. O nedenle kimse bire bir koku beklemesin. Smile
Başka koku önerisi yoksa ben oylamaya geçiyorum. Smile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Photo YENİ BİR TIRAŞ FIRÇASI İSTERÜZ!! izterd 9 2,199 29/02/2024, Saat: 17:49
Son Yorum: exselans
  Sorunsuz Tiraş temali canli yayin dikdik_s 2 1,667 12/06/2022, Saat: 15:46
Son Yorum: new38
  beyfendi.org TERRE tıraş sabunu hediye ediyor. sohayli 0 1,775 16/09/2021, Saat: 14:49
Son Yorum: sohayli
Tongue Geltir 2020 Deri Etkinligi İsmetaltan 169 58,126 21/08/2021, Saat: 09:09
Son Yorum: serkant2
Exclamation Çok Özledik: Ankara Geltir Buluşması ekindgn 22 6,146 13/06/2021, Saat: 01:02
Son Yorum: ahbap
Information geltir.com 2019 Jaguar Fırça Etkinliği - İlk Mesaj Güncel 3RD1 590 171,532 31/05/2021, Saat: 20:05
Son Yorum: osaka23
  TIRAŞ ALETİ KUTUSU ETKİNLİĞİ sohayli 0 1,551 01/05/2021, Saat: 16:48
Son Yorum: sohayli
  Geltir 34 Soner 30 14,960 17/03/2021, Saat: 23:05
Son Yorum: Soner
Star 7. Geleneksel Geltir Yılbaşı Hediye Organizasyonu (2020-2021) onurcakmak 61 18,986 01/01/2021, Saat: 20:27
Son Yorum: forevermore07
  Ankara Geleneksel Geltir Buluşması Vol.03-2020 ekindgn 10 5,585 26/06/2020, Saat: 15:59
Son Yorum: Efrasyab

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: