Moderator Seçimi Hk.
(24/05/2017, Saat: 21:59)aliyuksel Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bilgisayar başında çok vakit geçiren,
Sürekli online olup, forumu takip edecek birinin moderatör olmasi gerekir.
Bu işin tıraş tecrübesi ile alakası yok.

Moderatör olan kişinin ayrı bir moderatör hesabı olmalı, sadece girip gerekli kontrolleri yapmalı. Forumda yazacaksa, sadece kendi nicknamei ile Yazmalı, moderatör kimliği olmamalı. Bu şekilde çok daha profesyonel olur diye düşünüyorum.

İhtilaf bey sağ olsun benim hesabımı sildi yok etti, ben sahte isimlerle takılıp duruyorum. Satılık ilanı bile açamıyorum. Ama kendisi yok.

İşte benim demek istediğim ihtilaf isimli bir yazar ayrı kişi olmalı, moderator ayrı olmalı. Moderatör entry girmemeli.

(25/05/2017, Saat: 09:12)aliyuksel Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bizim eskiden bir sözlük vardı. Kendi aramızda 40-50 kişi takılırdık. Moderatör 1, moderatör 2, moderatör 3 diye 3 tane nickname hesap açıldı, ve şifreleri de gönüllü kisilere dağıtıldı. Ama bu hesaplar yalnızca Sözlüğün hizmeti için kullanıldi. Bu kişiler entry girmedi. Bunu böyle yaparsak, testestoron kokan şu forumda, egoların biraz önüne geçmiş oluruz. Benim amacım bu. Sabahtan aksama kadar internette olabilecek 3 kişi gönüllü olarak bir an önce hizmete başlamalı. Admin eğer rahatsız olursa anında o hesabı silip, yeni bir hesap açabilir, riski de yok...

Yani moderatör seçiminde daha neye onay bekleniyor anlamıyorum. Forumun hali ortada?

Söylediklerinize ve özellikle " testestoron kokan şu forumda, egoların biraz önüne geçmiş oluruz. " bu cümlenize kesinlikle katılıyorum ve sizi destekliyorum.

Bu forum da moderatör olmaya gönüllü iseniz oyum size.
(25/05/2017, Saat: 09:12)aliyuksel Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bizim eskiden bir sözlük vardı. Kendi aramızda 40-50 kişi takılırdık. Moderatör 1, moderatör 2, moderatör 3 diye 3 tane nickname hesap açıldı, ve şifreleri de gönüllü kisilere dağıtıldı. Ama bu hesaplar yalnızca Sözlüğün hizmeti için kullanıldi. Bu kişiler entry girmedi. Bunu böyle yaparsak, testestoron kokan şu forumda, egoların biraz önüne geçmiş oluruz. Benim amacım bu. Sabahtan aksama kadar internette olabilecek 3 kişi gönüllü olarak bir an önce hizmete başlamalı. Admin eğer rahatsız olursa anında o hesabı silip, yeni bir hesap açabilir, riski de yok...

Yani moderatör seçiminde daha neye onay bekleniyor anlamıyorum. Forumun hali ortada?

Komşum herhalde yukarıda yazılanları eksik okudunuz . Biz dünden razıyız yeni bir moderatörün atanmasına , size de katılıyorum , evet forumun hali ortada . Fakat sizde görüyorsunuz dünden beridir bu konuyu tartışan birkaç kişiyiz . Geri kalan ahali izleyici pozisyonunda ? Bir icraat yok ..
Ama şikayate gelindi mi vay efendim moderatör eksik , nerde forumun eski zamanları vs. vs. Yönetim zaten bu konuda bir adım atmıyor .
Kimse elini taşın altına koymazken bunları tartışmamız bile anlamsız . Ben size söyleyeyim bu gidişle iki gün sonra bu konuda unutulur gider .

Saygılarımla ,
Yeni moderatör seçimlerinin yapılması gereklililğine katılıyorum.

01/06/2017 - 15/06/2017 tarihleri arasında moderatör olmak isteyenlerden başvurulurını alıp,

15/06/2017 - 31/06/2017 tarihleri arasında ise yeni moderatörlerin seçimini gerçekleştirip yolumuza bu şekilde devam edelim.
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
(25/05/2017, Saat: 09:58)BigHillMe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yeni moderatör seçimlerinin yapılması gereklililğine katılıyorum.

01/06/2017 - 15/06/2017 tarihleri arasında moderatör olmak isteyenlerden başvurulurını alıp,

15/06/2017 - 31/06/2017 tarihleri arasında ise yeni moderatörlerin seçimini gerçekleştirip yolumuza bu şekilde devam edelim.

Nihayet Smile Teşekkür ederiz @BigHillMe hocam ..

Saygılarımla
(25/05/2017, Saat: 09:58)BigHillMe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yeni moderatör seçimlerinin yapılması gereklililğine katılıyorum.

Kaç yeni moderatör olacak @BigHillMe hocam?
https://instagram.com/buyukkotukurt/
(25/05/2017, Saat: 09:30)KlasikTıras Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Söylediklerinize ve özellikle " testestoron kokan şu forumda, egoların biraz önüne geçmiş oluruz. " bu cümlenize kesinlikle katılıyorum ve sizi destekliyorum.

Bu forum da moderatör olmaya gönüllü iseniz oyum size.

Smile Smile Smile
Çok teşekkür ederim üstadım. Ama ben açık konuşayım 50 entry doldurmak için forumdayım. Biliyorsunuz, satılık ilanı açabilmek için 50 mesaj yazma zorunluluğunuz var. 50 mesaj bitsin, ilanımı açayım, ondan sonra da bir daha yazmam. Ben bu foruma vakti zamanında çok değer vermiştim ama artık anlamı yok... Nice yazarlar gitti bu forumdan sırf ego yüzünden...
Geçmişteki nick iniz ne idi? @aliyuksel
(25/05/2017, Saat: 11:51)izbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Geçmişteki nick iniz neydi @aliyuksel

+1
Bende merak ettim ?
(25/05/2017, Saat: 11:31)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kaç yeni moderatör olacak @BigHillMe hocam?

En az iki olmalıdır diye tahmin ediyorum.

Hatta naçizane benim adaylarımdan biri sizsiniz @cihankeskin, diğeri de @onurcakmak hocam.
(25/05/2017, Saat: 11:58)izbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: En az iki olmalıdır diye tahmin ediyorum.

Hatta naçizane benim adaylarımdan biri sizsiniz @cihankeskin, diğeri de @onurcakmak hocam.

Bence 4 moderatör olması yeterli olacaktır .
Bu arada eski moderatörlerin akıbeti ne olacak ? Möderatörlükleri devam edecek mi ?

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: