Moderator Seçimi Hk.
Merhaba,
Yeni moderatörlerin gerekliliği konusunda ben de olumlu düşünüyorum. Özellikle şahit olduğum kavga boyutuna varan dialoglardan sonra böyle düşünüyorum. Hepimiz birbirimizden farklıyız. Bir üye alındığından bahsediyorsa gerçekten alınmıştır. Olaya tam da o noktada müdahale edilmesi gerektiğini düşünüyorum. Yoksa "Neden alındın ki?, Alınacak/üzülecek ne var bunda?" cümleleriyle olay uzayıp gidiyor ve gidecek.
Ama hala fikir alınan danışılan ilk yer olduğunu düşünüyorum bu forumun. Mesela yakın zamanlarda usturayla kendini yaralayan bir arkadaşımız neler yapması gerektiğiyle ilgili bilgileri çok kısa zamanda aldı. Umarım iyileşmiştir, nickini hatırlayamadım kusura bakmasın. İşte bu yüzden seviyorum bu topluluğu. Bilgisinden, deneyimlerinden yararlanabileceğim insanlarla dolu. Naçizane düşüncelerim bunlar.
Yeni moderatör/moderatörlerin gerekliliği fikrine katılıyorum. @İzbe ve @serjames komşumun söylediği gibi, bu fikrin olgunlaştıktan sonra ankete sunulması veya nasıl olması konusundaki fikirlerin değerlendirilip sonuca ulaşılması taraftarıyım.
(25/05/2017, Saat: 11:58)izbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: En az iki olmalıdır diye tahmin ediyorum.

Hatta naçizane benim adaylarımdan biri sizsiniz @cihankeskin, diğeri de @onurcakmak hocam.

Ben 3 yeni mdoeratör diye düşünmüştüm aynı şekilde. 3 yeterli olacaktır.

Beni aday gösterdiğiniz için çok teşekkür ederim ama moderatörlüğü hakkıyla yapacak kadar foruma zaman ayırdığımı düşünmüyorum son zamanlarda.

(25/05/2017, Saat: 12:40)Serjames Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bence 4 moderatör olması yeterli olacaktır .
Bu arada eski moderatörlerin akıbeti ne olacak ? Möderatörlükleri devam edecek mi ?

Eskilerin moderatörlüğünün bence her şekilde devam etmesi gerekir.
https://instagram.com/buyukkotukurt/
(25/05/2017, Saat: 11:35)aliyuksel Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Smile Smile Smile
Çok teşekkür ederim üstadım. Ama ben açık konuşayım 50 entry doldurmak için forumdayım. Biliyorsunuz, satılık ilanı açabilmek için 50 mesaj yazma zorunluluğunuz var. 50 mesaj bitsin, ilanımı açayım, ondan sonra da bir daha yazmam. Ben bu foruma vakti zamanında çok değer vermiştim ama artık anlamı yok... Nice yazarlar gitti bu forumdan sırf ego yüzünden...

Ne yani forumda bulunma nedeniniz sadece satış mı?

Tapatalk kullanarak gönderildi
Bizim kalbimiz hep kırıktır çocuk. Ama, yinede eksik etmeyiz sol cebimizden umudu..

Nazım Hikmet
(25/05/2017, Saat: 20:35)DeaKeN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ne yani forumda bulunma nedeniniz sadece satış mı?

+1.
Bunu açıkça yazan bir kişi bir başka komşumun hususi aday göstermesinin aksine benim moderatör olarak görmek isteyeceğim son kişi olurdu. Etik bulmadım yazdığınız şeyi. Foruma zamanında büyük emekler verip bir şekilde anlaşamayıp ayrılmış olabilirsiniz, belki haklısınızdır da, ancak emek vermeyi sürdürmeyeceğinizi söylediğiniz bir platformda bu amaç için bulunmanız etik değil.
(25/05/2017, Saat: 20:44)FurkanY Adlı Kullanıcıdan Alıntı: +1.
Bunu açıkça yazan bir kişi bir başka komşumun hususi aday göstermesinin aksine benim moderatör olarak görmek isteyeceğim son kişi olurdu. Etik bulmadım yazdığınız şeyi. Foruma zamanında büyük emekler verip bir şekilde anlaşamayıp ayrılmış olabilirsiniz, belki haklısınızdır da, ancak emek vermeyi sürdürmeyeceğinizi söylediğiniz bir platformda bu amaç için bulunmanız etik değil.
+1
Çok net ifade etmisiniz komşum, aklımdan geçenler tam olarak buydu ilk okuduğumda

Rise up lights
Affınıza sığınarak söylüyorum. Bu konunun sonuca bağlanmasının yavaşlığı bile moderatör ihtiyacını hissettiriyor bence. Ben de yeni moderatör fikrini destekliyorum.
(25/05/2017, Saat: 20:35)DeaKeN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ne yani forumda bulunma nedeniniz sadece satış mı?

Hak veriyorum @DeaKen e. Ego dediğimiz gülüp geçilebilecek bir mesele. hem @cihankeskin üstad hem @onurcakmak üstadlar bu işi hakkıyla yapacak kimselerdir diye düşünüyorum bir moderatör seçmemiz gerekiyorsa.
Acta est fabula, plaudite.
Bence de @cihankeskin ve @onurcakmak üstatlardan yanayım ama ayrıca @dikdik_s serdar abinin de moderatör olmasını isterim.

SM-T230 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Bizim kalbimiz hep kırıktır çocuk. Ama, yinede eksik etmeyiz sol cebimizden umudu..

Nazım Hikmet
(25/05/2017, Saat: 22:32)DeaKeN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bence de @cihankeskin ve @onurcakmak üstatlardan yanayım ama ayrıca @dikdik_s serdar abinin de moderatör olmasını isterim.

SM-T230 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Serdar'ı unutmuşum, olur gün sonu bu kadar yorgunluktan sonra Smile
Acta est fabula, plaudite.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: