Toplu Alım 2
(19/05/2012, Saat: 00:06)eggman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocam üstadlık bir durumumuz yok daha bizde yeniyiz yani şunu şurasında Smile

Vallahi ben şu an denemelerden sonra tek ürüne yönelmek istiyorum (onda da karar kılmak üzereyim) dolayısıyla en azından şimdilik toplu alıma girme niyetim yok.

Birkaç güne toplanır yeterli kişi biraz reklam yapılarak merak etmeyin Big Grin

Yapılırsa herkese faydalı olur çok uygun bir miktara kaç tane ürün denenmiş oluyor ve kolay kolay da bitmiyor 1/8 lik hisseler. Biz 6 ürün almıştık 8 de alırmışız hani. Tabi kargo her zaman olduğu gibi risk ben o riski göze almıştım.

eggman

sizin bu fotografları bilmeyen biri gorse kesin uyusturucu paylastırdıgınızı dusunur Smile)
Hayırlı olsun 2. toplu alım. Tavsiyem tabac almayın. Zaten bir kere denedikten sonra hepiniz alacaksınız. Bu nedenle başka şeylere şans verin.

Big GrinBig GrinBig Grin
cella traş sabunu sayet alınır ise kiloluk filan getirme şansı varsa bende almak isterim.
arkadaşlar akşam akşam beni güldürdünüz ya Allah da sizi güldürsünBig Grin
bu işin sonu narkotikte biter size söyleyeyim. unutmadan beni de yazın . proraso nun varsa sabunu merak ediyorum, hatta eğer mümkünse tabac (psycho'pat sağolsun) ve proraso dan (sabun) ben kendime tüm istiyorum.
Anladığım kadarı ile kişisel olarak tüm yada çeşitlerin arasında kiloluk almamız çok olası görünmüyor gümrük olayından dolayı. Tabi bilen arkadaşlar bu konuda aydınlatıcı olacaklardır.
(19/05/2012, Saat: 00:31)hiçOLMAKhiç Adlı Kullanıcıdan Alıntı: cella traş sabunu sayet alınır ise kiloluk filan getirme şansı varsa bende almak isterim.

selam,herkes beğenisini söyler ortak olarak alırız
(19/05/2012, Saat: 00:42)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(19/05/2012, Saat: 00:31)hiçOLMAKhiç Adlı Kullanıcıdan Alıntı: cella traş sabunu sayet alınır ise kiloluk filan getirme şansı varsa bende almak isterim.

selam,herkes beğenisini söyler ortak olarak alırız

selam.foto yükleyemedim bende ekstreyi tetx olarak attım

Item Name Quantity Price Total
COL100 - Col. Conk Shaving Soap 100g (Amber) (remove) £6.25 £6.25
00144 - Mitchell's Wool Fat Shaving Soap Refill (125g) (remove) £5.00 £5.00
00054 - Cella Shaving Soap 150g (remove) £6.25 £6.25
00182 - D R Harris Shaving Soap Refill (100g) (Almond) (remove) £7.46 £7.46
TBO001 - Tabac Original Shaving Soap Bowl Refill 125g (remove) £7.75 £7.75

--------------------------------------------------------------------------------

Subtotal £32.71
Current shipping is World Small Packets £7.30International Signed For World £12.60 Shipping £12.60
Tax £0.00
Your Location : TURKEY- change
--------------------------------------------------------------------------------

Currency is British Pound Total £45.31

Click on the 'Checkout' button to pay for these items (€56.37, US$71.67 Approx.)
Tabac stick refill daha ucuza geliyor Wink
Demekki kilo bazında sipariş yasak 10 gr-100 gr benide acmaz biz arkoya devam edelim o vakit:bebak badem sütünü koklayarak cella havası yaratalım kendimize Smile
benide yazın. ben kendi kafamdakileri sipariş versem 70 euro tutuyor. belki çoğunu kullanamayacağım bile. en iyisi toplu alalım, uygun fiyata o kadar çeşit. beğendiğimize devam ederiz paramızda cebimizde kalır.Big Grin liste aşşağıdaki gibi almışken proraso yu 500 gr. erasmicte 4 tanecik alsak. crystal övüyorlar 120 tane 12 eurocukBig Grin yani en fazla kişi başı kargo maliyeti dahil 30 tl oluyor bence çok iyi fiyat. tabi gümrükte sorun çıkmasa Allahın izniyle. isteğinize göre ekleme çıkartma yapabilirsiniz.
Tabac stick 2 tane olabilir.
64utq.jpg

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  3P Almond Toplu Alım trache 3 6,259 23/12/2013, Saat: 19:44
Son Yorum: Aedan
  Toplu Alım eggman 221 172,520 25/02/2012, Saat: 22:27
Son Yorum: eggman

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: