SAB-TIRAŞ SABUNU
Tüketici çok çabuk prim veriyor üstadım böyle şeylere. Bende bunu bilerek mesela üzerinde helal yazsın yazmasın, bunun içinde neler varmış diye bakan biri değilim. Forum sayesinde birşeylerin içinde neler varmış diye bakar oldum Big Grin
www.BarbarosRazors.com

Bugün elime geçti bu sabun.Alışık olduğumuz arkodan bir hayli sert.Çelik tasım vardı ona basayım dedim cezve üstünde uzun süre ısıtıp yumuşamasını bekledim öyle kaldı değişen birşey olmadı.Sanıyorumki bu tip sert sabunları üstadlarımızın dediği gibi rendelemek gerekiyor ilk kaba basma deneyimim oldu idare edin:-)
pardon içinde kimyasal olmayan doğal sabun nasıl oluyor bir bilen varsa söylesin biz de öğrenelim, doğada sabun diye bir element var da biz mi rastlamadık ?
"pardon içinde kimyasal olmayan doğal sabun nasıl oluyor bir bilen varsa söylesin biz de öğrenelim, doğada sabun diye bir element var da biz mi rastlamadık ?" Hay ağzınıza sağlık Martin amca Smile
Üstadlar merak ettiğim için bu sabundan aldim..bir defa köpük yaptım daha tıraş olmadım.. Ilk izlenimim çok çabuk söndüğü yönünde... Herkes ayni fikirde mi yoksa ben mi sağlıklı köpük yapamadım...
Bu markanın tıraş sabunundan çok, temizlik malzemeleri diğer markalara nazaran daha doğal görünüyor. Deterjanlarını kullanan birkaç tanıdığım çok memnun. Bende bugün tıraş sabunuyla birlikte birkaç ürününden sipariş vereceğim
ustalar bu sabunu deneyen var mı?
Hocam yukarıda da yazmıştım sab sabun cok cabuk sönüyor... Özellikle tıraş sabunu olarak üretildiğini zannetmiyorum... Burada yorumunuzu gördükten sonra tekrar çıkarıp denedim... Kanaatim değişmedi... El sabunu olarak kullanip bitireceğim bi daha da almayacağım muhtemelen...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Tıraş Yağı (Zeytin yağı ile tıraş) KUDEN 18 32,413 31/08/2020, Saat: 21:05
Son Yorum: tiffanygt
  Doğal Traş Sabunu Yapımı trache 21 43,152 15/12/2019, Saat: 18:22
Son Yorum: barefixxe
  Kiss my Face Tıraş Ürünleri trache 16 28,514 22/08/2019, Saat: 01:34
Son Yorum: Ratiere
  Doğal ( All Naturel ) Tıraş Kremleri ihtilaf 10 16,642 24/04/2019, Saat: 23:51
Son Yorum: solidas
Thumbs Down Tierra Mia Organics Tıraş Sabunu Southwestern 5 4,479 26/12/2018, Saat: 11:04
Son Yorum: Sofistike
  "The Sabun" tıraş sabunu linguist 103 164,521 14/03/2017, Saat: 17:07
Son Yorum: ckeskin
  SaffHayat Bitkisel Tıraş Sabunu mavi 30 49,811 30/01/2015, Saat: 23:29
Son Yorum: Hasan Ali

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: