SAB-TIRAŞ SABUNU
(20/05/2012, Saat: 01:22)hiçOLMAKhiç Adlı Kullanıcıdan Alıntı: hala ben füme sabunu istanbul avrupa yakasında marketlerde kozmatikcilerde görmedim .

kim tıraş sabunu kullanıyorki Sad

toptancılara girmesi bile gelişme
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
(20/05/2012, Saat: 01:24)McOrco Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(20/05/2012, Saat: 01:22)hiçOLMAKhiç Adlı Kullanıcıdan Alıntı: hala ben füme sabunu istanbul avrupa yakasında marketlerde kozmatikcilerde görmedim .

Haklısınız ama illaki bir şekilde girmeliler her yere gecen günlerde formdan bir arkadaş avrupadaki bir magazanın resimlerini paylaştı yok yok sadece gurur kaynağımız arkoyu görünce hoşumuza gitti.
(20/05/2012, Saat: 00:50)mancho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Piyasa da bir çok mal var sözde ama dağıtımı yok. Ankara'da hiçbir yerde Derby'in kase boyu sabununu bulamadım ki Derby dağıtımı olan bir firma.Muhtemelen bunu da bulamayacağız .

selam,geleneksel tıraş severlerden çok gizem avcılarına döndük Tongue
(20/05/2012, Saat: 01:28)hiçOLMAKhiç Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(20/05/2012, Saat: 01:24)McOrco Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Haklısınız ama illaki bir şekilde girmeliler her yere gecen günlerde formdan bir arkadaş avrupadaki bir magazanın resimlerini paylaştı yok yok sadece gurur kaynağımız arkoyu görünce hoşumuza gitti.
geleneksel ıslak tıraş bilinci oluşturmaya çalışıyoruz hep beraber
bu nezaman gerçekleşir Angel kimbilir...
marketlerin mantığı ile bakarsanız hangi ürünü bulup bulamayacağınızı kestirebilirsiniz. daha geçenlerde litresi 12 tl ye satılan zeytinyağlarını marketler raf parası almasın 6,50 tl'ye sattıralım dedi zeytinyağı kooperatifi başkanı. bu ne demek? büyük firmalar sadece markete satış yapmıyor raf parası, tanıtım parası vs. adı altında tonla para ödüyor, peki bu para ASLINDA kimden çıkıyor, elbette son kullanıcıdan. küçük üreticilerin bu paraları ödemeleri mümkün değil. zincir market satın alma müdürü yeri geliyor ürünün genişliğine göre raf parası istiyor, yeni açılan mağazalara bedelsiz ürünler gidiyor vs. vs. her neyse kısaca mantık şu: 6 sabun satacağıma 1 tıraş köpüğü satarım aynı parayı kazanırım ya da 20 permasharp satıncaya kadar 1 mac h3 satarım aynı parayı kazanırım. tabii iş ilerleyince adam 20 m3 satacak.

insanlar akıllanıp tıraş için servet ödediklerinin farkına varmadıkları sürece bu bilincin oluşması zor ama insanın kendine vakit ayırması gerçekten kendini mutlu hissettiriyor.
Bu sabunu deneme imkânınız oldu mu?
firma profilini biraz inceleyince pesine dusmemem gereken bir urun oldugunu farkettim almadım muhteşem çıktı dünyadaki en iyi sabun bu diyenler olursa dahi pek niyetim yok almaya
Bu sabunu esrarengiz kılan iki şey var. Birincisi Helal sertifikalı diyor. (ilk kez helal sertifikalı bir sabun görüyorum). İkincisi kimyasal içermeyen %100 doğal diyor.
http://www.onlinehelal.com/SAB-TRAS-SABU...r_n_66.htm
Helal işi de uydurmacaya döndü bence, yani şöyle. İçeriğinde onu haram kılacak birşey olmamasına rağmen, üzerine helal etiketi vursanız da istenilen etkiyi yaratır kanaatindeyim. Bir reklam politikası olabilir bence. Yorumumu sabunun içeriği hakkında bilgim olmayarak yazdım. Sadece tahmin.
www.BarbarosRazors.com

(02/10/2013, Saat: 22:55)theunnamed Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Helal işi de uydurmacaya döndü bence, yani şöyle. İçeriğinde onu haram kılacak birşey olmamasına rağmen, üzerine helal etiketi vursanız da istenilen etkiyi yaratır kanaatindeyim. Bir reklam politikası olabilir bence. Yorumumu sabunun içeriği hakkında bilgim olmayarak yazdım. Sadece tahmin.

helal fuarını görmüş biri olarak katılmamak ne mümkün
helal ped den
helal kuruyemişe
heram olması mumkun dahi olmayan urunlerde helal helal helal yazıp...

en gereklı olan ve neyazıkkı %99a yakın oranla domuz jelatını
kapsullu ılacları bızlere ıcırenler utansın...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Tıraş Yağı (Zeytin yağı ile tıraş) KUDEN 18 32,460 31/08/2020, Saat: 21:05
Son Yorum: tiffanygt
  Doğal Traş Sabunu Yapımı trache 21 43,211 15/12/2019, Saat: 18:22
Son Yorum: barefixxe
  Kiss my Face Tıraş Ürünleri trache 16 28,549 22/08/2019, Saat: 01:34
Son Yorum: Ratiere
  Doğal ( All Naturel ) Tıraş Kremleri ihtilaf 10 16,671 24/04/2019, Saat: 23:51
Son Yorum: solidas
Thumbs Down Tierra Mia Organics Tıraş Sabunu Southwestern 5 4,496 26/12/2018, Saat: 11:04
Son Yorum: Sofistike
  "The Sabun" tıraş sabunu linguist 103 164,824 14/03/2017, Saat: 17:07
Son Yorum: ckeskin
  SaffHayat Bitkisel Tıraş Sabunu mavi 30 49,857 30/01/2015, Saat: 23:29
Son Yorum: Hasan Ali

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: