Anket Başlığı: Yönetici seçimleri ;
Anket kapatılmıştır.
Yapılmasın, Tüm adaylar yönetici olsun.
45.45%
35 45.45%
Yapılsın, Kazanan 3 aday yönetici olsun.
54.55%
42 54.55%
Katılımcı sayısı: 77 100%
* Siz bu anket için oy kullanmışsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Yönetici seçimine aday olacak üyelerimiz
(20/06/2017, Saat: 15:24)marek Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tapatalk ta anketi bende göremedim. @ahraz üstad Konu takibinden geltır ana ekranına girersen üstte anketi görebilirsin
Selamlar

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Web görünümde gördüm Hocam.Teşekkür ederim.Zaten anket kapatılmış.

bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
Yalnızca 66 kişi mi?  Huh  Dodgy  Angry
Şahsen hayal kırıklığına uğradım. Bir süre önce yaptığım bir yorumda  "forumu ayakta tutan hepi topu 100 kişiyizdir" şeklinde bir tahminde bulunmuştum. O kadar bile değilmişiz.
Şimdiye dek süregelen aşamada kimlerin foruma girip de oy kullanmadığını merak etmekten kendimi alıkoyamıyorum. Üzüldüm. Umarım en azından seçim aşamasında dişe dokunur bir katılımcı sayısı yakalarız.
Namıdiğer "Lorenzo"
(20/06/2017, Saat: 17:22)Niko Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yalnızca 66 kişi mi?  Huh  Dodgy  Angry
Şahsen hayal kırıklığına uğradım. Bir süre önce yaptığım bir yorumda  "forumu ayakta tutan hepi topu 100 kişiyizdir" şeklinde bir tahminde bulunmuştum. O kadar bile değilmişiz.
Şimdiye dek süregelen aşamada kimlerin foruma girip de oy kullanmadığını merak etmekten kendimi alıkoyamıyorum. Üzüldüm. Umarım en azından seçim aşamasında dişe dokunur bir katılımcı sayısı yakalarız.

Komşum forumu Tapatalk üzerinden de takip eden önemli bir kitle var ve anketler Tapatalk üzerinden görüntülenemiyor.
https://instagram.com/buyukkotukurt/
Satılıklarım: http://www.geltir.com/thread-7317.html
Aynen ama şu an masaüstü den baktım anket açık

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi