Martin de Candre "Fougere" Tıraş Sabunu
(28/02/2020, Saat: 17:27)Nani Kuş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum kendi aldıma konuşayım
MdC sabunu alıp kullanasıya kadar yüz çeşit sabun kullanmışımdır belki daha da fazla ama emin olun azı değildir . Kimsinini sample , kimsini komşular direk kutusu ile yollamıştır denemem için , kimisinide satın alma yolu ile .  Sırf bu sebeple bile yeni başlayan yeterli sabun tecrübesi olamayan komşularıma MdC tavsiye etmiyorum çünkü farkı anlamıyor.

Tabac ile tıraş sonrası yaşadığınız olayı MdC sabunu yüzünüze sürdüğünüz anda almaya başlarsınız .

Araba örneği yerinde fakat eksik şu sebeple arabanın kontağını kapattığınız an olay biter . MdC sabunun etkisi gün boyu devam eder .

MdC sabun kullanırken tıraş öncesi ürün ( yag-krem) kullanmanıza gerek hiç yoktur .  Sonrasına kullanmak tamamen kişisel zevk olayı . Sevdiğiniz bir parfüm , AS veya balm vardır onuda hissetmek istersiniz .

Sabunların kimisi yastıklamada sınıfta kalır ,
Kimisi koruyuculuk da , kimisi kayganlıkda.....vs MdC bütün bunların hepsini bir arada sunabilen bir sabundur .

Fiyatını hak ediyor mu evet MdC kendisini bozamadığı sürece de her daimim kullanacağım bir sabun .

Son olarak gerek bu başlıkta ve MdC bahsi geçen heryerde söylediğim bir şey var .

MdC ve diğerleri yani herhangi bir rakibi yok . Sadece MdC ye ulaşmak isteyenler var .

Zevkli güzel anılarla tıraş olunuz .

Komşum yazdıklarınızın çoğunu okudum. Sayenizde benide bir Mdc fanı yaptınız. Bugün @kadir.tbk komşumdan mdc vetyver aldım. Henüz daha elime ulaşmadı fakat kaç gündür MDC diye sayıklıyorum Smile Sanki tuttuğum takım gibi hissediyorum. MDC atkısı olsa takıp gezeceğim Big Grin Bunun sebebi sizsiniz Nanikuş ve Sheeplessness komşularım. Resmen iştah açıcı bir yemek tarifi gibi sunmuşsunuz Foruma Smile
@Fenotip komşum güldürdünüz iyi geldi yazdıklarınız bende size MdC sabununuzu sağlıkla güzel anılar biriktirerek keyifli tıraşlar vermesini diliyorum .

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
(02/04/2020, Saat: 23:26)Nani Kuş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Fenotip komşum güldürdünüz iyi geldi yazdıklarınız bende size MdC sabununuzu sağlıkla güzel anılar biriktirerek keyifli tıraşlar vermesini diliyorum .

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Teşekkür ediyorum komşum. İşin esprisi bir yana gerçekten merak ettiğim bir ürün. Ayrıca saponificio varesino cubube sabunuda sepetimde onuda merak ediyordum.
MdC gerçekten farklı ve özel bir sabun.
"A Samurai always wears two swords."
bu sabunu yaklaşık 1,5 aydır kullanıyorum. kokusuna, koruyuculuğuna, kayganlığına, tıraş sonrasına üstatlar çok güzel yorumlar getirmişler. ekleyecek bir şeyim yok.
15-20 sn yükleme ile 4-5 perdelik tıraş için gayet güzel köpük oluyor. ben şu şekilde kullanıyorum.
tıraş öncesi; kasede sabun üstündeki köpük ile ıslak yüzüme yediriyorum
3 perde tıraş+düzeltme
soğuk su ile yüz yıkama sonrası şap
tıraş sonrası; şap sonrası soğuk su ile yüz yıkama sonrası fırçada kalan köpükle yüz yıkama

tıraş öncesi ve sonrası ürünleri kullanmayı azalttım, yüzüm daha bir dinlenmiş oldu.

***yorumları okuyunca kendim 1,5 sene gider diye tahmin ediyordum daha fazla sürer.
18 şubatta almışım. tek sabun olarak kullanıyorum hatfada 3-4 tıraş, bugün itibari ile kalan bu kadar sadece 3-4 mm azaldı. 2022 ye kadar devam

3-D9-C2-D5-D-A298-410-B-952-F-30-A8-DC590-B50.jpg
[quote='hlkkzn' pid='272754' dateline='1593456611']
18 şubatta almışım. tek sabun olarak kullanıyorum hatfada 3-4 tıraş, bugün itibari ile kalan bu kadar sadece 3-4 mm azaldı. 2022 ye kadar devam

Maşallah komşum bir ömür boyu mutluluklar Smile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Jikoryen Tıraş Sabunu Alkali 0 148 09/04/2024, Saat: 00:01
Son Yorum: Alkali
  Arko Tıraş Sabunu Lord Sparhawk 925 1,059,086 08/04/2024, Saat: 23:54
Son Yorum: Alkali
  YENi YERLİ TIRAŞ SABUNU hayli's sohayli 297 97,196 05/03/2024, Saat: 09:56
Son Yorum: sohayli
  Mühle Tıraş Sabunu Casablanca 2 802 29/01/2024, Saat: 22:41
Son Yorum: Casablanca
Star haylis Artisan Yeni ADVENTUS Artisan Tıraş Sabunu sohayli 0 987 08/08/2023, Saat: 15:44
  Tabac Tıraş Sabunu Lord Sparhawk 605 500,987 12/05/2023, Saat: 12:37
Son Yorum: Janessery
  Yeni haylis Tıraş Sabunu için Esans Anketi sohayli 2 1,448 03/05/2023, Saat: 12:22
  Berberbey Tıraş Sabunu Berberbey 43 14,455 28/04/2023, Saat: 11:20
Son Yorum: Berberbey
  Tıraş Sabunu Nasıl Saklanmalı? Ömrü Ne Kadar? mertcanartan 13 5,414 18/04/2023, Saat: 17:43
Son Yorum: Mecanica
  Tobs Sandalwood Tıraş Sabunu palamut 75 83,609 17/04/2023, Saat: 10:19
Son Yorum: Mecanica

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: