Martin de Candre "Fougere" Tıraş Sabunu
Mantic gündeme gelmeye çalışan, eski popülerliğini yitirmiş star yorumu yapmış. Şu yorumu cidden yaptıysa tıraş dünyası adına üzüldüm.

GM6_Tur cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
Gecenlerde de antonio enpasio ( ustura tirasi yapan surekli adam nami diger stallion) guzel ama deger mi diye video koymustu
Değere bakış açısıyla alakalı. Paul Freet "Bütün işletmeler para getiren tekrarlanabilir süreçlerdir" der, onun dışında kalan her şey hobidir. Bu nedenledir ki değer yaratmaya ve bunu makul bir fiyata dağıtmayı hedeflerler. Bu makul fiyatın sizin alım gücünüzün içinde olmaması firmanın değil, sizin sorununuz. Almazsınız olur biter ama salt fiyata bakarak değer ya da değmez hesabı yapmak son derece yanlış.

GM6_Tur cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
Baska konuda yazdım sanırsam, Mantic son donemde cogu yazı/inceleme isini baskalarına yaptırıyor, kendi tıras organizasyonlarına katıla katıla dolasıyor. Birde son donemde bazı talep gormeyen markaların pills, oneblade vs. gibi savunuculugunu cok yaptı, bu da reklam mı alıyor hissiyatı uyandırdı, uzunca bir suredir takip etmiyorum, eski zamanlardaki gibi egitici, ogretici, yenilikleri tanıtıcı bir katkısını artık goremiyorum.
Williams da yabancının Arkosu, yani bizlerin burada karsılastıgımız durum, kopuruyormu kopuruyor en kralı Arko mevzugu. Mdc/Arko benzetmesi; biri kose basında bulabilecegin uygun fiyatlı cay simit, otekisi arayıp bulacagın Van kahvaltısı. 2side doyuruyormu doyuruyor, 2side zevklimi zevkli, 2 side oluyormu oluyor, ama biri daha bir şölen havasında oluyor, o gün hatırlanıyor uzun sure tadı damakta kalıyor.
Sen yeterki zevk al, uff sakallar uzamıs deme, ohh sakallar uzamıs guzel bir tırasımı olayım de. Ama unutma tıras ekipmanların bir zincirin halkaları gibi. Zincirin gücü ‘en zayıf halka’ kadar.
Selamlar,

Fougere ve diğer Martın de Candre ürünlerini İmpa'nın stokunda kendi gözlerimle gördüm az önce Smile artık o kadar da ulaşılmaz değiller 400 lira gibi bir fiyatı gözden çıkarabilecek olanlar için...
Hayat kısa,
Sakallar uzuyor.
(06/02/2019, Saat: 16:44)Razorlazer Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Selamlar,

Fougere ve diğer Martın de Candre ürünlerini İmpa'nın stokunda kendi gözlerimle gördüm az önce Smile artık o kadar da ulaşılmaz değiller 400 lira gibi bir fiyatı gözden çıkarabilecek olanlar için...

Internet sitesinde gözükmüyor, nerede gördünüz?
https://youtube.com/channel/UCD-HX8qdZx__yv3jmHY6TFg
(06/02/2019, Saat: 16:44)Razorlazer Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Selamlar,

Komşum mağazada bulunduğunuz sırada mı gördünüz yoksa İnternet sitesinde mi?

Sent from my SM-G930W8 using Tapatalk
@Rayko, @habaz, şimdi tesadüfen gördüm yazdıklarınızı, geç cevap verebildiğim için kusura bakmayın lütfen. İmpa'ya gittiğimde dükkanda görmüştüm.
Hayat kısa,
Sakallar uzuyor.
Komşular size bildiğim bir bilgiyi paylaşayım
MdC ( Martin de Candre ) sabunlarının şirket politikası kendi siteleri dışında online satışları Yok . Şayet satan bir online sitesi gördüklerinde hemen mail atıyorlar ürün yollamayı da kesiyorlar . Bu sebeple MdC için impa ticaret Mustafa beye gerek mesaj yolu gerek de telefon ile arama yaparsanız size elinde olup olmadığını çeşide kadar söyler uzaklara bakmanıza gerek Yok .
https://www.giftsandcare.com/en/177_martin-de-candre
https://www.executive-shaving.co.uk/mart...-soap-200g
Birkaç sitede daha satıldığını biliyorum üstad. Rakipler bu kadar artmısken ben butiğim online perakende bir ben satarım, 40€ da kargo alırım diyebileni tebrikler derim. Smile
Kainatın aynasıyım, mademki ben bir insanım.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Jikoryen Tıraş Sabunu Alkali 1 260 20/04/2024, Saat: 17:21
Son Yorum: Märzen
  Arko Tıraş Sabunu Lord Sparhawk 925 1,064,161 08/04/2024, Saat: 23:54
Son Yorum: Alkali
  YENi YERLİ TIRAŞ SABUNU hayli's sohayli 297 98,633 05/03/2024, Saat: 09:56
Son Yorum: sohayli
  Mühle Tıraş Sabunu Casablanca 2 858 29/01/2024, Saat: 22:41
Son Yorum: Casablanca
Star haylis Artisan Yeni ADVENTUS Artisan Tıraş Sabunu sohayli 0 1,003 08/08/2023, Saat: 15:44
  Tabac Tıraş Sabunu Lord Sparhawk 605 502,437 12/05/2023, Saat: 12:37
Son Yorum: Janessery
  Yeni haylis Tıraş Sabunu için Esans Anketi sohayli 2 1,472 03/05/2023, Saat: 12:22
  Berberbey Tıraş Sabunu Berberbey 43 14,579 28/04/2023, Saat: 11:20
Son Yorum: Berberbey
  Tıraş Sabunu Nasıl Saklanmalı? Ömrü Ne Kadar? mertcanartan 13 5,479 18/04/2023, Saat: 17:43
Son Yorum: Mecanica
  Tobs Sandalwood Tıraş Sabunu palamut 75 83,891 17/04/2023, Saat: 10:19
Son Yorum: Mecanica

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: