Hassas cilt ve seyrek sakal için jiletli traş makinesı tavsiyesi
sik bay tiras aleti, derby lavanta, ve feather kulannarak cok iyi ve sinekkaydi bir tiras oluyourum, hem de cok konforlu bir sekilde.
(20/02/2017, Saat: 23:17)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Konuya uzagım detaylı okumadım, yalnız su ustte paylasmıs oldugunuz fotoları gordum.
O fiyata degecek bir fırca degil. Ona o parayı vereceginize impadan 400 liraya Thater alabilirsiniz.
Tek seferde bir yerden vereyim bitsin diyor iseniz, razorus frank shaving fırcaları getirdi onlardan bakabilirsiniz.

Tavsiyedir tercih sizin yine de.

Not: Purussuz elim kayıp gitsin dediginiz tıras zaman icinde tecrube ile oluyor. Islak tırasta eger o amacla baslangıc yaparsanız yuzunusu zorlamanız buyuk ihtimaldir.
Oncelikli tekniginizi yuzunuzu, sakal cıkıs yonlerinizi tanıyın. Makineye eliniz alıssın. Daha purussuz olsun diye fazla zorlamamanızı tavsiye ederim.
Cok karısık dediniz ama okudukca hosunuza gidecek, yeni baslayanlara forum icinde cok guzel oneriler, eski yazılar var. Sırf bunun hakkında yazılmıs konular var. Bir goz atmanızı tavsiye ederim.

Fiyatı 200₺'ye kadar olan sizin önerebileceğiniz bir traş fırçası var mı? 10 gün traş olmadım ve bugün traş oldum ve elimi sürttüğümde kayıp gitti ve sadece tek yönden aşağıya doğru yaptım. Tahriş yoktu. Bugünkü gibi sonuç istiyorum.
(20/02/2017, Saat: 23:41)ahraz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @yusufk122 Öncelikli hoşgeldiniz.Bu foruma üye olup hemen alet,sabun ya da tıraşa dair ürün tavsiyesi istemeyen çok az üye gördüm.Hazıra konma düşüncesinde olduklarını düşünmek istemiyorum ama maalesef şu olguyu bir türlü oturtamadık:Tıraş,kişisel bir olgu.Parmak izi gibi mi kısmen,elbette herkesçe beğenilen bir alet size de gidecektir.Hatta cilt yapınız,tıraş ritüeliniz,hazırlık niyetiniz,tekniğiniz(bence en önemli kısım) ,jilet,yüzününüz jilete tepkisi vb. bir sürü değişken var. Şimdi sizin araba kullanmayı bile bildiğinizden emin değilken hangi marka,hangi modeli tavsiye edelim?Düz yolda 20 ile gitse Porsche yazık,günah değil mi? Cildiniz alışma süresi bile en az 3 hafta ve doğru kombinasyonla bir de. Tek bir jilet değişkeni bile tıraş kalitenize etki eder.Okuyun derken üst başlıkları,rehber niteliğinde yazılar var.Vulfix için spesifik değil belki ama Porsuk nedir,ne değildir okursanız anlarsanız.Yazık değil mi paranıza? Ana başlıkları inceleyin,kafanızda ne istediğiniz oluşsun ona göre konuşalım.Yoksa tavsiye en basiti

A. Merkur Vision B.Paladin fırça C.SV 70th sabun D.Chanel AS E.Personna Lab blue Alın,konuşalım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yani diyorsunuz ki cildi göre uygun makine zamanla bulunur öe cilt zamanla alışır.
(20/02/2017, Saat: 23:55)yusufk122 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yani diyorsunuz ki cildi göre uygun makine zamanla bulunur öe cilt zamanla alışır.

Hocam tekniği oturtalım.Mild alet keskin jilet.Ya da ayarlı makine,düşük ayarda konforlu bir jilet ama tek perde değil,olmaz tek perde de sinekkaydı,en kötü rötüş ister.Ayrıca her zaman sinekkaydı beklenmez.Yapalım sana hap şeklinde konu başlıkları,dur,özelden atıyorum,oku konuşalım.Porsuk Fırça konusunda da ayrıca konuşalım.Haydi bol köpüklü,tahrişsiz tıraşlar.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
(20/02/2017, Saat: 23:52)yusufk122 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Fiyatı 200₺'ye kadar olan sizin önerebileceğiniz bir traş fırçası var mı? 10 gün traş olmadım ve bugün traş oldum ve elimi sürttüğümde kayıp gitti ve sadece tek yönden aşağıya doğru yaptım. Tahriş yoktu. Bugünkü gibi sonuç istiyorum.

Extrashaving.com dan (impa ticaret) omega 616 silvertip porsuk alabilirsin 175 tl ben kullaniyorum cok memnunum ancak yüzde köpürtme icin uygun degil backbone zayif ,tasta köpürtme icin cok iyi.yüzde köpürtme için semogue 620 nin baya uygun oldugunu okudum..yada razorusa taptaze Frank Shaving fircalar geldi onlara bakin
(21/02/2017, Saat: 09:50)Gkn17 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Extrashaving.com dan (impa ticaret) omega 616 silvertip porsuk alabilirsin 175 tl ben kullaniyorum cok memnunum ancak yüzde köpürtme icin uygun degil backbone zayif ,tasta köpürtme icin cok iyi.yüzde köpürtme için semogue 620 nin baya uygun oldugunu okudum..yada razorusa taptaze Frank Shaving fircalar geldi onlara bakin

Yumuşak ve çok köpürten istiyorum. Ama tabi sabunda önemli. Taşta köpürtme mevzusu nasıl oluyor?
(21/02/2017, Saat: 11:36)yusufk122 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yumuşak ve çok köpürten istiyorum. Ama tabi sabunda önemli. Taşta köpürtme mevzusu nasıl oluyor?

Komşum selam
Acaba siz hangi memuriyete gireceksiniz
Teşekkürler
Smile
(21/02/2017, Saat: 12:25)CMO05 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum selam
Acaba siz hangi memuriyete gireceksiniz
Teşekkürler

Karayolları genel müdürlüğüne.
(21/02/2017, Saat: 11:36)yusufk122 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yumuşak ve çok köpürten istiyorum. Ama tabi sabunda önemli. Taşta köpürtme mevzusu nasıl oluyor?

Taş değil komşum tas,kase..
Su fircaya bi bak istersen
http://www.razorus.com/Frank-Shaving-SI2...R-505.html
Üç gün arayla traş olunca çok iyi traş oluyorum çok rahat oluyor. Sinek kaydı ve tahrişsiz. Ama her gün traş olunca ister 3 bıçaklı ister 2₺'lilik jiletli traş makinesi ile traş olayım Sinek kaydı olmuyor. çene ve boyun kısmı tahriş olup deri kavlıyor ve kötü oluyor. Proraso okaliptüs özlü traş sabunu kullanıyorum. Yakında edwin jagger de89 alacağım. Ama dediğim gibi üç gün arayla traş olunca çok güzel oluyor ama her gün traş olunca hem tahriş hemde sinekkaydı olmuyor. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Günlük tıraş için Merkür 42C vs 34C Andreichu 2 866 09/09/2023, Saat: 20:05
Son Yorum: kaankkaraman
  Sakala dokunmadan burun ve yanak düzeltmek için alet tavsiyesi Emre.bag 7 2,443 09/06/2022, Saat: 14:16
Son Yorum: Emre.bag
  Hassas Cilt İçin Ekipman Önerileriniz r_u_h_ 37 24,958 25/12/2020, Saat: 10:19
Son Yorum: sohayli
  Hassas Bir Cilt İçin Tıraş Olmak tarkaner 21 9,256 21/11/2020, Saat: 22:24
Son Yorum: Tıraşçı
  Aceminin Tıraş Makinesi Kararsızlığı esatakgul 10 6,728 03/02/2019, Saat: 10:05
Son Yorum: jegal
  Geleneksel tiras yontemleri ile top sakal birakma Rigbie 8 5,072 26/08/2018, Saat: 17:27
Son Yorum: ckeskin
Video Günlük traş/cilt problemi/pahalı makinalar gidavcak 14 9,922 03/02/2018, Saat: 21:11
Son Yorum: turkoglum13
  Tras Ekipmanı Sıralaması Hakkinda. ugurkatana 3 3,892 20/03/2017, Saat: 15:13
Son Yorum: ugurkatana
  Yeni Başlayan Birisi İçin Tavsiye. thedeparted 31 23,414 14/03/2017, Saat: 15:34
Son Yorum: KlasikTıras
  Traş konusunda yardıma ihtiyacım var furkan639 6 4,565 30/10/2016, Saat: 23:49
Son Yorum: furkan639

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: