Geltir Faena 2017 LE Tıraş Sabunu, Balm ve Losyon / Katılım Konusu
@cihankeskin
Merhaba Üstat,
Sabun ve losyon ulaştı. Sabundan çok memnun kaldım. Losyonu henüz denemedim ama içeriğini okuyunca tam bana göre bir ürün olduğunu anladım zaten. Emekleriniz için çok teşekkür ederim. Zahmet edip ürünleri kargolayan kardeşime de teşekkürlerimi iletirseniz sevinirim. Selamlar, sevgiler.
Güle güle kullanın. Dün itibariyle bütün ürünler kargolandı. Salı gününe kadar eline ulaşmayan kaldıysa lütfen bana haber versin.
https://instagram.com/buyukkotukurt/
Kargom birkaç gün önce geldi Tiki Captain sabun kullanmış koku ve performansını çok beğenmiştim. Faena aynı kokuya sahip neredeyse, kokuyu çok sevdim. Zaten Faena sabunların performansını çok seviyorum, memnun kalacağıma eminim.

Losyonu açtım kullanıyorum. Herhalde içinde alkol olmadığından yakmıyor, yeni birşey benim için bir tıraş losyonunda. Yalnız performansı iyi. Koku çok hafif, rahatsız edici değil. Memnun kaldım Smile.

Ah bi de balsamını ürettirebilmiş olsaydık, şu an balsamım bitmek üzere ve aslında pek memnun değilim şu anki balsamın performansından. Faena balsam kullandım daha önce çok hoştu, Geltir ilanlarımızı kontrol ediyorum herhangi bir çeşit Faena balsamı elden çıkarmayı düşünen arkadaş ta yok Blush . Napalım kısmet değilmiş Sad.

Emekleriniz için size, kargolama ve diğer çabaları için @GartBnx üstada çok teşekkür ederim.
(10/12/2017, Saat: 11:28)btoprak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kargom birkaç gün önce geldi Tiki Captain sabun kullanmış koku ve performansını çok beğenmiştim. Faena aynı kokuya sahip neredeyse, kokuyu çok sevdim. Zaten Faena sabunların performansını çok seviyorum, memnun kalacağıma eminim.

Losyonu açtım kullanıyorum. Herhalde içinde alkol olmadığından yakmıyor, yeni birşey benim için bir tıraş losyonunda. Yalnız performansı iyi. Koku çok hafif, rahatsız edici değil. Memnun kaldım Smile.

Ah bi de balsamını ürettirebilmiş olsaydık, şu an balsamım bitmek üzere ve aslında pek memnun değilim şu anki balsamın performansından. Faena balsam kullandım daha önce çok hoştu, Geltir ilanlarımızı kontrol ediyorum herhangi bir çeşit Faena balsamı elden çıkarmayı düşünen arkadaş ta yok Blush . Napalım kısmet değilmiş Sad.

Emekleriniz için size, kargolama ve diğer çabaları için @GartBnx üstada çok teşekkür ederim.

Faena yourshaving. com da da satılmaya başlamış. https://www.yourshaving.com/en/70_faena

Bu siteden aldığım as 12 günde gelmişti. Gümrüğe de takılmadı. Yalnız ben alırken faena yoktu, şimdi eklemiş Smile bi dahakine oradan alacağım. Bu sitenin kargo ücreti de düşük. Ama şimdilik balm görünmüyor
(10/12/2017, Saat: 13:48)Dragon Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Faena yourshaving. com da da satılmaya başlamış. https://www.yourshaving.com/en/70_faena

Bu siteden aldığım as 12 günde gelmişti. Gümrüğe de takılmadı. Yalnız ben alırken faena yoktu, şimdi eklemiş Smile bi dahakine oradan alacağım. Bu sitenin kargo ücreti de düşük. Ama şimdilik balm görünmüyor

Teşekkür ederim @Dragon üstadım. Şimdi ben de baktım, bu siteyi takipte olacağım. Teşekkür ederim Smile.
@Dragon
@btoprak

Dostlar faena bir iki sitede daha var. Takılıp takılmaması gonderenden cok, gumrukteki karısık islemler ve birazda sansınıza oluyor. Yourshaving den gelenler gecer diye birsey ne yazıkki yok. Alkollu AS balm vs. gibi urunlerin her daim takılma ihtimali var. Hatta tek bir sabunu takılan dostlarımız olmustu.
O yuzden bu riski bilerek ustlenerek alımlarınızı yapın, hani bir sansızlık olursa da uzulmeyin diye belirtmek istedim.
(10/12/2017, Saat: 15:22)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Dostlar faena bir iki sitede daha var. Takılıp takılmaması gonderenden cok, gumrukteki karısık islemler ve birazda sansınıza oluyor. Yourshaving den gelenler gecer diye birsey ne yazıkki yok. Alkollu AS balm vs. gibi urunlerin her daim takılma ihtimali var. Hatta tek bir sabunu takılan dostlarımız olmustu.
O yuzden bu riski bilerek ustlenerek alımlarınızı yapın, hani bir sansızlık olursa da uzulmeyin diye belirtmek istedim.

Sağolun üstadım. Şimdilik geltir'i takipteyim, şayet imkan çıkarsa da dediğiniz gibi riskleri değerlendirmek lazım yurtdışı alımları için.

Bi bakacağım bu arada üstadım Smile.
(10/12/2017, Saat: 15:22)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Dragon
@btoprak

Dostlar faena bir iki sitede daha var. Takılıp takılmaması gonderenden cok, gumrukteki karısık islemler ve birazda sansınıza oluyor. Yourshaving den gelenler gecer diye birsey ne yazıkki yok. Alkollu AS balm vs. gibi urunlerin her daim takılma ihtimali var. Hatta tek bir sabunu takılan dostlarımız olmustu.

Serdar komşum farkındayım bunun Smile Kozmetik yasağı var gümrükte normalde takılması gerekiyor zaten. Ama bir rivayete göre 30 euro altı takılmıyormuş diyolar.

Biraz da heyecan oluyor. Gelecek mi gelmeyecek mi? Eve ulaşınca ayrı bir tadı oluyor. Çünkü gelmeyeceğini düşünüyorsun Parasını verdiğin halde hediye gibi geliyor
Burda tedarikcilerimiz sagolsun insaflı fiyatlardan satıyorlar malları, o mallar icin hic gerek yok ama bulamadıklarınızı tabi ki yurt dısından soyleyebilirsiniz. Bizlerde yaptık yapıyoruz. Bazı arkadaslar hergun kargo takibi falan yapıyor stres oluyor, o sekil oldumu gercekten takılmayacagı varsa takılıyor. Hani stres yapmayın, takılırsada ki her daim bu ihtimal var uzulmeyin diye, bunyeyi yumusatma mealinde yazmıstım.
Sabun da losyon da sağ salim geldi.
Emeği geçen herkese tekrar teşekkür ederim.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Photo YENİ BİR TIRAŞ FIRÇASI İSTERÜZ!! izterd 9 2,413 29/02/2024, Saat: 17:49
Son Yorum: exselans
  Sorunsuz Tiraş temali canli yayin dikdik_s 2 1,726 12/06/2022, Saat: 15:46
Son Yorum: new38
  beyfendi.org TERRE tıraş sabunu hediye ediyor. sohayli 0 1,808 16/09/2021, Saat: 14:49
Son Yorum: sohayli
Tongue Geltir 2020 Deri Etkinligi İsmetaltan 169 58,955 21/08/2021, Saat: 09:09
Son Yorum: serkant2
Exclamation Çok Özledik: Ankara Geltir Buluşması ekindgn 22 6,175 13/06/2021, Saat: 01:02
Son Yorum: ahbap
Information geltir.com 2019 Jaguar Fırça Etkinliği - İlk Mesaj Güncel 3RD1 590 174,253 31/05/2021, Saat: 20:05
Son Yorum: osaka23
  TIRAŞ ALETİ KUTUSU ETKİNLİĞİ sohayli 0 1,576 01/05/2021, Saat: 16:48
Son Yorum: sohayli
  Geltir 34 Soner 30 15,146 17/03/2021, Saat: 23:05
Son Yorum: Soner
Star 7. Geleneksel Geltir Yılbaşı Hediye Organizasyonu (2020-2021) onurcakmak 61 19,552 01/01/2021, Saat: 20:27
Son Yorum: forevermore07
  Ankara Geleneksel Geltir Buluşması Vol.03-2020 ekindgn 10 5,647 26/06/2020, Saat: 15:59
Son Yorum: Efrasyab

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: