Titanik Yolcularının Tıraş Ekipmanları
@msakalli ve @SumNauta üstadlarım, koca koca insanlarız lütfen yapmayalım böyle. Ramazan ayındayız, belki orucun da etkisiyle biraz soğuk ifadeler kullanılmış olabilir. Biz Ramazanın hoşgörü ikliminden faydalanalım. Yazışma dili -şahsen benim görüşüm- emoji de kullanılsa her daim biraz soğuktur. @marek komşumuzun da dediği gibi üçüncü kişiler olan bizler yorum yapmayalım, konu gereğinden fazla dallanıp budaklanmasın.

Her iki kıymetli üstadımızı tanıyan ve cep telefonunu bilen babayiğit bir komşumuz bir konferans görüşmesi yapıp bu meselenin tatlıya bağlanmasına vesile olursa çok kıymetli bir iş yapmış olacaktır.

Kazanmak zor, kaybetmek kolaydır demiş atalarımız. Biz kazanan tarafta olalım. İnsan tanımak, insan kazanmak çok önemlidir. Hele de bu devirde, birliğimizi bozmak gibi bir lüksümüz yok.
I'd Lather be Shaving, 'Cos Shave Must Go On!
@msakalli ve @SumNauta komsularım, dostlarım, romalılar.

Konuyu anlayamadıgım icin, bastan okudum, sizlerin ozellerine girip baska konulardaki yazısmalara da baktım. Agaclar ve bitkiler konusunda msakallı kardesim cok ictenlikle, yucelterek bir soru sormus. Sefik abi de o guler yuzu ile esprili bir cevap vermis.

Bu baslıkta sefik abi nin yazdıgı uzerine, msakallı komsum kendisinin oteki konuda ki onceki sorusuna atıf yapılıyor gibi anlayıp alınmıs, ve burada o kızgınlıkla sert bir cevap yazmıs.

Ben ne sefik abinin msakallı komsumu ti ye alarak, ithafen bir cevap verdigini dusunuyorum, ne de, msakallı komsumun burada yazdıgı sert mesajının gercek hissiyatı oldugunu dusunuyorum sinirle yazılmıs anlık bir cevap. Hep soyluyoruz, forum bulusmaları daha sık olursa, katılırsanız cok iyi olur. Zira ses tonu, tınısı yok, o bakıslar mimikler yok, buradan yazısınca yanlıs anlasılmalar oluyor, ki ben baslıca vukuatlısıyım konununSmile

İki komsumda degerli komsular, bu foruma guzel degerli katkıları var. Paltomu alır cıkar kapıdan giderim pakize, demek bu kadar kolaymı dostlarım, komsularım benim. Cok acık ki yanlıs anlasılmalar olmus. Bırakın kapayın konuyu. Ne kırgınlık ne dargınlık olsun, durmak yok aynen devam.
Ben ikinizide arayıp gonlunuzu alırım ama inanıyorum ki bu kadar kucuk yanlıs anlasılmaları dert etmeyip gulup gececek anlayısta ve kalitede beyfendilersiniz.

Bayramınızı en icten dileklerimle kutluyorum, yazarken Rahmetli dedemin, bana ezberinden okudugu Nevzen Teyfik şiiri aklıma geldi, ilk dizesini ozellikle burada paylasmak istedim. Saygı ve sevgilerimle.

Izdırabın sonu yok sanma, bu alem de geçer,
Ömr-i fani gibidir, gün de geçer, dem de geçer,
Gam karar eyliyemez hande-i hurrem de geçer,
Devr-i şadi de geçer, gussa-i matem de geçer,
Gece gündüz yok olur, an-ı dem adem de geçer,
@dikdik_s üstad eline emeğine sağlık güzel yazmışsın..
Tüm dostlara komşulara mutlu bayramlar Smile

Sabah sabah Şefik Abimizi göremeyince yazayım istedim.
@msakalli dostumuzu farklı illerde olduğumuz için yakınen tanıma fırsatım olmadı,birkaç iletişimimizde kalender insan imajı oluştu kafamda.
Şefik abimizle yüzyüze çok sohbetlerimiz oldu.Bir insanı aşağılayacak , tiye alacak , kinaye yapacak en son kişi Şefik abimizdir. Sonuna kadar kefilim.Mütevazılığın nirvanası diyebiliriz Smile Diğer dostların belirttiği gibi klavye azizliğinden başka bişey değil bu yaşananlar Smile
Diyelimki bu yanlış anlaşılma değilde gerçek bir troll tarafından gerçekten ve ağır şekilde saldırı oldu, 1 kişi için yüzlerce tıraş gönüllüsünü Şefik abisiz bırakmazsınız değilmi Şefik Abi Smile
Arife günü iki dostumuzunda mesajlarını burada görüp bayrama gönül rahatlığıyla girmek isteriz Smile
Saygılarımla
İmpa Ticaret Pazarlama
Mustafa Gönen

www.extrashaving.com
(24/06/2017, Saat: 10:12)impaticaret Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sabah sabah Şefik Abimizi göremeyince yazayım istedim.
@msakalli dostumuzu farklı illerde olduğumuz için yakınen tanıma fırsatım olmadı,birkaç iletişimimizde kalender insan imajı oluştu kafamda.
Şefik abimizle yüzyüze çok sohbetlerimiz oldu.Bir insanı aşağılayacak , tiye alacak , kinaye yapacak en son kişi Şefik abimizdir. Sonuna kadar kefilim.Mütevazılığın nirvanası diyebiliriz Smile Diğer dostların belirttiği gibi klavye azizliğinden başka bişey değil bu yaşananlar Smile
Diyelimki bu yanlış anlaşılma değilde gerçek bir troll tarafından gerçekten ve ağır şekilde saldırı oldu, 1 kişi için yüzlerce tıraş gönüllüsünü Şefik abisiz bırakmazsınız değilmi Şefik Abi Smile
Arife günü iki dostumuzunda mesajlarını burada görüp bayrama gönül rahatlığıyla girmek isteriz Smile

+1
Tüm komşularımız durumu çok güzel ifade etmişler hislerimize tercüman oldular . Sakin olup mantıklı bir şekilde barışma yoluna gidilmesini öneriyorum güzel forumumuzu daha da güzeleştirelim .
Üzüldüm,gerçekten üzüldüm.Yazı Dili genelde duyguları ifade etmede yetersiz,yanlış anlaşılmalar silsilesi oluşmuş maalesef.Zaten az kişiyiz,kıymetli üyeleri kaybetmek istemem.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
Ah Titanic ah...battığın yetmedi, Geltir'in tekrar güzelleşmeye ve zenginleşmeye başlayan ortamını da batırdın...
(24/06/2017, Saat: 13:34)Men-Sup Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ah Titanic ah...battığın yetmedi, Geltir'in tekrar güzelleşmeye ve zenginleşmeye başlayan ortamını da batırdın...

Ediz bey bu titaniğin uğursuzluğuna inanmaya başladım Dodgy
Saygılarımla
İmpa Ticaret Pazarlama
Mustafa Gönen

www.extrashaving.com
(24/06/2017, Saat: 13:34)Men-Sup Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ah Titanic ah...battığın yetmedi, Geltir'in tekrar güzelleşmeye ve zenginleşmeye başlayan ortamını da batırdın...

+1

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Memnun kalmadığınız tıraş ürünleri Lord Sparhawk 352 334,442 31/01/2024, Saat: 19:19
Son Yorum: Erdi
  Tıraş Ekipmanlarımız baduruk 636 337,256 16/08/2023, Saat: 14:45
Son Yorum: yaylaoglu
  Geleneksel tıraş sakalı inceltir mi? simsek 3 2,332 09/08/2023, Saat: 11:35
Son Yorum: Lord Sparhawk
  tıraş fırçası ve makinesi önerisi f02561 0 936 23/07/2023, Saat: 22:53
Son Yorum: f02561
Star Geleneksel Tıraş Hakkında Tavsiyeleriniz Ogz4835 5 1,536 19/07/2023, Saat: 19:07
Son Yorum: Ogz4835
  Tıraş esnası, sonrası Tıraşsever 4 1,269 11/06/2023, Saat: 18:21
Son Yorum: exselans
  Tıraş sonrası batık ve sivilce çıkması. Umut islam 10 2,119 08/06/2023, Saat: 01:54
Son Yorum: layken
  Günluk Tıraş İçin Tavsiye Tıraş Aleti alihsan1969 7 3,295 08/05/2023, Saat: 01:03
Son Yorum: layken
  Geleneksel tıraş Tıraşsever 7 1,547 25/04/2023, Saat: 17:53
Son Yorum: Ömer t. Katı
  Tıraş sonrası morarıklık ve türevi sorunlarına çözüm önerileri toprak1 5 2,496 03/03/2023, Saat: 01:24
Son Yorum: 3.Perde

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: