Mama Bear
Riske değecek bir ürün bence. Ama genelde kabul görmüş çeşitleri de denenebilir. Ben forumdan alacaktım şimdi hatırlayamadım tam ama @Saltuk olabilir Hinoki Wood'u satıyordu. Benden önce biri aldı. Ben de TVB'den aldım. Orada fazla çeşit yoktu ben aldığımda ama gelecekti. Oradan alınabilir ya da çeşit açısından en güzeli gelen giden olduğunda USA'dan getirtmek.
Dünyayı görüşüne göredir, insanın dünya görüşü. Maddeci için, gözyaşı tuzlu su, kalp ise kan pompasıdır...
Evet o bendim Smile gercekten kaliteli kokusu vardi ama benim icin fazla agirdi hinoki wood. En guzeli lord ustadin dedigi gibi tester almak ama hangi birini alalim ve amerika dan alisveris cok zahmetli. Sanirim bu ay yeni bir parti gelecek tvb ye.
http://enfiyemeraki.blogspot.com.tr/
Ben bu sabunu begendim ama kopuk yapmakta sikintim var. Ciddi su kaldiran bir sabun bu. Ama istedigim kivama henuz ulasamadim. Bira daha deneme ile daha iyisini yapip burada yazacagim.

@Saltuk hocam, kokuyu begenmedim. Dogal portakal gibi degil de kimyasal cozultuye dusmus portakal gibi kokuyor. Tirastan 3 dakika sonra koku moku kalmiyor zaten. Bence portakal i listeden cikariniz. Tvb ye yeni sevkiyat gelince beraber bakalim.

Ha bu arada cildi hassas olmayan arkadaslarima Tsn de gordugum bir bilgiyi paylasayim. Gliserin bazli sabundan olusturdugunuz tiras kopugunden kalani after shave niyetine tirastan sonra surup 2-3 dakika bekletiyoruz. Sonra yikiyoruz. Bir deneyin bakalim. Bende ise yaradi. Yumusacik bir yuz.
Tamam ustadim. Kasede ya da elinizde deneyin ve bol yukleyin fircayi. Su ve yukleme miktarini normalin iki kati tuttum ve kasede kopurttum ben.cok farkli bir kivama geldi o kadar ki elime toplayip oynadim kopukle Smile yumurta gibi oluyor birlesip
http://enfiyemeraki.blogspot.com.tr/
Sn @izbe hocam ben cella yı tıraşdan sonra sürüp bekletiyorum dediğiniz gibi.Çok işe yarıyor , hakikaten tüm gün yüzüm yumuşacık kalıyor.
Mama Bears sabunları ıslak cilde stick sürer gibi direk uygulayıp ıslak fırça ile köpürtüyorum ben bayağı güzel köpük oluyor o zaman.

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
Mama Bear's Aromatic Pipe Tobacco Glycerin veya Good Morning Honey kullanan varsa kokularından bahsedebilirse sevinirim. Bu ikisini almayı düşünüyorum ama kokudan hayal kırıklığı yaşamayalım.
Dünyayı görüşüne göredir, insanın dünya görüşü. Maddeci için, gözyaşı tuzlu su, kalp ise kan pompasıdır...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Mama Bears Sabun Rehberi Janberd 1 2,057 12/05/2019, Saat: 20:45
Son Yorum: dikdik_s
  Mama Bear Awakenings FloydianDM 6 8,897 11/10/2013, Saat: 00:40
Son Yorum: FloydianDM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: