Mama Bear
(21/10/2015, Saat: 23:53)Saltuk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @btoprak ustadim; daha once de yazmistim. Avrupa sitelerinden tvbshaving de de birkac cesidi mevcut. Hinoki wood, whiskey cream, orange cesitlerinden kokladiginiz oldu mu?

Üstadım aldığım sabunlar "Ylang Ylang Glycerin Shave Soap, Patchouli Glycerin Shave Soap, Hinoki Wood Fragrance Shaving Soap, Hydrogen Glycerin Shave Soap, Elements Of Bamboo Glycerin Shave Soap" türleri. Daha çok doğal kokulu ve hafif kokulu olanları tercih ettim. Sabunda parfüm türü kokulardan ziyade doğal içeriğe yakın kokuları seviyorum.

Hinoki Wood en merak ettiğim kokulardan biriydi, cidden de en sevdiğim koku oldu. Şu an detayları hatırlamıyorum evde değilim ama ağaçsı ve değişik kokuların karışımı aynı sitesinde tarif edildiği gibi (Warm essences of blondewood, cedar and patchouly are enhanced with vanilla musk, cinnamon, clove and uplifted with notes of fresh eucalyptus, lavender, orange blossom, jasmine and rose.)

tvbshaving.com sitesini kontrol ettim ama sanırım orada 1.5 oz.'luk versiyon yoktu ayrıca tüm türler de mevcut değildi üstadım. Ben refill ve 1.5 oz'luk çok sayıda veya mümkünse tester paketi almayı düşünüyordum, o yüzden kendi sitesini tercih ettim.
Tesekkurler hocam. Bir tane buyuk kase alip kullanmak istiyorum ben de. Whiskey cream i de merak ediyorum.
http://enfiyemeraki.blogspot.com.tr/
Üstatlar kozmetik yasağı sıkıntısı hala devam ediyor mu ? Sample packler ilgimi çekiyor.
(22/10/2015, Saat: 18:32)bidon Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Üstatlar kozmetik yasağı sıkıntısı hala devam ediyor mu ? Sample packler ilgimi çekiyor.

Komşum yasak devam ediyor. Geçmesi biraz şans işi. Benimkisi biraz kumardı, sorunsuz geçti çok şükür.
Mama Bear Gentelman'ı kullandım bugün. Uzun zamandır Mama Bear almak istiyordum ama ancak kısmet oldu. Bunda çocukluğumda yaz kış denize giren ihtiyarların kendi yapımları güneş yağlarına karıştırdıkları gliserinin de, Lord'un nasıl bir sabun istiyorum mealinde ki yazısının da etkisi yok değil Smile Aslında Gentelman ilk tercihim değildi, ben Brut düşünüyordum ama Givenchy olunca işin içinde tutamadım kendimi.
Sabunu çok beğendim. Kokusunu herkes beğenmeyebilir, başta onu söyleyeyim. Ama koku harici bir tıraş sabunundan ne isterseniz ya da ne beklerseniz onu karşılayan bir ürün. Tek eksik bulduğum, tıraştan sonra bir balsam ya da after shave desteğine az da olsa ihtiyaç duyması Aftershave
Dünyayı görüşüne göredir, insanın dünya görüşü. Maddeci için, gözyaşı tuzlu su, kalp ise kan pompasıdır...
Bugün yine kullandım.Çok güzel bir sabun.Az sulu yap performansı aynı, suyu biraz kaçır sulu yap yine kayıp yok.Köpük yapmak MWF'den biraz daha zor ama köpük acayip kaliteli.Elimde ciddi miktarda sabun ve krem var.Eğer ömrüm yeter bitirebilirsem Smile ilk alacağım sabun Mama Bear'in bir başka tadı olacak.
Bu arada başka alanlarda oldu.Kullananların yorumlarını merak ediyorum.Bir bana mı yaradı bu meret 😀

SM-G900F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Dünyayı görüşüne göredir, insanın dünya görüşü. Maddeci için, gözyaşı tuzlu su, kalp ise kan pompasıdır...
@izbe ustad tan portakalli yorumlarini bekliyoruz Smile
http://enfiyemeraki.blogspot.com.tr/
(07/01/2016, Saat: 11:57)Saltuk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @izbe ustad tan portakalli yorumlarini bekliyoruz Smile

izbe üstat'tan birkaç gündür ses yok, umarız iyidir.

koolandgang üstat, Mama Bear Gentleman sabunun nasıl bir kokusu var acaba? İnternet sitesinden baktım pek birşey anlamadım. Biraz tarif etmeniz mümkün mü?
@ms_1907 Komşum kokusu bir değişik. Yani ben ismi Gentelman olunca, Givenchy Gentelman'ın kokusu vardır diye düşündüm.Bu herhalde Givenchy Pour Homme'un kokusu. Nasıl tarif etsem ucuz ya da taklit parfüm kokusu hissiyatı veriyor.Özünde ne var çıkaramadım bir türlü.Zaten sadece tıraş esnasında var.Yüzünü yıkadığında gidiyor Smile
Teşekkür ederim @koolandgang üstat.

Gördüğüm kadarıyla Mama Bear 'ın çok çeşidi var. Deneme amaçlı bolca sample ürünlerden alsak gümrük açısından çok mu riske ederiz acaba?

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Mama Bears Sabun Rehberi Janberd 1 2,051 12/05/2019, Saat: 20:45
Son Yorum: dikdik_s
  Mama Bear Awakenings FloydianDM 6 8,895 11/10/2013, Saat: 00:40
Son Yorum: FloydianDM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: