Apivita Fırçasız Tıraş Kremi
Apivita 79 yılında arıyla balla kafayı bozmuş karı koca iki eczacı tarafından yunanistan'da kurulmuş bir firma. Korres tarzı şampuandı, temizleyiciydi, güneş kremiydi bir sürü ürünleri var. Propolisli (arı reçinesi gibi birşey) ürünleri muhteşem.

Bizim ailecek firma ile tanışmamız da propolis sayesinde oldu. Vakti zamanında çocuğumuz için bir akrabamız hediye olarak propolisli çocuk öksürük şurubundan getirmişti. O zamanlar daha altı aylık olduğu için alkol içerikli ürün vermek istemedik, dolayısıyla buzdolabında kaldı öylece. Ben hastalanınca da boşa gitmesin diye kullanayım dedim, o kadar iyi geldi ki o gün bu gündür her türlü hastalığa kullanıyorum Smile  Edinmesi zor olduğu için yerli propolis ürünlerini de denedim ama aynı performansı alamadım, artık içine ne katıyorlarsa. Dolayısıyla giden gelen tanıdıklardan edindik, onları da bağımlı yaptık Smile

Neyse, geçen ay ufak bir ada turunda bu apivita'nın tıraş ürünleri olduğunu görünce (zırh sağolsun) fırçasız kremleri sevmesem de merak edip aldım. Balsam'ı da var korres gibi ve yorumlardan okuduğum kadarıyla oldukça başarılı ama balsam'larla aram iyi olmadığı için onu pas geçtim.

Uzun giriş yazısından sonra sadede gelelim. Arkadaşın kutusu şöyle :

2a9oeh2.jpg
33yi3y8.jpg
99dpoz.jpg
xmms02.jpg

Köpük fotosu olmadığı için bir perde için kullandığım krem miktarını gösterebiliyorum :

2ef5c9g.jpg

Kullanımı, duş veya yüz yıkama sonrası nemli yüzünüze preshave veya tıraş jeli sürer gibi sürüyorsunuz. İnce bir katman oluşuyor. Sonra normal tıraşınızı oluyorsunuz. Her perde için tekrar sürmek gerekiyor.

Performansı beklediğimden oldukça iyiydi. Koruma tam kıvamında, kayganlık ise normal kremler kadar olmasa bile yeterli seviyede. Tıraş sonrası ise muhteşem. Zaten sanırım asıl tıraş sonrasına çalışmış arkadaşlar. Koku olarak çok hafif bir propolis kokusu geliyor, eğer propolis ile daha önce haşır neşir olmadıysanız bal-bal mumu arası bir koku diyebilirim. Zırh gibi alette tıkanma da yapmıyor bu arada.

Ürün bizim foruma gidecek bir ürün değil. Kullanması pratik ama zevkli değil. Fiyatı düşük olsa kartuşçulara kesinlikle tavsiye ederdim ama €12 fiyatı ile ekonomik olmaktan oldukça uzak. Düz hesap tıraş başına 1 lira gibi sağlam bir maliyeti var. Hali vakti yerinde kartuşçu tanıdıklarınıza tavsiye edebilirsiniz.
MWF'nin koyunu, sonra çıkar oyunu...
İnceleme için teşekkürler komşum. Vangelis Apivita'nın balmını hediye etmişti. Hala severek kullanıyorum. Performansı çok iyi. Balm seven arkadaşlara tavsiye ederim.
https://instagram.com/buyukkotukurt/
İnceleme için teşekkürler komşum. Fırçasız tıraş kremleri ilgimi çekmese de incelemenizi zevkle okudum. Elinize sağlık.
Üstad ben de teşekkür ediyorum. Markayı öğrendiğim iyi oldu. Siz de güzel referans vermişsiniz, inceleyeceğim ürünlerini.
I'd Lather be Shaving, 'Cos Shave Must Go On!
(18/07/2017, Saat: 01:11)onurcakmak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Üstad ben de teşekkür ediyorum. Markayı öğrendiğim iyi oldu. Siz de güzel referans vermişsiniz, inceleyeceğim ürünlerini.

Tıraş ürünü olarak sadece bu krem ve after shave balm ı var.
https://instagram.com/buyukkotukurt/
(18/07/2017, Saat: 09:42)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tıraş ürünü olarak sadece bu krem ve after shave balm ı var.

Yok üstad o şurup filan varmış ya, onlar için dedim. Çeşitli sağlık ürünleri var, güzel.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
I'd Lather be Shaving, 'Cos Shave Must Go On!
(18/07/2017, Saat: 09:44)onurcakmak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yok üstad o şurup filan varmış ya, onlar için dedim. Çeşitli sağlık ürünleri var, güzel.

Bir de propolis spreyi var, o da süper. Boğazınız kaşınmaya başlayınca sıkıyorsunuz, hastalığın semptomlarını hafifletiyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Şurup efsane Smile Yanlız son kullanım tarihi kısa. Sonbaharda almakta/getirtmekte fayda var.

Bir de spreyi var, boğazınız kaşımaya başlayınca kullanıyorsunuz, soğuk algınlığının semptomlarını bastırıyor. O da başarılı.

Resimlerini de ekliyorum :
293ksn4.jpg
j5w85j.jpg
MWF'nin koyunu, sonra çıkar oyunu...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Arko Tıraş Kremleri BigHillMe 530 552,540 09/05/2023, Saat: 08:06
Son Yorum: thatwickerhat
  Proraso Tıraş Kremi Lord Sparhawk 176 199,092 24/04/2023, Saat: 04:03
Son Yorum: BAYsubjeckt
  Derby tıraş kremleri BigHillMe 156 148,419 23/04/2023, Saat: 02:14
Son Yorum: BAYsubjeckt