Teşekkürler
Aramıza hoş geldiniz. Keyifli forumlar dilerim.
Hoş geldiniz.
@cihankeskin üzerinde handmade in japan yazdığı için japon farzettim ama gerçekte 150₺ civarı fiyatıyla ancak çakma olacağı varsayımıyla rahat davranıyorum. Bu fiyata kamisori almış olamam sanırım
Hosgeldiniz, keyifli forumlar..
(18/07/2017, Saat: 09:50)gr00v3r Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @cihankeskin üzerinde handmade in japan yazdığı için japon farzettim ama gerçekte 150₺ civarı fiyatıyla ancak çakma olacağı varsayımıyla rahat davranıyorum. Bu fiyata kamisori almış olamam sanırım

Yani tip olarak Kamisori olabilir. Zira Kamisoriler tek taraflı uzun saplı şekilleriyle batı usturasından çok farklı. Vintage Japon yapımı batı usturalarını o fiyata bulmak mümkün ama ben de japon olduğunu sanmıyorum. Yine de resim paylaşırsanız bir ara sevinirim. Merak ettim. Smile
https://instagram.com/buyukkotukurt/
Hmm teşekkür ederim yok yok onlardan değil, gördüm ama o tarz bir usturaya cesaret edemedim
hoşgeldin Smile
Çok teşekkürler, dün ilk jiletli ustura denemesini de boyunda bir kaç yanma ile tamamladım. Müthiş bir keyif ve sonuca evdekiler çok şaşırdı, safety razor ile bu kadar iyi sonuç alamamıştım.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Hoşgeldiniz komşum, keyifli tıraşlar.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Selamlar ve teşekkürler atmacao 28 7,535 16/12/2019, Saat: 13:39
Son Yorum: kiwi21
  Teşekkürler.. Yeraltndnntlr 16 3,654 23/11/2019, Saat: 09:54
Son Yorum: Ayhandulgar
  Yaşattığınız aydınlanma için teşekkürler gdib333 10 13,718 25/03/2013, Saat: 14:28
Son Yorum: martin

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: