Parfümlerinizi Nasıl Saklıyorsunuz?
(24/07/2017, Saat: 18:29)Serjames Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Selamlar üstad , ben koku daha uzun süre etkisini gösterdiği için parfümü kıyafetlerin üstüne sıkıyorum . Ayrıca yanlış hatırlamıyorsam parfümün cilt üzerine sıkılması pek sağlıklı değilmiş .

Selamlar kıyafete sıkmak daha doğru tabi ki.Bende de alışkanlık cilde sıkıyorum hep.Orjinal parfüm kullandım her zaman .Dermatolojik anlamda epey katı testlerden geçiyor parfümler henüz zararını görmedim.
Saygılar...
Üstat ikisi de üst düzey kalitede parfümler. Klimalı klimasız ortam değişikliklerinde kolay kolay bozulmayacaklardır. İkisini de yıllarca kullanabilirsiniz bence. Cilde ben de parfüm sıkmıyorum. Uzun süre ciltte kullandıktan sonra bir gün tahriş olduğunu farkettim. Doktora gittim, pytriasis versicolor dedi. Cilt alkolle sürekli temas edince herkeste bulunan ama direnç kaybında ortaya çıkan bir mantar türüymüş. Bulaşıcı, zararlı filan değil ama görsel olarak çok itici ve tedavi edilmezse yayılıyor. İyileşti tabii ama ne zaman alışkın olduğum bölgelere sıksam yine oluyor. Bunu @kral arthur komşumuza da yönlendirelim.
(24/07/2017, Saat: 19:20)Niko Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Üstat ikisi de üst düzey kalitede parfümler. Klimalı klimasız ortam değişikliklerinde kolay kolay bozulmayacaklardır. İkisini de yıllarca kullanabilirsiniz bence. Cilde ben de parfüm sıkmıyorum. Uzun süre ciltte kullandıktan sonra bir gün tahriş olduğunu farkettim. Doktora gittim, pytriasis versicolor dedi. Cilt alkolle sürekli temas edince herkeste bulunan ama direnç kaybında ortaya çıkan bir mantar türüymüş. Bulaşıcı, zararlı filan değil ama görsel olarak çok itici ve tedavi edilmezse yayılıyor. İyileşti tabii ama ne zaman alışkın olduğum bölgelere sıksam yine oluyor. Bunu @kral arthur komşumuza da yönlendirelim.

İncelemeye aldım bu durumu komşum teşekkür ederim bilgi için.
Selamlar saygılar...
(24/07/2017, Saat: 19:20)Niko Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Üstat ikisi de üst düzey kalitede parfümler. Klimalı klimasız ortam değişikliklerinde kolay kolay bozulmayacaklardır. İkisini de yıllarca kullanabilirsiniz bence. Cilde ben de parfüm sıkmıyorum. Uzun süre ciltte kullandıktan sonra bir gün tahriş olduğunu farkettim. Doktora gittim, pytriasis versicolor dedi. Cilt alkolle sürekli temas edince herkeste bulunan ama direnç kaybında ortaya çıkan bir mantar türüymüş. Bulaşıcı, zararlı filan değil ama görsel olarak çok itici ve tedavi edilmezse yayılıyor. İyileşti tabii ama ne zaman alışkın olduğum bölgelere sıksam yine oluyor. Bunu @kral arthur komşumuza da yönlendirelim.

Yardımların için çok teşekkürler üstadım , çok saol Smile

Saygılarımla ,
Güzel bir konu, başka başlık altında kaybolsun istemedim, üstadlar da değerli bilgileriyle katkıda bulunmuşlar, o nedenle ayrı bir başlık olarak konuyu ayırdım.
I'd Lather be Shaving, 'Cos Shave Must Go On!
Benimde bildiğim ısı ışık ve nemden uzak tutmak ve pencere yanına koymamak..
Tende kalıcı olması için kuru tene sürmemek önce kokusuz bir nemlendirici veya ince tabaka vaselin sürüp uygulamak Aftershave

@kral arthur
@Serjames

Rica ederim komşular.
(24/07/2017, Saat: 20:54)onurcakmak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Güzel bir konu, başka başlık altında kaybolsun istemedim, üstadlar da değerli bilgileriyle katkıda bulunmuşlar, o nedenle ayrı bir başlık olarak konuyu ayırdım.

Elinize sağlık üstat. Ayrı başlık iyi olmuş.
Bir diğer merağımda kokulardır,her tür kokulu ürünü alıp stoklamayı severim,parfümlerde bunlardan biridir. Ben şöyle yaptım,adam boyu içi raflı ahşap bir dolabım var içine ışık almayan kapaklı, kokularımı ambalajı içinde burada muhafaza ediyorum.Oda sıcaklığında ışıkta görmezse yıllarca üst performansta kullanımları oluyor böylece.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: