Cella
Merhaba @lorenzo, cella her koşulda sıkıntısız köpürebilen yumuşak bir sabun. Fakat parça koparıp tasın içine atarak sonuç almanız zor olacaktır. Krem gibi erimeyeceğinden fırça ile birlikte tasın içinde döner durur. Benim size tavsiyem cellanızı genişce bir kabın içine basıp üzerinde bir miktar ılık su beklettikten sonra fırçanızı bolca yükleyip tasta köpürtmeniz olacaktır. Bu şekilde kötü sonuç almanız inanın çok zor.

Sent from my iPhone using Tapatalk
e mail adresim tipsol@me.com
Gardaşınız üşenmedi kısacık bir video çektiSmile

https://youtu.be/M-uvEELeDoo

Video'muz bonhair saç pomadı, benim kol kıllarım, ve triumph sponsorluğunda çekilmiştir,
Tuvalet kağıdı sponsorumuz olmak isterseniz dm den iletişime geçebilirsiniz Big Grin
(08/09/2016, Saat: 00:20)Aersin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Allah Allah,
Okudukça şaşırıyorum,
Siz dekinde bir sıkıntı olmasın hocam?
Oturup demo köpürtme videosu çekicem o noktaya geldim Smile Bende ki gayet yumuşak ( ingiliz kremleri gibi hatta ) açınca buram buram acıbadem kokuyor. Hatta eriyip köpürmeye çok meyilli olduğundan çabuk tükenmesin diye (yukarıda dediğim gibi) küçük porsuk fırçalar kullanıyorum Big Grin

@Aersin bilmiyorum üstad. Kokuda sıkıntı yok. Siz anlatınca sanki TOBS okuyor gibiyim ama alakası yok. Bugün Avocado kullandım, iki çevirdim X2L doldu taştı. Dediğiniz gibi minik Jaguar 238 porsuk olmasa da Cella'nın hakkından geliyor ama o domuzun da kulvarı TOBS değil. 10 tıraşta 238 + TOBS dibini görürüm.

Gelgelelim en az 20 tıraş sonrası Cella 2 cm ufalırken, kullandığım diğer sabunlar bitmek üzere. Domuz gibi sert Arko'm bile 3. tur basmaya hazır bekliyor.
(08/09/2016, Saat: 00:38)tipsol Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba @lorenzo, cella her koşulda sıkıntısız köpürebilen yumuşak bir sabun. Fakat parça koparıp tasın içine atarak sonuç almanız zor olacaktır. Krem gibi erimeyeceğinden fırça ile birlikte tasın içinde döner durur. Benim size tavsiyem cellanızı genişce bir kabın içine basıp üzerinde bir miktar ılık su beklettikten sonra fırçanızı bolca yükleyip tasta köpürtmeniz olacaktır. Bu şekilde kötü sonuç almanız inanın çok zor.

Komusuma katılıyorum. Bırakın cellayı, bugun Panna Crema ile aynı hatayı yaptım. Parca alıp kapta kopurtmeyi denedim, hic olmadı. Komsumun dedigi gibi kapta donup durmus megerse.
(08/09/2016, Saat: 00:38)tipsol Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba @lorenzo, cella her koşulda sıkıntısız köpürebilen yumuşak bir sabun. Fakat parça koparıp tasın içine atarak sonuç almanız zor olacaktır. Krem gibi erimeyeceğinden fırça ile birlikte tasın içinde döner durur. Benim size tavsiyem cellanızı genişce bir kabın içine basıp üzerinde bir miktar ılık su beklettikten sonra fırçanızı bolca yükleyip tasta köpürtmeniz olacaktır. Bu şekilde kötü sonuç almanız inanın çok zor.

@tipsol komşum, parça parça koparmak zaten artık son çözümümdü ve aynen dediğiniz gibi oldu, tasın içersinde dòndü durdu.

Geniş kaba almak iyi fikir. Arko'yu da geniş kapta yüklüyorum, dolup taşıyor. Cella yumuşak sabun kategorisinde yer alıyor ama sanırım benimki biraz kuru. Neden bilmiyorum. Ekstra kuru olduğu için de kendi minik kabından yükleme yapamıyor olabilirim.

Yarın basayım geniş kaba, fırçanın yükleme alanı genişlesin. Teşekkürler komşu..
(08/09/2016, Saat: 00:52)Aersin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Gardaşınız üşenmedi kısacık bir video çektiSmile

@Aersin komşum videoyu açamıyorum. Belki telden girdiğim için. Zahmete girmişsiniz teşekkür ederim. Yarın laptoptan deneyeceğim.
(08/09/2016, Saat: 01:22)Lorenzo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Aersin komşum videoyu açamıyorum. Belki telden girdiğim için. Zahmete girmişsiniz teşekkür ederim. Yarın laptoptan deneyeceğim.

Hocam düşük çözünürlük yüklemişim, onu tazeledim, ondan olmuştur
(08/09/2016, Saat: 01:22)Lorenzo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Aersin komşum videoyu açamıyorum. Belki telden girdiğim için. Zahmete girmişsiniz teşekkür ederim. Yarın laptoptan deneyeceğim.

Oooo komşum, süper köpük olmuş, elinize sağlık Smile Benim Cella ile alakası yok. Sizinki gibi yüklemeyi ben sadece 238 ile yapabiliyorum. Sanırım benimkinde bir sıkıntı var. Yarın geniş kaba alacağım.

Gece vakti hiç üşenmemiş zahmete girmişsiniz, tekrar teşekkür ederim Smile
(08/09/2016, Saat: 01:35)Lorenzo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Oooo komşum, süper köpük olmuş, elinize sağlık Smile Benim Cella ile alakası yok. Sizinki gibi yüklemeyi ben sadece 238 ile yapabiliyorum. Sanırım benimkinde bir sıkıntı var. Yarın geniş kaba alacağım.

Gece vakti hiç üşenmemiş zahmete girmişsiniz, tekrar teşekkür ederim Smile

Wink Rica ederim ,ne demek
iyi oldu, eğlendik gece gece Big Grin
(08/09/2016, Saat: 00:52)Aersin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Gardaşınız üşenmedi kısacık bir video çektiSmile

Video'muz bonhair saç pomadı, benim kol kıllarım, ve triumph sponsorluğunda çekilmiştir,
Tuvalet kağıdı sponsorumuz olmak isterseniz dm den iletişime geçebilirsiniz Big Grin

Komşum videoyu "Komedi" kategorisinde yüklemişsiniz gözümden kaçmadı Big Grin

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Cella & Tabac & Mwf ynspektas 19 19,797 12/05/2019, Saat: 14:27
Son Yorum: Ibra35
  CELLA VS SPEICK VS MWF VS PRORASO VS ERASMIC VS... agieda 10 15,655 18/02/2015, Saat: 11:39
Son Yorum: ckeskin
  cella sabun deneyımım burakoner0681 7 13,019 21/02/2012, Saat: 17:01
Son Yorum: linguist

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: