Cella
(15/09/2016, Saat: 14:49)Aersin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Misal beni en çok uğraştıran sabun hep arko olmuştur. Ha seviyorum o ayrı ama zamanımı çok alan  ve ön kol kaslarım& bileğimi en çok çalıştıran sabun hep arko olmuştur Smile

Bu dezavantaj değil kas yaparsınız işte arkonun faideleri:-)
Neredeyse 3 Aydır buzdolabındaydı, bugün çıkarıp kullandım. Kokusu ve performansı aynı. Sıkıca kapatıp buzdolabı poşetine koymuştum. Sezonluk saklayacak arkadaşların bilgisine.

Edit : Vee kaşıntı da geri döndü. Sanırım bademe allerjim var Smile Böyle hafif hafif kaşınınca zevkli oluyor gerçi Smile
MWF'nin koyunu, sonra çıkar oyunu...
Ben cella'nın kokusunu beğenmiyorum geçen gün @arapaho ya hediye ettim. Güle güle kullansın iyi günlerde Big Grin
kürkü yırtık kel kör kirpi'nin arkadaşı...
Benim Cella sabunu alalı 1 seneyi geçti, rotasyonda ara sıra kullanırım, kullandıktan sonra kurutur, kapağını kapatır ve tıraş dolabına koyarım. Ama bugün fark ettim, sabunun üzerinde yağlı bir tabaka birikmiş ve altında beyaz mantarlanma gibi yapılar görünür olmuştu. Parmağımla karıştırarak sabunu daha homojenize hale getirdim fakat içime kurt düştü. Bunu daha önce yaşayan var mı?
(29/11/2016, Saat: 00:08)arandur Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Benim Cella sabunu alalı 1 seneyi geçti, rotasyonda ara sıra kullanırım, kullandıktan sonra kurutur, kapağını kapatır ve tıraş dolabına koyarım. Ama bugün fark ettim, sabunun üzerinde yağlı bir tabaka birikmiş ve altında beyaz mantarlanma gibi yapılar görünür olmuştu. Parmağımla karıştırarak sabunu daha homojenize hale getirdim fakat içime kurt düştü. Bunu daha önce yaşayan var mı?

Su ile temas ettirmeyip, köpürtme kabına çaykaşığı yardımı ile kullanacağınız kadar alıp kullanmak tüm kremler ve yumuşak sabunlar için tavsiyemdir. Son parçasına kadar sorunsuz kullanırsınız.
Saygılarımla
İmpa Ticaret Pazarlama
Mustafa Gönen

www.extrashaving.com
Benim edindiğim deneyim yaklaşık 5-6 kutu bitirdim kokusu çok çok iyi ancak tıraş sırasında kayganlığı orta ayrıca tıraş sonrası verdiği konfor da ortalama ..
(29/11/2016, Saat: 00:27)impaticaret Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Su ile temas ettirmeyip, köpürtme kabına çaykaşığı yardımı ile kullanacağınız kadar alıp kullanmak tüm kremler ve yumuşak sabunlar için tavsiyemdir. Son parçasına kadar sorunsuz kullanırsınız.

Cok onemli bir bilgi. Tesekkurler Mustafa Bey. Croap ve Kremlerde mantıken dusunup te uygulamadıgım bir olaydı. Bundan sonra dikkat edicem sahsen.
@impaticaret Satış sonrası destekte harika teşekkürler Mustafa BeyeSmile

Bir türlü istediğim performansı yakalayamadım Cella ile... Kullandığım diğer sabunlara kıyasla yeterince kaygan değil. Kullandığım diğer sabunlar Proraso ve Arko.

Kokusu çok güzel ama tıraşı konforu bence ortalama...

Düzeltme: Bugün Cella ile mükemmel bir tıraş oldum. Çay kaşığıyla bir miktar alıp tasın içinde köpürttüm ve şahane sonuç aldım.
impa ticaretten aldığım cella'm dün elime ulaştı. henüz deneme şansım olmadı ama acı badem kokusuna bayılıyorum. kapağını açar açmaz o harika koku burnumu mest etti. çay kaşığını alıp, kaşık kaşık yememek için kendimi zor tuttum  Big Grin

parmağımla hafifçe bastırdım. ne çok sert ne çok yumuşak. kıvamı ve görüntüsü güzel.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Cella & Tabac & Mwf ynspektas 19 19,800 12/05/2019, Saat: 14:27
Son Yorum: Ibra35
  CELLA VS SPEICK VS MWF VS PRORASO VS ERASMIC VS... agieda 10 15,657 18/02/2015, Saat: 11:39
Son Yorum: ckeskin
  cella sabun deneyımım burakoner0681 7 13,020 21/02/2012, Saat: 17:01
Son Yorum: linguist

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: