Cella
Rahatsızlık olduysa, koy abi satısa veya hibeye, yada sevdigin bir dostuna hediye, hic ugrasma.
(07/12/2017, Saat: 17:51)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Rahatsızlık olduysa, koy abi satısa veya hibeye, yada sevdigin bir dostuna hediye, hic ugrasma.

Toplamda benimde 20-25 tiraslik kullanimim oldu, ben biraz daha devam etmeyi dusunuyorum, cok agir bir alerjik durum degil sanirim, yeni sabun siparislerim de var zaten SV siparis verdim, donusumlu kullanicam bir surede,

Geleneksel tirasa gecince sunu farkettim cilt gercekten zamanla alisiyor, yavas yavas tiras sonrasi urunleride birakicam, su an losyon ve nemlendirici krem kullaniyorum birazda soguk havalardan korunmak icin. Zamanla bunlari kullanmayi kesip, tiras sonrasi soguk suyla yuzumu yikayip cikicam, cilt tiras sonrasi urunlere bagimli hale geldi.
(07/12/2017, Saat: 18:03)Ferman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Toplamda benimde 20-25 tiraslik kullanimim oldu, ben biraz daha devam etmeyi dusunuyorum, cok agir bir alerjik durum degil sanirim, yeni sabun siparislerim de var zaten SV siparis verdim, donusumlu kullanicam bir surede,

Geleneksel tirasa gecince sunu farkettim cilt gercekten zamanla alisiyor, yavas yavas tiras sonrasi urunleride birakicam, su an losyon ve nemlendirici krem kullaniyorum birazda soguk havalardan korunmak icin. Zamanla bunlari kullanmayi kesip, tiras sonrasi soguk suyla yuzumu yikayip cikicam, cilt tiras sonrasi urunlere bagimli hale geldi.

İnsanının herhangi bir şeye alışma süresi 26 gündür Hocam.Bu cilt için de geçerli.Bütün ürünler için söyleyebileceğim şey önyargıyla yaklaşmamak gerektiği,eğer belirli bir süre Sonra hala aynı fikirdeyseniz zaten size uygun değildir.Tabii bu bahsettiğim jilet,sabun vb. Konular için geçerli.Alet mild ise milddir,agresif ise agresif.Tıraş hissiyatı Farklı olabilir ama bu aletin agresiflik derecesini değiştirmez.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
(07/12/2017, Saat: 19:58)ahraz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İnsanının herhangi bir şeye alışma süresi 26 gündür Hocam.Bu cilt için de geçerli.Bütün ürünler için söyleyebileceğim şey önyargıyla yaklaşmamak gerektiği,eğer belirli bir süre Sonra hala aynı fikirdeyseniz zaten size uygun değildir.Tabii bu bahsettiğim jilet,sabun vb. Konular için geçerli.Alet mild ise milddir,agresif ise agresif.Tıraş hissiyatı Farklı olabilir ama bu aletin agresiflik derecesini değiştirmez.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Aynen oyle, ben Cella nin tiras performansindan da memnun degildim, bunuda burda yazdim Arko dan bir farki yok diye Smile tasta kopurtme yapmaya baslayinca farkli oldu, herseye biraz zaman vermek lazim. Ne kadar zaman vermek lazim? 26 gun Smile veya 1 ay bunuda ogrenmis olduk sayenizde. Fazlasi inat olur sanirim.
(07/12/2017, Saat: 16:27)Ferman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tasta kopurtme yapmaya basladiktan sonrada kuzariklik olusuyor, zaten elmacik kemiklerine fircayi surmuyorum yanaklari fircalarken ister istemez bulasiyor, sakal olan kisimlarda bir sorun yok.

Dokunuyor demek ki kullanmayın .
arkadaslar yeni üyeyim.bişey merak ettim.yurtdısından ürün almak sıkıntılı araştırdıgım kadarıyla.belki bi kaç tane ürün sıkıntı olmuyor ama miktar artınca gümrüge takıldıgı söyleniyor.ama alacagımız ürünlerin bazıları tr sitelerinde satılıyor.acaba ticari amaçlı olunca alınıyor mu yoksa orjinal falan mı değiller ?
@ateşdağlı öncelikle hoşgeldiniz.Aynı zamanda forum üyelerimiz de olan http://www.razorus.com ve http://www.extrashaving.com tüm tıraş ürünlerini bulabileceğiniz güvenilir adreslerdir.
Usuldendir ,forum ana sayfada forum tanışma bölümünde kendinizi ve geleneksel tıraş maceranızı anlatan bir yazı yazarsanız tüm forum ahaliside sizi tanımış olur.
de te fabula narratur.!
(09/12/2017, Saat: 01:12)marek Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @ateşdağlı öncelikle hoşgeldiniz.Aynı zamanda forum üyelerimiz de olan http://www.razorus.com  ve  http://www.extrashaving.com  tüm tıraş ürünlerini bulabileceğiniz güvenilir adreslerdir.
Usuldendir ,forum ana sayfada forum tanışma bölümünde kendinizi ve geleneksel tıraş maceranızı anlatan bir yazı yazarsanız tüm forum ahaliside sizi tanımış olur.

teşekkür ederim.ilk fırsatta yazmaya çalısacagım.ıslak tras tecrübem var ama bu makinalar tesadüfen cıktı karsıma merak saldım.o nedenle fikirlerinizi alacagım ilerki zamanlarda.
(09/12/2017, Saat: 00:58)ateşdağlı Adlı Kullanıcıdan Alıntı: arkadaslar yeni üyeyim.bişey merak ettim.yurtdısından ürün almak sıkıntılı araştırdıgım kadarıyla.belki bi kaç tane ürün sıkıntı olmuyor ama miktar artınca gümrüge takıldıgı söyleniyor.ama alacagımız ürünlerin bazıları tr sitelerinde satılıyor.acaba ticari amaçlı olunca alınıyor mu yoksa orjinal falan mı değiller ?

Çok adet olunca ticari olarak değerlendiriliyor ve ithalat belgesi olmasi, beyannamesinin hazırlanması, vergilerinin ödenmesi gerekiyor. Bu durumda tabi ithalatı yapılacak ürünün belli standartları karşılayıp karşılanmadığı, ornegin bandrollü, CE belgesi olup olmadığı kontrol ediliyor olabilir.

Tekil dahi olsa kozmetikler saglik gerekceleriyle genel olarak 'kontrolsuz' ithalati yasak diye biliyorum. Sabunlar bundan muaf gibi görünüyor. En azından Amazon'dan aldığım sabunlar rahat ulaştılar. Ama kremi, parfümü takılan ve imha olan veya geri dönen çok kişi oldu.
(09/12/2017, Saat: 10:25)kokopelli Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çok adet olunca ticari olarak değerlendiriliyor ve ithalat belgesi olmasi, beyannamesinin hazırlanması, vergilerinin ödenmesi gerekiyor. Bu durumda tabi ithalatı yapılacak ürünün belli standartları karşılayıp karşılanmadığı, ornegin bandrollü, CE belgesi olup olmadığı kontrol ediliyor olabilir.

Tekil dahi olsa kozmetikler saglik gerekceleriyle genel olarak 'kontrolsuz' ithalati yasak diye biliyorum. Sabunlar bundan muaf gibi görünüyor. En azından Amazon'dan aldığım sabunlar rahat ulaştılar. Ama kremi, parfümü takılan ve imha olan veya geri dönen çok kişi oldu.

tesekkür ederim riske girmeye gerek yok bu durumda

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Cella & Tabac & Mwf ynspektas 19 19,802 12/05/2019, Saat: 14:27
Son Yorum: Ibra35
  CELLA VS SPEICK VS MWF VS PRORASO VS ERASMIC VS... agieda 10 15,657 18/02/2015, Saat: 11:39
Son Yorum: ckeskin
  cella sabun deneyımım burakoner0681 7 13,020 21/02/2012, Saat: 17:01
Son Yorum: linguist

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: