Cella
(05/09/2018, Saat: 23:37)Bilge_Kagan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kokusu özellikle yaz için bayıcı gelebilir komşum benim yaz başı bittiği için kokuyla ilgili problem yaşamadım. Eylül’ün sonlarına doğru tekrar kullanmaya başlayın bence seveceğiniz bir sabun olacak
Vallahi ne yalan söyleyim öyle geldi bana. Düşününce soğuk havada daha farklı bir bakış olabilir konuya. Teşekkür ederim komşum.

Edit: @laktik komşum kusura bakmayın yazınızı yeni fark ettim. Kokunun hafiflemesi şart benim için..

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.
Koku konusunda konusulurken, arada bilgi olarak bahsetmek istedim.
Cellanın bu yeni urun gammı, balm AS gibi urunleri, standart sabun gibi bademli bir koku degil. Modern guzel bir koku yakalamıslar. Kışın balmı basta olmak uzere, yeni seri cesitlerden oldukca memnun kaldım. Tavsiye olunur dostlar.
Sabunda herhangi bir degisiklik yok, o klasik sekilde devam.
(05/09/2018, Saat: 23:53)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Vallahi ne yalan söyleyim öyle geldi bana. Düşününce soğuk havada daha farklı bir bakış olabilir konuya. Teşekkür ederim komşum.

Edit: @laktik komşum kusura bakmayın yazınızı yeni fark ettim. Kokunun hafiflemesi şart benim için..

Rica ederim benim sabunların kokusu zamanla hafiflemişti. Ama sürekli açık bırakmanın sabunu kurutma ve kokusunu değiştirme dışında etkileri olabiliyor sanırım. Bazı cella'larda sararma sorunu olmuştu ama bu yüzden mi bilmiyorum.
Kainatın aynasıyım, mademki ben bir insanım.
@dikdik_s üstadım, Cella'nın balmını çok kez methettiniz. Cella sabunun acı badem kokusundan nefret ettim nerdeyse. Bu balmının kokusu neye benziyor? Kuru cilde sahip olan biri olarak önerebilir misiniz?
@FurkanErdem
Kardesim tam adamına sordun, hic koku tarif edemem. Zira inceleme yaptıgımda bile, ingilizce acıklamasını bulursam ordan kopya cekiyorum. Lugatımdaki koku tanımları guzel, hafif, agır Smile
Sabun kokusunla alakası yok nasıl diyeyim daha sabunsu, temizlik kokan bir koku. Bence herkese hitap etsin diye hafif ve genele hitap edecek bir esans secmisler. Sizinde seveceginizi dusunuyorum.
2ci alternatif eger daha denemediyseniz Myrosol olsun derim komsum.
Cella yı 2.5 sene sonra yine sahneye davet ettim.
Bariz Badem kokusu altında, ciddi yakınlıkta tıraş sağladığını farkettim.
Kremlerdeki o yağlı yumuşaklık olmaması da dikkatimi çekti.
(06/09/2018, Saat: 11:13)rock83 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Cella yı 2.5 sene sonra yine sahneye davet ettim.
Bariz Badem kokusu altında, ciddi yakınlıkta tıraş sağladığını farkettim.
Kremlerdeki o yağlı yumuşaklık olmaması da dikkatimi çekti.
2.5 yıl öncekinden farklı mı komşum?

(06/09/2018, Saat: 11:30)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 2.5 yıl öncekinden farklı mı komşum?

Belki o farklı değildir de benim jilet değişti, el alışkanlığım değişti...
Bariz daha yakın tıraş etmesi dikkatimi çekti.
@dikdik_s üstadım, cevabınız için teşekkür ederim.

Ben de koku özürlüyüm. Amber, misk, paçuli filan deseydiniz hiçbir faydası olmazdı zaten benim için

Sabun, temizlik vb. kokuları severim. Nemlendirme özelliğinin de iyi olduğunu söylemiştiniz zaten. Elimde birkaç tane balsam var. Onları bitirip Cella balm alıp denemek istiyorum.
Simdiden hayırlısı olsun komsum, olur denersen, olumlu olumsuz dusuncelerini yine paylasırsan seviniriz.

Saygılar.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Cella & Tabac & Mwf ynspektas 19 19,966 12/05/2019, Saat: 14:27
Son Yorum: Ibra35
  CELLA VS SPEICK VS MWF VS PRORASO VS ERASMIC VS... agieda 10 15,697 18/02/2015, Saat: 11:39
Son Yorum: ckeskin
  cella sabun deneyımım burakoner0681 7 13,067 21/02/2012, Saat: 17:01
Son Yorum: linguist

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: