Cella
(05/09/2018, Saat: 20:11)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hortlatma;

Sabunu yaklaşık 10 gündür kullanıyorum ve nedense bana hiç hitap etmedi.
Normalde proraso mentollü kullanıyordum sıklıkla, bu ikisini kullanıp da cella'yı daha çok beğenen var mı merak ediyorum..

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.
Serdar hocamın @dikdik_s aynı sabun aynı jilet aynı alet vs de olsa ortam koşullarına göre farklı sonuçlar doğurabileceği yazılarını ölümüne destekliyorum şu an. Yazın ilk edindiğimde sesli düşünüp burada belirtmesem de bu sabunu kim niye beğensin ki diyordum kendi kendime ama bu kadar çok kullanan varken bu kadar tercih edilirken kiloluk versiyonunu bile edinmişler varken faturayı kendime kesiyordum finalde. İyi ki de kendime kesmişim diyorum şimdi Smile Havalar soğudukça sabunun içeriği değişiyor sanki Big Grin Sıcakta baygın gelen badem kokusu oldu mu şimdi misss, yine sıcakta kaymıyor yastıklamıyor dediğim sabun cildi buz pisti yapıp üstüne de kar serpiyor resmen. Neyse çok uzatmayayım yazın bana hitap etmeyen ürün havalar soğudukça bambaşka bir hal aldı. Beğenmediğiniz ürünleri farklı şartlar altında tekrar deneyin derim, değişik sonuçlar çıkabiliyor.. Smile

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.
Ne guzel haberler bunlar. Sıhhatler olsun. Cella, MWF gibi yaglı sabunların degeri dediginiz gibi kısın daha cok anlasılıyor.
Cella nedense domuz fırca cok sevmiyor, e kışında insanın canı cekiyor şoyle sıcak sıcak domuzcugu kopurtturmek, mumkunse kendi kabında kopurtmeyin bir kasık ile baska kaba alıp orada kopurtun diye ufak bir oneri yapayım sabunun sararmasını engellemek icin.
Zevkli tıraslarınız olsun.
Kimi sabun sıcağı da seviyor. Yazın sıcak suyla tıraş olası gelmiyor insanın, bazı sabunlar yüzde donuyor. Kışa doğru suları ısıtmaya başlıyoruz, sabun açılıyor, fırça yumuşuyor.
Cella bugün o tanıdık kokusuyla,
Soguk banyoyu sıcacık yaparak, polsilver ile muhtesem iş cikardilar...
Çok köpürtemedim ama dengeli seviyedeki kremi,
olayı ben hallederim sen rahat ol dedi Smile
Komsularim ben bu cellayi kopurtemiyorum,arkodan sonra kremleri saymazsam ikinci sabunum bu.Gerci ustunde crema da.barba yaziyor.

Arkoyu nasil kopurtuyorsam bunuda oyle kopurtmeye çalışıyorum,pek iyi sonuc alamadim.Fircayi sicak suda bekletme , 3 kere sallayip suyunu almak.Yuzde kopurtme uyguluyorum,fircayi 3 4dk mi yukleme yapmak lazim anlamadim.
Enjoy life, your family and friends, love, good food and drink, music, and nature, and be kind and respectful to others while we are still here.
(25/11/2018, Saat: 21:29)Rigbie Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komsularim ben bu cellayi kopurtemiyorum,arkodan sonra kremleri saymazsam ikinci sabunum bu.Gerci ustunde crema da.barba yaziyor.

Arkoyu nasil kopurtuyorsam bunuda oyle kopurtmeye çalışıyorum,pek iyi sonuc alamadim.Fircayi sicak suda bekletme , 3 kere sallayip suyunu almak.Yuzde kopurtme uyguluyorum,fircayi 3 4dk mi yukleme yapmak lazim anlamadim.
Selam komşum , tavsiyem fırçanın suyunu çok sıkmadan deneyimiz . Hele yüzde köpürtme ise mutlaka sulu fırça.
Biraz sulu bırakın fırçayı , sabunu kutusunu yan tutup sulu başlayın 30 sn sürmez kıvamı alır ve yüze uygulayarak köpük kıvamını hızlıca tutturursunuz.
Öge yandan arka çok kalın köpüğü olan bir sabundur , her sabundan o performansı beklememek lazım . Kalın köpük iyidir de dememek ...
(25/11/2018, Saat: 21:29)Rigbie Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komsularim ben bu cellayi kopurtemiyorum,arkodan sonra kremleri saymazsam ikinci sabunum bu.Gerci ustunde crema da.barba yaziyor.

@Rigbie komşum, Cella Sabun çok güzel ve köpürtmesi kolay bir sabundur. Köpürtme konusunda bir sorun yaşıyorsanız bir şeyleri eksik bırakıyorsunuzdur. Sabun yüklemesi yapmadan önce fırçanızdaki fazla suyu silkeleyiniz. Sonrasında kullandığınız fırçaya bağlı olarak ortalama 30 saniye boyunca dairesel hareketlerle kabında sabun yüklemesi yapınız. Yüzünü (çok hafif nemli gibi düşünebilirsiniz) ıslattıktan sonra 2-3 dakika arası yüzde köpürtmeye başlayabilirsiniz.
(25/11/2018, Saat: 23:36)batmanforever Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Rigbie komşum, Cella Sabun çok güzel ve köpürtmesi kolay bir sabundur. Köpürtme konusunda bir sorun yaşıyorsanız bir şeyleri eksik bırakıyorsunuzdur. Sabun yüklemesi yapmadan önce fırçanızdaki fazla suyu silkeleyiniz. Sonrasında kullandığınız fırçaya bağlı olarak ortalama 30 saniye boyunca dairesel hareketlerle kabında sabun yüklemesi yapınız. Yüzünü (çok hafif nemli gibi düşünebilirsiniz) ıslattıktan sonra 2-3 dakika arası yüzde köpürtmeye başlayabilirsiniz.
Kesinlikle katılıyorum komşum. Ciddi köpüren bir sabun ve havalar soğudukça daha da güzelleşiyor.. Smile

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(25/11/2018, Saat: 23:36)batmanforever Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Rigbie komşum, Cella Sabun çok güzel ve köpürtmesi kolay bir sabundur. Köpürtme konusunda bir sorun yaşıyorsanız bir şeyleri eksik bırakıyorsunuzdur. Sabun yüklemesi yapmadan önce fırçanızdaki fazla suyu silkeleyiniz. Sonrasında kullandığınız fırçaya bağlı olarak ortalama 30 saniye boyunca dairesel hareketlerle kabında sabun yüklemesi yapınız. Yüzünü (çok hafif nemli gibi düşünebilirsiniz) ıslattıktan sonra 2-3 dakika arası yüzde köpürtmeye başlayabilirsiniz.

komsularim mukemmel yorumlariniz icin tesekkur ederim,eksik olmayin.Fircada ne kadar bir su birakmali ?
Enjoy life, your family and friends, love, good food and drink, music, and nature, and be kind and respectful to others while we are still here.
(26/11/2018, Saat: 19:28)Rigbie Adlı Kullanıcıdan Alıntı: komsularim mukemmel yorumlariniz icin tesekkur ederim,eksik olmayin.Fircada ne kadar bir su birakmali ?

Fırçadaki fazla suyu avuç içiyle hafiften sıkarak dökebilirsiniz. Kabında yeteri kadar sabun yüklemesi yaptıktan sonra yüzünüzde uygulamaya başlayabilirsiniz. Fazla sulu olması sizi uğraştırır az sulu olması daha uygundur. İhtiyaç halinde hafiften fırçanın ucunu ıslatarak gerekli kıvama ulaşabilirsiniz.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Cella & Tabac & Mwf ynspektas 19 19,985 12/05/2019, Saat: 14:27
Son Yorum: Ibra35
  CELLA VS SPEICK VS MWF VS PRORASO VS ERASMIC VS... agieda 10 15,705 18/02/2015, Saat: 11:39
Son Yorum: ckeskin
  cella sabun deneyımım burakoner0681 7 13,075 21/02/2012, Saat: 17:01
Son Yorum: linguist

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: