Cella
(08/01/2020, Saat: 19:03)hasslinger Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kokusu güzel de kullanmaya başladıktan 1 ay sonra falan o koku dayanılmaz çürümüş bir hal alıyor onunla nasıl baş ediyorsunuz?

Komşum ben de o şekilde bı koku değişimi olmadı. Kullandıktan sonra kurutup kapağını öyle kapatıyorum. Hala ilk gün ki acı badem kokusu var. Sabunu koklayinca kokusu kuvvetli gelsede kopurtunce, kokusu seyreliyor. Kullanım gözlerim bu şekilde. yardimci olamadım ama belki aynı durumu yaşayan arkadaşlar vardır.  Bı açıklama çözüm önerisi getirebilirler.
(08/01/2020, Saat: 19:03)hasslinger Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kokusu güzel de kullanmaya başladıktan 1 ay sonra falan o koku dayanılmaz çürümüş bir hal alıyor onunla nasıl baş ediyorsunuz?

Yumuşak bir sabun olduğu icin parmağınızla kopurtme kasesine yapıştırıp kullanmanızı tavsiye ederim böylece koku kaybı ve sertleşme gibi problemler ortadan kalkacaktır.
Cella... Foruma yeni üye olduğum yıllarda fırtınalar estiren Cella... Ortak kiloluğuna girilen Cella... Farkında olmama rağmen denemesi forumdaki 8. yılımda @Ibra35 komşum sayesinde olan Cella... Burada bir S verip bundan sonraki yorumlarımın "beginner level" için olduğunu bilmenizi isterim. Sadece Arko stick ten ibaret bir dünyada yaşarken aniden (foruma üye olur olmaz) Proraso tedariğini İmpa Ticaret'ten yapmışken (extrashaving yokken, @impaticaret yokken) (İstanbul'da yaşamanın avantajları) doğal olarak Cella kullanmak ihtiyacı duymadım. Bugün çok sevdiğim akşam işten geliş duşu sonrası tıraşımda kullandım. Özgün Lord üstat gibi ilk köpüğü yıkayıp, ikinci full + full yüklemeyle maximum performansını görmeye calıştım. 10 g numunenin 5 g kısmını tüketerek 1 perdelik köpük zar zor elde ederek tıraşı ufak tefek rötuşlarla tamamladım. Benim öznel görüşüm Arko'dan bir tık bile daha iyi değil. Sonuç olarak kesinlikle kayıpta değilim ve değilsiniz sevgili juniorlar... Kalan 5 g Cella'yı trash box a yollamayı düşündüm. Ama ona daha büyük bir ceza verdim. En büyük rakibi Figaro'nun kutusuna koydum. Bakınız resimler. P. S. (Figaro kesinlikle Cella'dan iyi kokuyor.)

a180edcabeab72eae01f71afe2617da8.jpg
cb4e034a50fc655c8b981bebd0497c39.jpg

STK-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
As long as you have drinking days than hungover days, you're fine ...
Komşum keyifli tıraşlar.Daha deneyecek çok ürün var.Tekrar görüşmek üzere diyelim.
(26/02/2020, Saat: 22:31)korgunv Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Cella... Foruma yeni üye olduğum yıllarda fırtınalar estiren Cella... Ortak kiloluğuna girilen Cella... Farkında olmama rağmen  denemesi forumdaki 8. yılımda @Ibra35 komşum sayesinde olan Cella... Burada bir S verip bundan sonraki yorumlarımın "beginner level" için olduğunu bilmenizi isterim. Sadece Arko stick ten ibaret bir dünyada yaşarken aniden (foruma üye olur olmaz) Proraso tedariğini İmpa Ticaret'ten yapmışken (extrashaving yokken, @impaticaret yokken) (İstanbul'da yaşamanın avantajları) doğal olarak Cella kullanmak ihtiyacı duymadım. Bugün çok sevdiğim akşam işten geliş duşu sonrası tıraşımda kullandım. Özgün Lord üstat gibi ilk köpüğü yıkayıp, ikinci full + full yüklemeyle maximum performansını görmeye calıştım. 10 g numunenin 5 g kısmını tüketerek 1 perdelik köpük zar zor elde ederek tıraşı ufak tefek rötuşlarla tamamladım. Benim öznel görüşüm Arko'dan bir tık bile daha iyi değil. Sonuç olarak kesinlikle kayıpta değilim ve değilsiniz sevgili juniorlar... Kalan 5 g Cella'yı trash box a yollamayı düşündüm. Ama ona daha büyük bir ceza verdim. En büyük rakibi Figaro'nun kutusuna koydum. Bakınız resimler. P. S. (Figaro kesinlikle Cella'dan iyi kokuyor.)

STK-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Arkadaşlar cellayla tanışma hikayem bir yılbaşı etkliğinde forumumuzun değerli komşularından @Nani Kuş devrim abimizin hediyesiydi cella zehri bulaştıran kişiydi o günden sonra cellanın kokusu ve iyi köpürmesi bunun üstüne sert sakalları iyi yumuşatması memnun edici bir sabun oldu

Bu sabahki tıraşımda harika bir sonuc aldım köpürtemiyorum diyenlere tavsiyem suyu seven bir sabun suyu bol kullanın ve kullandıkdan sonra iyi kurutun ıslak bırakmayın
cella bi ara en çok kullandığım sabundu.1 kg ı tek başıma bitirdim.sonra 1 sene kadar ara verdim.çeşitli sabunlar aldım denedim. Saponificio Varesino ,haslinger vb. Geçenlerde cella tekrar aklıma geldi aldım.Şimdilerde arko gibi geldi.Daha kaliteli sabun ve krem deneyince biraz basit kalıyor.
Acı badem kokusunu çok beğeniyorum . Hızlı köpürüyor , kendi tasında yükleme yapıyorum , ama yüklemeden sonra alt taraftan kötü bir don yağı kokusu geliyor .yine de özlüyorum ve arada kullanıyorum .
The Riddle of Steel
Extrashaving’den aliyordum ama kalmamis stoklarda cella Sad umarim tekrar gelir. Cella’dan daha iyi diyeceginiz sabun hangisi? Cella guzel yumusatiyor, konforlu tras sunuyordu
Tabac ı cella dan daha başarılı buluyorum.
(14/03/2020, Saat: 13:37)Asktm Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tabac ı cella dan daha başarılı buluyorum.
+1

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Cella & Tabac & Mwf ynspektas 19 19,975 12/05/2019, Saat: 14:27
Son Yorum: Ibra35
  CELLA VS SPEICK VS MWF VS PRORASO VS ERASMIC VS... agieda 10 15,700 18/02/2015, Saat: 11:39
Son Yorum: ckeskin
  cella sabun deneyımım burakoner0681 7 13,068 21/02/2012, Saat: 17:01
Son Yorum: linguist

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: