Cella
toplu alım yeni oldu değil mi? bir sıkıntı yaşadınız mı gümrükte filan?
(09/08/2012, Saat: 15:34)papazerigi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: toplu alım yeni oldu değil mi? bir sıkıntı yaşadınız mı gümrükte filan?

yok hocam sorunsuzca geldi ki bir daha almak istiyorum ama bitmeden mi alsam şimdi mi alsam diye düşünüyorum. yine bir toplu alım olursa fırsatı değerlendirebilirim Smile
denemediğin ürünlere yönel bence...
(09/08/2012, Saat: 15:41)emiriko Adlı Kullanıcıdan Alıntı: yok hocam sorunsuzca geldi ki bir daha almak istiyorum ama bitmeden mi alsam şimdi mi alsam diye düşünüyorum. yine bir toplu alım olursa fırsatı değerlendirebilirim Smile
mwf'yi çok düşünüyorum ama kokusunu beğenmeyen öylesine beğenmiyor ki kuşku ile yaklaşıyorum, mcorco koku için gözümü korkuttu açıkçası Smile ama ihtilaf hocam sayesinde bir koklayabilirsem ona göre sipariş vereceğim koruyuculuğunu forum öve öve bitiremedi bende merak ettim Smile dediğiniz gibi denemediğim ürünlere yöneleceğim ama cella fırsatı yakalarsam kaçırmak kötü olur hocam sırf badem kokusu bile yeter benim için bademe bayılırım hele hele buzlu badem Tongue

(09/08/2012, Saat: 15:44)papazerigi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: denemediğin ürünlere yönel bence...
(09/08/2012, Saat: 15:41)emiriko Adlı Kullanıcıdan Alıntı: yok hocam sorunsuzca geldi ki bir daha almak istiyorum ama bitmeden mi alsam şimdi mi alsam diye düşünüyorum. yine bir toplu alım olursa fırsatı değerlendirebilirim Smile
MWF çok baskın bir kokusu olduğunu düşünmüyorum. yün kokusunu nasıl bulursun? çok benzemese de aynı hisleri uyandırıyor bende... o yüzden dedim. belki fikir verir...
(09/08/2012, Saat: 16:59)papazerigi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: MWF çok baskın bir kokusu olduğunu düşünmüyorum. yün kokusunu nasıl bulursun? çok benzemese de aynı hisleri uyandırıyor bende... o yüzden dedim. belki fikir verir...

Yun nasil kokuyor bilemiyorum hocam ama kokudan cekinecegimi dusunmuyorum kendisine has olacagini dusunup egzotik bulup sevebilirim ama mcorcoya mwf dedigimde yuzunu eksitti korktum sabundan parayla rezil olmak gibi olmasin sonra diye once bir koklamak istiyorum Smile
(09/08/2012, Saat: 17:06)emiriko Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(09/08/2012, Saat: 16:59)papazerigi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: MWF çok baskın bir kokusu olduğunu düşünmüyorum. yün kokusunu nasıl bulursun? çok benzemese de aynı hisleri uyandırıyor bende... o yüzden dedim. belki fikir verir...

Yun nasil kokuyor bilemiyorum hocam ama kokudan cekinecegimi dusunmuyorum kendisine has olacagini dusunup egzotik bulup sevebilirim ama mcorcoya mwf dedigimde yuzunu eksitti korktum sabundan parayla rezil olmak gibi olmasin sonra diye once bir koklamak istiyorum Smile

Emiriko komşum, kuzu yavrusu kokusu senin için egzotik bir kokuysa evet egzotik kokuyor mwf. Big GrinBig GrinBig Grin
http://tiraskeyfim.blogspot.com/  
http://saklinotalar.blogspot.com/
yun dosek yorgan yastik
olmadi kazak da olur ayni mwf.
(09/08/2012, Saat: 17:27)linguist Adlı Kullanıcıdan Alıntı: yun dosek yorgan yastik
olmadi kazak da olur ayni mwf.

kokmuyor hocam bendekiler hepsi sanayi tipi işlenmiş olduğundan koku alamıyorum Sad
Eet arkadaşlar cella da lard olma olasılığı çok yüksek tabi ki arko da da öyle. Fakat sonuçta sabuna giren yağ kimyasal tepkime sonucu artık yenilebilir bir yağ olmaktan yani gıda maddesi olmaktan çıkıp yenmeyecek bir sodyum tuzu haline geliyor. Bütün sabunlar kimyevi olarak tuzdur. dolayısyla domuz yağı da rtık yağ olmaktan çıkmış oluyor. Yine de yemeyin en azından ishal olmazsınız Smile

sevgiler

Martin Amca

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Cella & Tabac & Mwf ynspektas 19 19,966 12/05/2019, Saat: 14:27
Son Yorum: Ibra35
  CELLA VS SPEICK VS MWF VS PRORASO VS ERASMIC VS... agieda 10 15,697 18/02/2015, Saat: 11:39
Son Yorum: ckeskin
  cella sabun deneyımım burakoner0681 7 13,067 21/02/2012, Saat: 17:01
Son Yorum: linguist

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: