Cella
(21/04/2019, Saat: 23:00)lim10 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hangi yorumdu bulamadım ama şuna benzer ifadeler vardı "kendi kabında köpürtünce sabunda bozulma-sararma oluyormuş" o nedenle... Confused
Sizin sabun sample gelmeyecek mi?

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi...
Ben cella yı bastığım kabda yükleme yapıp köpürtüyorum, daha doğrusu bütün sabunlarımda bu yöntemi uyguluyorum, cella dahil hiçbirinde sorun çıkmadı şimdiye kadar.
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
Şahsen koku olarak ilk kullandığımda bu nedir arkadaş. Forumdakilerin kafa baya güzel nasıl birşeydir bu diye söyledim. Ancak gariptir tıraşını beğendikten sonra durum bir sonraki tıraşlarda. Nerde şu cella bir daha tıraş olayına dönüyor. Garip bir duygu anlatamam. Ara sıra can çekiyor işte Smile

EVA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(22/01/2019, Saat: 19:18)crestor Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yaklaşık 1 sene önce aldığım Cella Sabunu ilk başlarda birkaç hafta kullandım. Sonra farklı sabunlar alınca onları deneyeyim derken Cella'yı unuttum. Dolabımda duruyordu. Aradan 7-8 ay geçtikten sonra tekrar kullanmak istedim. İki haftadır kullanıyorum. Cella'dan mı kaynaklandı bilmiyorum ama özellikle çene bölgemde sivilce ve kızarıklık oluşmaya başladı.Sabunun fotoğraflarını da görebilirsiniz. Bu şekilde gözükmesi ve rengi normal midir ? Cella'yı @posicor komşumun belirttiği şekilde saklamadım.Sadece kuruduktan sonra ağzını kapatıp dolaba kaldırdım.

Bir ikinci sorum da şu. Ben yeni aldığım fırçaların rodajında her zaman Arko'yu kullanıyordum. Bu sefer sirke kokusunu bastırması için tek bir sefer Cella'yı kullanayım dedim. Fırçayı Cella ile köpürttükten sonra yaklaşık 2 saat köpüklü olarak beklettim. İki saat sonunda baktığımda fırçamın sap kısmının boyasının kıl diplerinde aşağıya doğru aktığını gördüm. Arko ile böyle bir durum yaşamamıştım. Fırçam da Mühle Domuz Kılı Fırça 15H-204. Bu konuda bilgisi olan veya daha önce başına böyle bir şey gelen var mı acaba ?

2hwh7w3.jpg

i5pshc.jpg

Size ve ilerde cella alacak komşularımıza Bilgi olsun diye yazıyorum. Ben de cella aldım yeni kendi kabı küçük olduğu için kaşıkla daldım başka bir kaba basmak için ve sonuç sizinkiyle aynı. Yani diyeceğim o ki bozulma falan yok gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz komşum cellanın yapısında var bunlar.

33v0xfq.jpg
odXPPq.jpg

Lvl77z.jpg

7BaEEr.jpg

9Ya88O.jpg
Bugün Impa ticaretten beklediğim kargomun içinden çıkan yeni sabunum. Müthiş kokuyor. Koku meselesi kişisel birşey ve bence müthiş bir kokusu var. 20-30 saniyelik yüklemeden sonra yüzde köpürtme yaptım ( tıraş öncesi yıkandım ve yıkanırken Halep sabunu kullandım bu sabunda müthiş bir kokuya sahip) gayet güzel bir köpük elde ettim. Kargomun verdiği mutluluktan mı yoksa gerçekten güzel bir uyum mu yakaladım bilemem ama bugüne kadar olduğum en keyifli tıraştı. Jilet olarak Gillete silver Blue kullandım. İlk defa tahriş sorunu yaşamadım. Tek sorun kap çok dar. Keşke yayvan bir kap tasarımı olsaymış.
(27/09/2019, Saat: 00:32)ozguratalay Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bugün Impa ticaretten beklediğim kargomun içinden çıkan yeni sabunum. Müthiş kokuyor. Koku meselesi kişisel birşey ve bence müthiş bir kokusu var. 20-30 saniyelik yüklemeden sonra yüzde köpürtme yaptım ( tıraş öncesi yıkandım ve yıkanırken Halep sabunu kullandım bu sabunda müthiş bir kokuya sahip) gayet güzel bir köpük elde ettim. Kargomun verdiği mutluluktan mı yoksa gerçekten güzel bir uyum mu yakaladım bilemem ama bugüne kadar olduğum en keyifli tıraştı. Jilet olarak Gillete silver Blue kullandım. İlk defa tahriş sorunu yaşamadım. Tek sorun kap çok dar. Keşke yayvan bir kap tasarımı olsaymış.

Sıhhatler olsun komşum. Halep sabununu da mı impadan almıştınız? Benim de dikkatimi çekmişti de.
(27/09/2019, Saat: 02:26)Sheeplessness Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sıhhatler olsun komşum. Halep sabununu da mı impadan almıştınız? Benim de dikkatimi çekmişti de.

Evet komşum oradan aldım. Doğal sabun olduğu için fazla su görmemesi lazım sanırım hemen eriyor ancak kokusu muazzam. Yüzümüde pamuk gibi yaptı.
(27/09/2019, Saat: 12:04)ozguratalay Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Evet komşum oradan aldım. Doğal sabun olduğu için fazla su görmemesi lazım sanırım hemen eriyor ancak kokusu muazzam. Yüzümüde pamuk gibi yaptı.

Sağolun komşum ben de atayım sepete.
Geçenlerde impa ziyaretimde aldığım cella sabunu, garantiden gelen yaqi moka fırça ile kullandım. Kokusunun gitmesi için önce şampuan ve sonra 3 defa kadar kokusu güçlü olduğu için tabac ile köpürtme yaptım, koku gitti diye cella ile tıraş oldum ama badger kokusu sabuna sinmiş. O güçlü badem kokusundan eser kalmadı, ağır hayvansal koku var kapağını açık bıraktım ama nafile,
İğrenç bir koku var sabunda bunu nasıl geçirebilirim? Fikri olan komşularım var mı?

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Cella & Tabac & Mwf ynspektas 19 19,797 12/05/2019, Saat: 14:27
Son Yorum: Ibra35
  CELLA VS SPEICK VS MWF VS PRORASO VS ERASMIC VS... agieda 10 15,655 18/02/2015, Saat: 11:39
Son Yorum: ckeskin
  cella sabun deneyımım burakoner0681 7 13,019 21/02/2012, Saat: 17:01
Son Yorum: linguist

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: