Yar. Doç. Dr. Şükrücan Hasan Baytan (cbaytan) Vefat
Vefat etmeden ustura hayalini doyasıya gerçekleştirmiştir umarım rahmetli abimiz, Allah rahmet eylesin Sad
MWF'nin koyunu, sonra çıkar oyunu...
@cbaytan Sevgili Can Baytan komşumuz, nazik ve güzel insan, Allah rahmet eylesin
Mekanın cennet olsun..

Bu başlık altında yazılanları okuyorum okuyorum hala aklım almıyor. Hayat işte, bakacak olursan bir kibritin yanıp sönmesi gibi. Önce parlak bir kıvılcımla başlar, zamanla ışığın azalır, belin bükülür, en sonunda da ışığın söner ve senden geriye küllerin kalır.

Kendisiyle hem bir alışverişimiz olmuştu, hem de bileme konusunda özel yazışmamız olmuştu. Her konuda çok titizleniyordu, mükemmeliyetçiydi. Zaten akademik kimliği olan birisiydi, eh bu insanlar da boşuna bu noktalara gelmiyorlar.

@CMO05 komşum eğer özel değilse şu Chubby 2 meselesini bizimle de paylaşabilir misiniz? Benim çok dikkatimi çekmişti, hocamız neden imzasını böyle yaptı diye merak etmiştim. Onun ardından bir anı olarak forumumuzda kayıtlara geçmesini isteriz.

Admin ve moderatör arkadaşlarımızdan da bir ricam olacak. İki sayfa önceki Mustafa beyin mesajından itibaren mesajları yeni bir başlıkla etkinlikler forumuna taşınmasını rica ediyorum. Başlığı da "Yar. Doç. Dr. Şükrücan Hasan Baytan Anma Başlığı" olarak düşünebiliriz. Bir de kullanıcı adının altına kendisi özel birşey yazmamış, mümkünse biz Saygıyla Anıyoruz diye düzeltelim, başka da bir şeyine dokunmayalım. Böylelikle başlık arasında kalmasın burada yazılanlar. Bu da bizim ona son vazifemiz olsun.

Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun inşallah. Hakkım varsa da sonuna kadar helal olsun.
I'd Lather be Shaving, 'Cos Shave Must Go On!
Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun inşallah
Allah rahmet eylesin.Üzüldüm gerçekten.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
Allah rahmet eylesin.Mekanı Cennet olsun komşumuzun...
(27/01/2017, Saat: 00:51)onurcakmak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu başlık altında yazılanları okuyorum okuyorum hala aklım almıyor. Hayat işte, bakacak olursan bir kibritin yanıp sönmesi gibi. Önce parlak bir kıvılcımla başlar, zamanla ışığın azalır, belin bükülür, en sonunda da ışığın söner ve senden geriye küllerin kalır.

Kendisiyle hem bir alışverişimiz olmuştu, hem de bileme konusunda özel yazışmamız olmuştu. Her konuda çok titizleniyordu, mükemmeliyetçiydi. Zaten akademik kimliği olan birisiydi, eh bu insanlar da boşuna bu noktalara gelmiyorlar.

@CMO05 komşum eğer özel değilse şu Chubby 2 meselesini bizimle de paylaşabilir misiniz? Benim çok dikkatimi çekmişti, hocamız neden imzasını böyle yaptı diye merak etmiştim. Onun ardından bir anı olarak forumumuzda kayıtlara geçmesini isteriz.

Admin ve moderatör arkadaşlarımızdan da bir ricam olacak. İki sayfa önceki Mustafa beyin mesajından itibaren mesajları yeni bir başlıkla etkinlikler forumuna taşınmasını rica ediyorum. Başlığı da "Yar. Doç. Dr. Şükrücan Hasan Baytan Anma Başlığı" olarak düşünebiliriz. Bir de kullanıcı adının altına kendisi özel birşey yazmamış, mümkünse biz Saygıyla Anıyoruz diye düzeltelim, başka da bir şeyine dokunmayalım. Böylelikle başlık arasında kalmasın burada yazılanlar. Bu da bizim ona son vazifemiz olsun.

Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun inşallah. Hakkım varsa da sonuna kadar helal olsun.

@onurcakmak komşum,

Bu duyarlı teklife katılıyorum ve destekliyorum. Resim de eklemek geldi içimden Sad Hala çok üzgünüm.

15qb1bq.png
Allah rahmet eylesin, tum yakınlarına bas saglıgı dilerim.
@onurcakmak
Katılıyorum size üstad
Çabi meselesi yazarım elbet uzun uzun
Lakin cbaytan üstadın hatırasına halel gelsin istemem
Gerçek sahibine gidecek bugün fırça
İsterse o kardeşim size özelden yazabilir.
Bu ve duadan başka bir şey gelmez elimden..
Smile
Allah rahmet eylesin. Cok uzuldum gercekten. Kendisiyle az da olsa sohbetimiz olmustu. Degerli bir insan kaybetmemizin uzuntusunu yasiyorum. Mekani cennet olsun.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: