Yutubır (youtuber) olmaya çalışıyorum desteklerizi arz ederim.
@Umutakdag Windows kullanıyorsanız Movie Maker ile basit düzeyde video editlemesi çok kolay. İstediğiniz yerlerde görüntüyü hızlandırıp, yavaşlatabilir, istediğiniz yerleri kesebilir, istediğiniz yerlere altyazı ekleyebilirsiniz.
"Bence çok iyi gidiyor. Hatta her video öncekinden iyi oluyor. "
Komsumun yukarıda dedigine tamamen katılıyorum. Kamera onunde olmak, isin buyugu kucugu farketmez insanı gerer.
Her videoda kameraya konusmaya daha cok alısıyorsunuz. Arada bilgiler hızlı ama dolu geciyor.
Fırcalara acıma baba, isin zevki orda. Yuzunde bastır cevir, fırca ucunu suya batır, tekrar cevir yuzunde, costur o kopugu. Fırcanın kılına zarar gelir loftu bozulur vs. hic dusunme. En kotusu, bozuldumu fırcan, fırlat camdan yenisine bakarız beraber,ne olacak su ölümlü dunyada.
Video altınada yorum olarak yazdım, biz zevkle seyrediyoruz, hic tırası hızlı bitiricem diye ugrasma. Bilgilendirme faslı cok uzun olursa, tırası tek perde yap, video uzamasın ben 2ci 3.cu perdeyi kamerayı kapattıktan sonra yapıcam de gec. Hani bize kısa olacak diye, senin tırasın hızlı, zevksiz gecmesin. Sen zevk al ki, seyreden de zevk alsın.
Begenerek takip ediyoruz. Emegine agzına saglık.
dikdik_s üstad fırça hatta diğer malzemelerin kullanımı konusunda sonuna kadar katılıyorum. Biz tadını çıkarta çıkarta kullanmadıktan sonra benim için hiç bir anlamı kalmıyor herhangi bir ürüne sahip olmanın. Geçen bahsetmiştim kalem biriktiriyorum diye. Onlara da öyle yapıyorum. Varsın eskisin. Eskimesinin de benim için anlamı büyük.

Bazen vintage ürünlere bakarken aklımdan geçiyor onlara zamanında sahip olanlar. Tamam bizden sonrakilere hatıra kalması güzel ama daha da güzel olanı kullanım izleriyle birlikte kalan hatıralar bence.
Merhabalar,

Feather Artist Club sistemi ile tıraş üzerine videom Youtube kanalımda birazdan yayında olacak. Video başlığını biraz yanıltıcı koydum Youtube aramalarında çıksın diye, lütfen kusura bakmayın. Yoksa ustura tıraşı olarak çelik ustura videosu sonra çekeceğim.

Saygılarımla

Kamera acısından, verilen teknik bilgiye, kopuk kıvamından hos sohbetine harika bir videoydu.
Adım arada gecince utandım.
Zamanında elimde iken featherla ATG girmeye cesaret edememistim, helal olsun sana sen giristin. Yapamayan yada cekinen arkadaslar boyun bolgesini ceneden kulaga (otadan yanlara) dogru cekerse belki daha rahat edebilirler boyun bolgesinin 2ci perdesinde.

Tekrar eline emegine saglık dostum.
@Umutagdag komşum emeğinize sağlık "en yenisi en iyisi" bu çok daha güzel bir çekim olmuş, tıraş ve paylaşım için tebrikler teşekkürler Smile Sıhhatler olsun..

Komsum agziniza saglik,  yine bilgilendirici ve faydali bir video olmus. Cok tesekkurler.
@Umutakdag komşum
durum çok daha iyiye gidiyor tebrik ederim çok güzel ve doyurucu videon için .
@Umutakdag komşum emeğinize sağlık. Gerçekten zor bir işe girişmişsiniz, kamera önünde olmak ve böyle bilgilendirici paylaşımlar yapmak hiç de kolay değil.

Videolarınızdan anladığım kadarıyla kameranın odak kaçırma sorunu var. Arada bir, kapıya asılmış olan kırmızı - siyah çantaya odaklıyor kontrast nedeniyle. Naçizane tavsiyem o çantayı kaldırırsanız netleme sorunu çözülebilir.

Tebrik ediyor ve çalışmalarınızın devamını bekliyoruz.
Hocam emeğinize sağlık.Sadece tek bir ricam olacak elinizi havaya kaldırıp selamlama şeklinizden vazgeçebilir misiniz? Eğer alışkanlıksa yapacak birşey yok tabii Ayrıca Merhaba Hocam.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: