Banat Perfect
o olabilir. daha kaliteli, pahalı fırçalarda bile olabiliyor. tekzenden, koçtaştan filan epoksiyapştırıcı alıp onla yapıştırın. benim de başıma geldi ben öyle yaptım.
(15/03/2012, Saat: 02:48)iatros Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Vallahi anlayamadım suyu gitsin diye lavaboya dogru salladım bıraz 2. sallamada löp lavaboya düştü. japonla yapıstırmayı deneyeyım ama sogudum fırcadan
endüstriyel yapıştırıcı kullanmayın! sağlığınıza dikkat edin
ben bugün çıkarmayı denedim çıkaramadım Blush
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
evet ya berberlerdeki fircalara bakiyorum yumusacik duruyor. bendeki nerox fircanin gorunusu bile itici. hergun killarin ucunu mincikliyorum tirtikli zemini fircaliyorum ama aylardir yola girmedi adam edemedim bir turlu.
Hocam ben size şiddetle JAGUAR konusunda tavsiyede bulunuyorum...
Mühle r 89
Rossmann isana man
EJ sandalwood soup
(16/03/2012, Saat: 14:52)kumuca Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocam ben size şiddetle JAGUAR konusunda tavsiyede bulunuyorum...

bende superbadger kalitesinde best porsuk kılı varken diğerlerini pek almam artık.Smile
diğer yandan belki kalın düğümlü bir silvertip alabilirim.
Fırçanın yarısına sürülmüş sanırım yapıştırıcı ondan dolayı oldu bendeki şanssızlık.

th_fotoraf1-5.jpg
th_fotoraf2-5.jpg
bu resimdeki durumda
istediğiniz her yapıştırıcı ile yapıştırmanızda sakınca yok
kıllarla alakası olan bır durum degıl
knotta ayrıca bır plastık kaıdeye baglı
yapıstırılıp kullanılmalı bence yazık olur atılırsa

okadarda kotu bır fırça degil
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
Bence de yapıştırıp kullanın. Hazır açılmışken içerisine biraz ağırlık ekleyerek fırçanızı daha farklı bir hale getirebilirsiniz.
yapıştırdım bizim keratayı japon yapıştırıcısıyla fakat çok kıl döküyor bu ya onada bir çözüm bulabilirmiyizDodgy

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: