Banat Perfect
seyrelme degıl o mutemelen
acılıyor genıslıyor yatıyor kıllar

bendede mevcut kıl dokmedı hıc desem yerıdır

bakın porsukla yanyana cektım sızın ıcın

yoruma gerek bıle yok

domuzun ıyısı porsugu dover Smile

24nptli.jpg
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
Teşekkür ederim fotoğraf için Smile Tama şans vereceğim ürüne sayenizde Smile
Ama resmin sağ alt köşesindeki kılları top gibi olan fırçaların tasarımına bayılıyorum. Günün birinde alırım inşallah Smile

Frank-Shaving-brushes.-Short-loft.-1.jpg
forumda fırçalar ile ilgili çok önemsenmeyen bir konu ama fırça ebadı da kullanılacak yere göre önem taşır. ev/seyahat için küçük, ev için küçük ve orta, berber dükkanı için büyük boy fırça tavsiye edilir. mesela resimdeki fonex (tahminime göre) berberler için küçük boy fırçadır.

s:evde kullanılmaz mı?
c: elbette kullanılabilir ancak daha ufak fırçalar evde hem daha kolay yüklenir (yani sizi yormaz) hem de daha az sabun harcar (yanlızca kıl boyunu ölçüt alın - kıllar sabuna doyuncaya kadar köpüğü çeker, sonuç kıl uzunluğu az olan fırça daha kısa zamanda daha az sabun ile köpürür)

sonuç: eğer evde atıl durumda ise yazık etmeyin kullanın ama yeni alacaksanız;
1. jaguar, rodeo, peri-poll, venüs ya da omega tercih edin (yurtiçi elbette)
2. elinize uyup uymadığını gerekirse kuru fırçayı yüzünüzde köpürtüyormuş gibi yapıp kontrol edin
3. büyük boylardan uzak durun ve çok seyahat ediyorsanız valizde az yer kaplayacak bir fırçayı da tercih edebilirsiniz.

saygılar....
Cevap için teşekkürler.
Banat Perfect Migros'ta indirime girmiş. Bugün ayrıca Migros'ta 50 Tl alışverişe %10 ekstra indirim var. Fiyatı 6.5 Tl'ye geliyor Perfect'in. İlgilenenler için iyi fiyat.
Gratis mağazalarında indirimde 4.45 tl banat perfect.ben iki tane alıp 8.90 tl ödedim.
İhtiyacı olan kaçırmasın.
Kalitesine yorum yapamayacağım çünkü ilk kez kullanacağım.
Saygılar.
(09/06/2012, Saat: 14:08)Zafercet Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Gratis mağazalarında indirimde 4.45 tl banat perfect.ben iki tane alıp 8.90 tl ödedim.
İhtiyacı olan kaçırmasın.
Kalitesine yorum yapamayacağım çünkü ilk kez kullanacağım.
Saygılar.

Çok iyi fiyat.
selam,sentetik mi?
domuz
fena fırçada degil

ben 10 a almıştım
efkarlandım bu fiyatı gorunce Smile
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
(09/06/2012, Saat: 15:06)McOrco Adlı Kullanıcıdan Alıntı: domuz
fena fırçada degil

ben 10 a almıştım
efkarlandım bu fiyatı gorunce Smile

selam,üstadım size inanmıyorum bir fırçaya 10 tlSmile zaza da 6 lısı 5 liraSmile al bulunsun klavye temizlersin lcd temizlersinSmile

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: