Banat Perfect
Banat zazadaki o fırçaları çok pis döver haberiniz olsun.

Big GrinBig GrinBig Grin
(09/06/2012, Saat: 15:13)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(09/06/2012, Saat: 15:06)McOrco Adlı Kullanıcıdan Alıntı: domuz
fena fırçada degil

ben 10 a almıştım
efkarlandım bu fiyatı gorunce Smile

selam,üstadım size inanmıyorum bir fırçaya 10 tlSmile zaza da 6 lısı 5 liraSmile al bulunsun klavye temizlersin lcd temizlersinSmile
ondanda aldım irem marka bir set Smile
ne bulursam alıyorum zaten Smile

ama banatla
irem domuz karsılastırılmaz bıle

banat cok daha iyi bir fırça

hele bu fıyatla hedıyelık bırkactane almayı dusunuyorum
dursun kenarda

geleneksel tıraş misyoneri olarak
sizlerede öneririm Big Grin
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
makul mantıklı güzel fırça,
yaklaşık geçen ..... sonbahardan beri kullanıyorum da ...
uçları çatallanmadı pek, daha uzun süre mi kullanmak gerekiyor ?

ya da her domuz fırça çatallanır mı ? başka bi fırçam var .. 2- 3 yıllık isimsiz domuz, feci oldu uçları Big Grin her türlü sabunun hakkından saniyesinde geliyor ... ayrıca harika da köpük yapıyor, yüzdeki duygusu da nefis ...
sanırım 4 tl ye de almıştım.

iki yüz ...
Dün iki tane de ben aldım indirimli fiyattan. Birini seyahat fırçası yaparım digerini ne yaparım bilmiyorum Big Grin
(12/06/2012, Saat: 00:27)mancho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Dün iki tane de ben aldım indirimli fiyattan. Birini seyahat fırçası yaparım digerini ne yaparım bilmiyorum Big Grin
Big GrinBig GrinBig Grin
Hiç bir şey ummuyorum,
hiç bir şeyden korkmuyorum,
özgürüm..
Zorba
(12/06/2012, Saat: 02:24)zorba58 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(12/06/2012, Saat: 00:27)mancho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Dün iki tane de ben aldım indirimli fiyattan. Birini seyahat fırçası yaparım digerini ne yaparım bilmiyorum Big Grin
Big GrinBig GrinBig Grin
klavye fırçası yapın cok guzel oluyor dicem ama sonra pisman ediyosunuz söyledigime cekındım acıkcası Smile
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
fs fırçamı klavyeye bağışladım mcorconun sayesindeSmile
Komşularım fırsatı kaçırmadım. Gittim aldım. Smile

İlk izlenimlerim şöyle:

20-22 mm düğüm çaplı bir fırça.Ancak kıl yoğunluğu seyrek. İşçilik çok vasat. Kılların boyları eşit değil. Dıştakiler olması gerektiğinden kısa. Aralarda birkaç kıl ortalamadan 0.5-1.0 cm daha uzun ve resmen sırıtıyor. Düğüm çevresinde yapıştırma esnasında bulaşan/dolanan kıllar duruyor. yere paralel şekilde uzanıp gözünüzü rahatsız ediyor.

Koku var ancak çok rahatsız edici değil. Kılları yüze hafifçe batıyor, öyle diken gibi değil vesselam. Yeni olması dolayısı ile zaten beklenen bir durum.

Gelelim performansa. Arko sabunda ve traş kreminde denedim. köpürme konusunda beklediğimden iyi çıktı. Ancak köpük ve ısı tutma konusunda çok zayıf.

Semogue ile kıyaslanamaz çünkü ikisi arasında hem işçilik hem de kıl yapısı olarak 10 gömlek fark var, ancak fikir vermesi açısından Jaguar fırçalarla kıyaslamak istiyorum. Jaguar ağır abi (heavy duty diyelimSmile) bir fırça bu olsa olsa yanında küçük kardeş kalır.

Banat Perfect yüzü/eli küçük olan veya küçük fırça seven meraklı arkadaşlar için bir ürün. Ben öyle aman aman bir yanını göremedim. Günlük kullanım için 10 TL civarına alabileceğiniz bir Jaguar bu fırçayı her açıdan sollar.

Bana göre özetlersem:
hafif ve seyrek kıl yapısı
köpük/ısı tutma konusundaki başarısızlığı nedeni ile ancak seyahatlerde kullanabileceğiniz bir ürün.

Günlük kullanım için iş görse de ben önermiyorum.
Foruma özel Tipsoft fiyat listesi için "tipsoftbrushes(at)gmail.com"
adresine "kullanıcı adınızı" belirterek mail atabilirsiniz.
https://www.facebook.com/tipsoftbrushes/
(12/06/2012, Saat: 07:42)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: fs fırçamı klavyeye bağışladım mcorconun sayesindeSmile

Sen ciddi misin forumda sat bari yazık etmişsin
Hiç bir şey ummuyorum,
hiç bir şeyden korkmuyorum,
özgürüm..
Zorba
Ben yıllarca Banat urunlerini kullandım hatta bir tane alayım istedim ama kalmamıs hic bir yerde.

daha onceki izlenimlerim kullandıkları kılların kalitesiz oldugu yonunde soyle ki cok eskilerden kalma bir tane var. hala sert kılları sıcak suda da yumasımıyor ancak 20 yıllık baba yadigari cin mali fırcalarım var pamuk gibi.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: