AÇIK PARFÜM
@"MetsGo" ilginiz ve verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim. Ancak benim mağazadan parfüm almam bile iki gün sürüyor. Beğendiğim kokuları kollarımın alt ve üst kısımlarına, pazularıma ve yanımda getirdiğim kumaş parçalarına sürüp 1gün boyunca kokunun kalıcılığına ve değişkenliğine bakıyor ona göre karar veriyorum. Bu yüzden internetten parfüm veya kokulu bir ürün almak pek bana göre değil.
Yinede çok teşekkür ederim.
Anladım komşum , koku arayışı fena birşey bazen yıllar sürer Smile kolay gelsin
Look Sharp - Feel Sharp - Be Sharp
(19/08/2020, Saat: 20:57)MetsGo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @"sırasinköt" iyi esanslar hep Avrupa menşeili ve Euro ya bağlı fiyatlar , yerli esans üreticileride döviz ile satış yapıyor zaten . Bu sebeple hem alkol hem esans fiyatları çok arttı , iyi parfüme kesinlikle iyi fiyat vermek gerekiyor

BEAFRAG marka parfümlerini internetten araştırmanızı tavsiye ederim , tam içinde olmasamda kenarında köşesinde bulunduğum için reklam yapmak gibi algılanmasın ama kısaca bahsetmek isterim .
Ürünler bilindik markaların kaliteli açık parfümleri , ilk etapta Fransa’da üretilecekti , marka ve model isimleri ürünlerinin tamamının verileceği yurtdışında bir müşteriye ait . Pandemi vs işler ters gitti , Türkiye de üretildi , daha sonra hem 20 yüklük arkadaşım hem bazı işlerde ortağım olan firma sahibi bu ürünleri iç piyasada pazarlamak ve markalaşmak için uğraşıyor , yani hedef değişti . Çok uğraşmıyor çünkü halihazırda işi çok yoğun , hobi olarak görüyor kar zarar amacı gütmeden ilgileniyor .
Kaliteli açık parfüm arayanlara tavsiye ederim . Cliniq terre ( hermes ) , adventus ( creed ) özellikle tavsiyemdir
https://instagram.com/beafragperfume?igs...canpxh6jee
Mesaj reklam gibi algılanırsa lütfen silinsin
Üstat birkaç yorumu olup da tıraş dışı öneri yapanlar reklam olarak algılanır. Sizinki tam tersi gönülden bir tavsiye olarak algılarım. Ne ürünlere ne paralar döküyoruz. Keşke siz de ortak olsaydınız da size kazandırdaydık. Halihazırda stok var. Biter bitmez ilk deneyeceğim parfüm sizin önerdiğiniz olacak. Özelden rahatsuz ederim ilerleyen zamanlarda.
Tavsiye için teşekkür ederim. Çok memnun oldum önerdiğiniz için.
BEAFRAG parfüm ben kullanıyorum ve çok beğeniyorum. Kışa doğru serinin diğer parfümlerinden de alacağim. Tavsiye ederim komşular memnun kalırsınız.
87804cb9a67e93103fb3656cbff60226.jpg

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Şol Gökleri Kaldıranın, Doldurup Donatanın,
Ol Deyince Olduranın, Doksan Dokuz Adı İle,
Usturalarımız Keskin, Elimiz Düzgün Olsun.
(19/08/2020, Saat: 20:57)MetsGo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @"sırasinköt" iyi esanslar hep Avrupa menşeili ve Euro ya bağlı fiyatlar , yerli esans üreticileride döviz ile satış yapıyor zaten . Bu sebeple hem alkol hem esans fiyatları çok arttı , iyi parfüme kesinlikle iyi fiyat vermek gerekiyor

BEAFRAG marka parfümlerini internetten araştırmanızı tavsiye ederim , tam içinde olmasamda kenarında köşesinde bulunduğum için reklam yapmak gibi algılanmasın ama kısaca bahsetmek isterim .
Ürünler bilindik markaların kaliteli açık parfümleri , ilk etapta Fransa’da üretilecekti , marka ve model isimleri ürünlerinin tamamının verileceği yurtdışında bir müşteriye ait . Pandemi vs işler ters gitti , Türkiye de üretildi , daha sonra hem 20 yüklük arkadaşım hem bazı işlerde ortağım olan firma sahibi bu ürünleri iç piyasada pazarlamak ve markalaşmak için uğraşıyor , yani hedef değişti . Çok uğraşmıyor çünkü halihazırda işi çok yoğun , hobi olarak görüyor kar zarar amacı gütmeden ilgileniyor .
Kaliteli açık parfüm arayanlara tavsiye ederim . Cliniq terre ( hermes ) , adventus ( creed ) özellikle tavsiyemdir
https://instagram.com/beafragperfume?igs...canpxh6jee
Mesaj reklam gibi algılanırsa lütfen silinsin

4c2261844dcdeb79fb6c3aa33e7469dc.jpg
[mention]MetsGo [/mention] komşum bu creed aventus’mu? Öyleyse Ossman Artistry sabun ile kombin yapılabilir.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
(20/08/2020, Saat: 16:46)shaving nick Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [mention]MetsGo [/mention] komşum bu creed aventus’mu? Öyleyse Ossman Artistry sabun ile kombin yapılabilir.

bu aventus değil sanırım . Koku tablosunda limoni olduğu yazıyor.
https://beyfendi.org
@"shaving nick" evet komşum creed aventus , onu tavsiye etmemin nedeni şişelenmeden önce Çelik kazanda çok uzun süre dinlendi , kalıcılıktan memnun kalırsınız bende kullanıyorum .
Sipariş verirseniz notlara Geltir yazın bolca sample hediye gönderirler Smile bilgi verdim arkadaşlara komşulara torpil geçsin Smile
Look Sharp - Feel Sharp - Be Sharp
IMG-20200824-WA0006.jpg

@Metsgo mehmet abinin paylaşımı üzerine aldığım parfümü çok begendim, iki adet de numune koymuşlar. koku olarak stirling executive man ve ossman artistry sabunlarımın kokusuna cok benzer. Ancak tabi parfümler bircok karmaşık notadan oluşuyor ve zamanla koku degisiyor. Mehmet abiye bu parfümden haberdar olmamı sağladığı için teşekkür eder, komşularıma tavsiye ederim.

SM-A320F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(25/08/2020, Saat: 09:50)00serkan4300 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: IMG-20200824-WA0006.jpg

@Metsgo mehmet abinin paylaşımı üzerine aldığım parfümü çok begendim, iki adet de numune koymuşlar. koku olarak stirling executive man ve ossman artistry sabunlarımın kokusuna cok benzer. Ancak tabi parfümler bircok karmaşık notadan oluşuyor ve zamanla koku degisiyor. Mehmet abiye bu parfümden haberdar olmamı sağladığı için teşekkür eder, komşularıma tavsiye ederim.

Komşum hayırlı olsun, hangi site üzerinden sipariş verdiniz?

Ben trendyol üzerinden aldım 150 tl üzerinden %10 sepette indirim varmış birkac saat, oradan yakaladım. neticede 135 tl ye geldi.cuma aksam siparis verdim cumartesi kargoya teslim etmişler sagolsunlar. Çok kalıcı, 2 fısa bile gerek yok bence. Ilk defa bu kadar hoş ve kalıcı bir parfüm kullanıyorum

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Parfüm Tavsiyesi burakoner0681 72 64,358 23/04/2023, Saat: 21:55
Son Yorum: ferencpuskas
  Capitol Mavi Parfüm Ratiere 0 2,402 22/10/2019, Saat: 11:32
Son Yorum: Ratiere
  Parfüm Blogları eggman 31 30,330 10/10/2019, Saat: 18:00
Son Yorum: papillon21
  Parfüm Dubaiden Kahve Yemenden ihtilaf 58 87,289 23/06/2016, Saat: 22:58
Son Yorum: blaster

Hızlı Menü: