The Body Shop Maca Root Razor Relief
Ben 3-4 haftadır kullanıyorum, kötüleşmedi ama aldığımdan beri kıvamı fazla sulu, kapağını her açtığımda bir kaç damla etrafa sıçrıyor.
(21/05/2012, Saat: 23:40)ohtararan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bodyshop' un white musk balsamını kullanıyorum, performansı iyi geldi ancak arkasını okuduğumda paraben ihtiva ettiğini gördüm. belki maca root' ta da vardır. bittiğinde bir daha almam herhalde.
selamlar.

White musk ın çok temiz ve hafif bir kokusu var, ben çok seviyorum. Performans olarak da maca root dan daha üstün geliyor bana..
(22/05/2012, Saat: 00:08)staggerlee Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben 3-4 haftadır kullanıyorum, kötüleşmedi ama aldığımdan beri kıvamı fazla sulu, kapağını her açtığımda bir kaç damla etrafa sıçrıyor.

bakalım bir kaç ay sonra sizin ki nasıl olacak onumuzde yaz serin bir yerde saklayın mutlaka
(22/05/2012, Saat: 00:10)totan35 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(22/05/2012, Saat: 00:08)staggerlee Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben 3-4 haftadır kullanıyorum, kötüleşmedi ama aldığımdan beri kıvamı fazla sulu, kapağını her açtığımda bir kaç damla etrafa sıçrıyor.

bakalım bir kaç ay sonra sizin ki nasıl olacak onumuzde yaz serin bir yerde saklayın mutlaka

Valla, Antalya'da serin yer biraz zor Smile Ancak buzdolabı paklar..
(22/05/2012, Saat: 00:12)staggerlee Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(22/05/2012, Saat: 00:10)totan35 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Valla, Antalya'da serin yer biraz zor Smile Ancak buzdolabı paklar..

o zaman fisini iyi saklayın Smile bana fis sordular cunku bende bunu ya sizden aldım ya da sizden aldım market alacak halim yok diye cıkıstım. alalı cok olmustur dediler rafdaki urunlerinize bakın dedim bir de buna aynı son kullanma tarrihleri oldugunu gorduler. en son isi fise bagladılar.

alanlar alacaklar fislerini iyi saklasınlar
Bende neredeyse geleneksel tıraşa geçiş yaptığım zamanlardan beri olan bir ürün. Değişiklik olsun diye çok nadir de olsa kullanıyorum, pek iyi bir
tıraş sonrası balsam'ı olduğunu söyleyemem. Kokusu çok kötü zaten, kolay emiliyor ama iyileştiriciliği, yatıştırıcılığı kuvvetli değil. Bence bunu almaktansa Nivea filan almak daha mantıklı. Pahalı olsa da L'Occitane Cade almak ise en iyisi.
Merkur Progress
Omega 80005
Perma-Sharp Süper - Polsilver SI
Ben bu ürünü ara sıra kullanırım,koku olarak herkesin dediği gibi iyi değil.İlk zamanlardada iyi değildi zaten kokusu.Tıraştan hemen sonra sürdüğünüzde hafif yüzünüzü parlaklaştırıyor,fakat iyileştirici özelliği olduğu konusunda eminim.Özellikle yüzümde jilet yanığı yada fırça yanığı tahrişi olduğunda iyi geliyor.
Tabi bu mucizevi bir şey değil,yani tahriş olmuş yere sür 1 saat sonra geçirsin yok tabiki.Ama bir akşam geçirdikten sonra, yüzümün toparlanmasına yardımcı olduğu kesin.Kokusu iyi değil dediğimizde pek çok arkadaşın aklına kalıcı kötü bir koku gelebilir.Ama öyle değil.Sürmeye başladığınız zaman aldığınız koku cildiniz tarafından emildiğinde son buluyor.Emilmeside çok kolay,çünkü likit bir ürün.
Fakat yağının üstte yada altta kaldığına bir kaç kere şahit oldum.Ya çalkalayın kullanmadan önce yada ufak kapaklı kaba koyun ,şöyle bir karıştırın ,ondan sonra kullanın.Saklamak için buzdolabıda olur,yada benim yaptığım gibi dört mevsimide yaşayacağı, banyo dolabıda olur

Kokusu güzel pek çok afterhaveden daha etkili bir malzeme benim için!!Zaten bu ürün bilinen anlamda aftershave de değil.Hem güzel koksun, hen ferahlatsın,hem de iyileştirsin den yok ne yazıkki.Ama tahriş olmuş yere bence birebir.
Bu ürünü The Body Shop'tan %60 indirimli aldım. (24.90 TL.'den 9.90 TL.'ye düşmüş) Benim aldığım ürün 50 ml. tüpte olanı. Bir de 100 ml. olanı var ama ondaki indirim her nedense %30 'du. Ürünün formu ilginç. Yoğun değil, jel gibi diyeceğim ama daha sulu/cıvık. Genel olarak performansını beğendim. Cildi sakinleştirmesi, yumuşatması ve yatıştırıcılık özellikleri iyi ama bunu indirimli fiyatı için söylüyorum. (Yani f/p olarak düşünün) Yoksa gerçek fiyatına değecek bir ürün değil diye düşünüyorum. Kullandıktan sonra bir süre yüzde parlak bir görünüm oluyor. Kokusunu hiç beğenmedim. Tarif edemiyorum, tuhaf bir koku ancak sadece sürerken hissediyorsunuz. Kısa bir süre sonra koku pek kalmıyor. Ürün Peruvian (Peru) maca root ile zenginleştirilmiş, emin değilim ama bu maca kökünün kokusu mu acaba? Wiki'den baktım, maca root turpgiller ailesindenmiş. Bazı kaynaklarda bu bitkinin Peru ve Bolivya'daki And dağlarının yükseklerinde yetiştiği yazıyormuş. İçeriğine gelince, ben anlamam ve umursamam ama @Lorenzo üstat başka bir başlıkta pek masum olmadığını belirtmişti. Sonuç olarak, bu kadar indirimli bulduğunuz zaman alıp denemeye değer ama normal fiyatı baz alındığında başka alternatifler olduğunu düşünüyorum.

292r0if.jpg
Ben de kullandım bugün ilk defa. Bana @arapaho kardeşim tavsiye etmişti daha önceleri.
Kokusu beni rahatsız etmedi. Bolca sürdüm yanaklara tıraştan sonra Big Grin
Aşırı yağlı cildimde yıvık yıvık yapışkan tabaka bırakmadı, çabucak emildi.
Tıraşın verdiği temizlik ve ferahlık hissini bozmadı, devam ediyor.
50 ml olduğu için esasında seyahat çantası için ideal
Ben beğendim, yağlı cildi olanlar için güzel ürün...
kürkü yırtık kel kör kirpi'nin arkadaşı...
Gördüğüm kadarıyla içeriğinde baya bir paraben var.
Tek Sabun, Tek Fırça, Tek Alet, Tek Jilet...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Yves Rocher Balsam ve The Body Shop Balsam Karşılaştırmalı İnceleme Efrasyab 36 8,173 22/10/2020, Saat: 02:46
Son Yorum: Efrasyab
  Razor Bump / Sakal Dönmesi / Kıl Dönmesi / Batık alpbb74 162 202,209 09/03/2020, Saat: 20:00
Son Yorum: mustbe
  The Body Shop White Musk Tıraş Sonrası Balsamı ohtararan 11 11,532 31/01/2019, Saat: 22:34
Son Yorum: Janberd
  TOBS Shaving Shop Aftershave Gel pars 5 8,902 29/10/2016, Saat: 20:42
Son Yorum: ihtilaf
  BODY SHOP VIRGIN MOJITO martin 2 4,847 28/07/2015, Saat: 10:12
Son Yorum: DelikanliTiras
  Kiehl's Razor Bump Relief FloydianDM 26 31,642 19/12/2014, Saat: 19:58
Son Yorum: DelikanliTiras
  BODY SHOP MACA ROOT DEOSTICK VE AFTER SHAVE VE WHITE MUSK FOR MEN martin 1 5,782 06/03/2014, Saat: 22:05
Son Yorum: FloydianDM
  Taylor of Old Bond St Shaving Shop Aftershave Kendineözgü 3 7,376 04/05/2013, Saat: 22:24
Son Yorum: FloydianDM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: