YINTAL (Future klonu) ve klasik tıraşa merhaba
Hayırlı olsun komşum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Bir süredir evde değildim, bu arada benimki de gelmiş. Ufak tefek kaplama hataları var fakat aşırı değil. Jilet takıp baktım, ufak bir dengesizlik var gibi görünüyor ama o da üst kapağı ters takınca neredeyse sıfıra indi. Sonuçta fiyatına göre beklentimi karşıladı. En azından görüntü itibariyle hayal kırıklığı yaşatmadı. Tıraşta bakalım ne olacak...

s4z22t.jpg
Bu çinlilere hayran olmamak elde değil. Adamlar her şeyi üretebiliyorlar, istediğin kalite.

Şu sıralar işimle ilgili alet edevatların avrupada çok pahalı olması ve dövizin de uçmasından dolayı, artık çin varyetelerine kaymaya başladım. Ufak tefek bir ondan, bir bundan alet alıyorum her hafta, öğrencilerimize de aldırıyoruz onlara da iyi oluyor. Çocuk 1 tane alet alabileceği fiyatına 4 tanesini alabiliyor. Kalite de gayet iyi. En son iki tane ahşap törpüsü aldım harika çıktılar. Bundan önce türkiyede bu işi yapan tek bir adam var 2-3 yılda bir geliyor malı 120 liraydı en son. Avrupa da yapılmış desen 100 euro. Elin çinlisi sana kaç bin kmden kapına 15 dolara iki tanesini yolluyor. İnanılacak gibi değil. Şimdi refahı iyi olan, parası bizimkinden kat kat değerli olan avrupa ülkelerinden gelen turistlerin bizim ülkemizde neler yaşadığını az çok hissedebiliyorum.
http://tiraskeyfim.blogspot.com/  
http://saklinotalar.blogspot.com/
Dostlar tesekkurler.

Yintal kutusu, orjinal merkurun kutusuna 10 basar o kadar diyim. Harika bir kutu ve paketleme. Urun kaplaması gorunumu agırlıgı olarak hatasız ve cok kaliteli duruyor. Uzun donemde kaplama ne olur onu bilemem. Ama su anki 8 kusur dolara bu alet bedava.
Soru: Yintal kullananlar, kapagın bir yonu varmı, var ise nasıl anlasılıyor.
@dikdik_s serdar abi senin yorumunu özellikle bekliyorum. Güle güle kullanın.

Tapatalk kullanarak gönderildi
Bizim kalbimiz hep kırıktır çocuk. Ama, yinede eksik etmeyiz sol cebimizden umudu..

Nazım Hikmet
(15/09/2017, Saat: 23:03)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Dostlar tesekkurler.

Yintal kutusu, orjinal merkurun kutusuna 10 basar o kadar diyim. Harika bir kutu ve paketleme. Urun kaplaması gorunumu agırlıgı olarak hatasız ve cok kaliteli duruyor. Uzun donem kaplama ne olur onu bilemem. Ama su anki 8 kusur dolara bu alet bedava.
Soru: Yintal kullananlar, kapagın bir yonu varmı, var ise nasıl anlasılıyor.

Kapağın yönü yok sanırım. Yani düşünmedim bunu hiç. Ama ayarının yapılması gerekiyormuş. Ben hem ayar yaptım hem de çıkarınca yayı yağladım.Future ayarı gibi. Yayı falan çıkıyor.

@Dragon

video için teşekkürler çok açıklayıcı oldu.

Bendekinde kapağın yönü var. Kapağın bir tarafı tutup yukarı çekmek için çıkıntılıyken diğer tarafı daha düz. Kapağın sağ ve sol tarafını gösteren iki fotoğraf ekliyorum. Çıkıntılı kısım sola bakan taraftaki.

mw49z4.jpg
33tr054.jpg
Bunu başlatan buydu sanırım ... NT Vigour

http://www.vigourbrush.com/index.asp
@DeaKeN

Arkadaslar ben gunun tırasında falan yazdım herhalde arada ama kendi konusuna yazmamısım.
Urun harika. Ben qshave den de almıstım 2-3 tane hediyelik, onları dagıttım hatta biri Straht komsumla dunyayı gezecek gemi ile tahminim. Kendime ayırdıgım bu yintal oldu. Kutusundan, kaplamasına, tırasından hissiyatına harika bir alet.
Birebir yan yana koyup karsılastırmadım ama gozunu baglasam birisinin, normal tıras esnasında orjinal future la bunun arasındaki farkı anlayamaz diye tahmin ediyorum.
Klasik future sesi, diger makinalardan fazla, tıras olurken catır cutur sesler cıkıyor cok zevkli. Burun altına aman deyim hacimli kafa oldugu icin dikkatli girin dar alanlara, ama burun altı yanlardan buruna dogru hic sorunsuz alınıyor.
İlk perde 3.5 ayarı, 2ci perde 1.5 ayarında, 2 perdede yumusacık bir tıras veriyor. Bu aralar elim cok gitmeye basladı kendisine, yeni aldıgımız makinalar var daha denemedigimiz onlara ayıp oluyor. Above the tie Slant, o cakma cinliye bu kadar ozen gosteriyosa beni gul suyuyla yıkayacak falan diye uzaktan hayal kuruyormudur acep bilemem ama kıskanc bakıslar atmıyor degil.
Guzel alet tavsiye olunur Yintal dostlar. Bu paraya inanması zor ama gercek.
@dikdik_s üstadım çok işime yaradı bu verdiğin bilgi. Benim enişteye sipariş edeceğiz, qshave düşünüyordum ama kararım Yintal oldu.
I'd Lather be Shaving, 'Cos Shave Must Go On!

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  DLC Yaqi Klasik ismailinbiri 95 66,920 14/03/2023, Saat: 23:26
Son Yorum: kaankkaraman
  merhaba telemcii 7 2,258 24/11/2021, Saat: 23:21
Son Yorum: telemcii
  R41 Klonu Alınır mı? KCL41 7 4,197 30/06/2020, Saat: 15:58
Son Yorum: korgunv
Wink Yuma neyin klonu? akaysakarya 23 10,137 29/03/2020, Saat: 00:08
Son Yorum: baba tıraşı
  Ming Shi Shaver 2000s Futur Klonu Ayarlı Tıraş Aleti recklesstr 276 180,939 17/12/2019, Saat: 11:40
Son Yorum: Jaguar Paw
  İNCELEME: Bronz Yintal - Agresif Çinli izbe 32 18,011 26/04/2018, Saat: 01:08
Son Yorum: sfenks
  NT. Vigour incelemesi - Futur klonu OnLyTNT 95 105,001 19/12/2016, Saat: 09:40
Son Yorum: LiuShang

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: