Merhabalar...
Foruma hoşgeldiniz.
Hoş geldiniz.
Hoş geldiniz
@FurkanErdem @onurcakmak @DeaKeN teşekkür ederim komşularım.

@Tahir @KAYHAN @KASSAM @Biroel komşularım hoşbulduk. Tesekkur ederim.
Şol Gökleri Kaldıranın, Doldurup Donatanın,
Ol Deyince Olduranın, Doksan Dokuz Adı İle,
Usturalarımız Keskin, Elimiz Düzgün Olsun.
(07/09/2017, Saat: 15:09)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Dr.Fahrenheit komsum ne kanlar akıttı bu ugurda Tongue Smile

Aramıza hosgeldiniz, zevkli tıraslarınız, forumumuzda hos sohbetleriniz olsun.

@Efrasyab dostum sonunda seni forumda görmek çok güzel. @dikdik_s üstadım, o gece komşumla yazışıyorduk whatsapp üzerinden, tıraş üzerine konuşurken ben de bayram tıraşımı olayım dedim ve o arada işte kendi hatamın sonucu yaşandı. Sağolsun @Efrasyab komşum hastaneye gidene kadar bana refakat etti telefonla, uzaktan da olsa ilkyardım yaparak elimi ne şekilde turnike yapacağımı vs. söyledi. Bir kere bu tadı alınca insan geri dönmek istemiyor. Kanın akacağı varmış diyorum Big Grin
Guzel dostluklar bunlar. İyi oldu dostunuzun aramıza katılması.
Boyle kucuk acıların bile arkanızda gulunecek guzel anılar olarak kalması dilegiyle.
@DrFahrenheit hosbuldum dostum. Valla verilmis sadakan varmış az daha derin olsa mikrocerrahinin yolunu tutardın. Biz kisa zamanda çelik usturaya geçiş yapalım.

(08/09/2017, Saat: 01:34)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Guzel dostluklar bunlar. İyi oldu dostunuzun aramıza katılması.
Boyle kucuk acıların bile arkanızda gulunecek guzel anılar olarak kalması dilegiyle.

@dikdik_s komşum, o gece hastahaneye komşumuz @DrFahrenheit ulaşana kadar telefonda hem güluyoruz, hem de  dikis atilirken çok acımasa bari diyoruz. Hem evdeki panik havasını dönünce nasıl dindirecegiz onu planlıyoruz. Film gibi bir aksamdı.
Çok teşekkür ederim @dikdik_s komşum, bunlar hayatın tuzu biberi dediğiniz gibi. Sorma @Efrasyab hocam, bir kaç gün sonra, ben tıraş olucam dedim eşime, eşim sanki bana "intihar edicem" der gibi davrandı Big Grin Hayır bir de kimle konuşsam Mach 3 var, elektrikli tıraş aletleri var diyor. Neyse artık öğrendim, mücadele etmiyorum, "var dayı var" diyip geçiyorum. Komşum ben Feather'da karar kıldım, biraz daha shavette ile devam edeceğim sanırım. Sonrasında istikamet çelik ustura Smile
(08/09/2017, Saat: 02:22)Dr.Fahrenheit Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çok teşekkür ederim @dikdik_s komşum, bunlar hayatın tuzu biberi dediğiniz gibi. Sorma @Efrasyab Komşum ben Feather'da karar kıldım, biraz daha shavette ile devam edeceğim sanırım. Sonrasında istikamet çelik ustura Smile

Bende aynen devam dedigin gibi Feather den daha guvenli bir jiletli ustura ile iyice tecrube kazanmak iyi olur. Bu arada Za Za siparisini Ankaraya gider gitmez verecegim 4 paket bende jileti degistireyim wilkinson hemen ilk trasta koreliyor. Yada acemiyim ondan bana boyle mi geliyor ne
(08/09/2017, Saat: 02:35)Efrasyab Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bende aynen devam dedigin gibi Feather den daha guvenli bir jiletli ustura ile iyice tecrube kazanmak iyi olur. Bu arada Za Za siparisini Ankaraya gider gitmez verecegim 4 paket bende jileti degistireyim wilkinson hemen ilk trasta koreliyor. Yada acemiyim ondan bana boyle mi geliyor ne

Yok üstadım, Wilkinson'a ben de bir kaç tıraş ancak dayanabilmiştim. Keskinliği kesinlikle bana göre olan bir jilet değil, Eskişehir'de tezgahtan aldığım Rapira'dan sonra en tat veryen jiletti diyebilirim. Zaza denemedim henüz ama en sevdiğim jilet Feather diyebilirim, bunun yanında yeşil Astra ve Perma Sharp'ı da öneririm.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Herkese merhabalar altın porsuk 2 638 08/07/2023, Saat: 21:54
Son Yorum: altın porsuk
  Merhabalar! Cascada 5 1,673 27/06/2023, Saat: 05:44
Son Yorum: Cascada
  Merhabalar EnverCan Enver Can 3 672 07/05/2023, Saat: 15:11
Son Yorum: sfenks
  Merhabalar goshawk 14 2,205 26/04/2023, Saat: 00:14
Son Yorum: goshawk
Star Merhabalar! devrimsezgin 5 2,691 28/09/2022, Saat: 19:34
Son Yorum: ferencpuskas