Anket Başlığı: Hangi EJ 89'u tavsiye edersiniz?
Bu ankette oy kullanma yetkiniz yok.
EJ DE8911BL DÜZ - 78gr
28.57%
2 28.57%
EJ DE89811BL SEKİZGEN - 76gr
0%
0 0%
EJ DE89BA11BL BARLEY - 68gr
71.43%
5 71.43%
EJ DE89KN14BL BAKLA - 71gr
0%
0 0%
Katılımcı sayısı: 7 100%
* Siz bu anket için oy kullanmışsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

EJ 89 versiyonları arasında fark var mı?
megadex Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Düzeltme ihtiyacı gördüm, Sarı yerler sabun kalıntısıymışSmile Dün tıraş öncesi tırnağım ve parmağımla ovalayınca eski haline döndü.

Ah sevindim buna. EJ'ler kaplama olarak en methedilen olmuştur hep. O bile böyle yapıyorsa, diğerleri parçalanır diye korkmuştum.
(15/09/2017, Saat: 11:30)kokopelli Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ah sevindim buna. EJ'ler kaplama olarak en methedilen olmuştur hep. O bile böyle yapıyorsa, diğerleri parçalanır diye korkmuştum.

Bende öyle düşünüyordumSmile Kaplama zarar gördü diye düşünüp, dahada zarar vermeyeyim diye nazik davranıyordum. Biraz tırnak yardımıyla ovalayınca eski haline dönünce bende sevindim. Ama tıraş sonrası su altında ne kadar durulama yapsam da, sabun kalıntısı nedeniyle ilk gözalıcı parlaklığı yok.

Hem Parlaklık takıntım yok, hem de çalıştığım için , her tıraşta alet parlatmak için vaktim de yok ama arada (mesela ayda bir) güzelce temizleyip hem daha uzun süre kullanım için, hem de ayda bir göz zevki için her evde bulunabilecek malzemelerle uygulanabilir pratik bir temizlik yöntemine ihtiyacım var.
Merkur Progress - FS pu23p fh26   - Astra Platinum - Nivea Tıraş Kremi - Gillette Tıraş Sonrası Balsam

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: