ithal jiletlere verdiğimiz para çok mu?
(22/05/2012, Saat: 14:19)McOrco Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(22/05/2012, Saat: 12:46)gakgoş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: malum markaların 4'lü kartuşlarına verdiğim paraları düşününce kutu kutu astra alasım geliyor. en kötü ihtimal kullanmazsam berberime veririm heralde.

yorumlardan anladığım kadarıyla benim gibi sakalı çok da sert olmayan birine astra yetecek gibi. yeni ürün denemelerini sabun alanına kaydırmaya karar verdim.

bu arada stokçu arkadaşlara jiletlerini naylon yerine bir miktar pirinç koyulmuş kutuda saklamalarını öneriyorumSmile

sakalı çok sert ve
birçok bölgede ters çıkan bile
astra ile ınanılmaz mutlu
imza:yukarda adı geçen kabasakal Tongue

jiletlerimi hava almaz kilitli poşette
kuru ve karanlık bir ortamda saklıyorum
selam,stok ve zam paranoyası böyle başlıyor.astranın şuanki serisi güzel kesiyor.ben stoklarım,ilerde daha iyi jiletler yapılırsa dağıtırım satarım.10 yıl sonra forumlardaki acemilere antika diye satarım Big Grin
benim sakal çok sert değil ama astra'yı tek kullanımlık yaptım.

gelin itiraf edelimSmile yeni jileti paketinden çıkarıp makineye takma kısmı çok büyük keyif veriyorSmile
Edwin Jagger DE89L + İsana Men + Arko + Astra Superior Platinum + Nivea after shave balsam
(22/05/2012, Saat: 14:51)gakgoş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: benim sakal çok sert değil ama astra'yı tek kullanımlık yaptım.

gelin itiraf edelimSmile yeni jileti paketinden çıkarıp makineye takma kısmı çok büyük keyif veriyorSmile

imkan olsa feather i 2 defa kullanır atarımBig Grin
(22/05/2012, Saat: 14:51)gakgoş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: benim sakal çok sert değil ama astra'yı tek kullanımlık yaptım.

astranın en az 3 tıraşı ılk tıraş kadar sorunsuz
yazık etmeyın derım nimet o nimet Smile
4-5 ide yapar da...
okadar zorlamaya gerek yok
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
(22/05/2012, Saat: 14:55)McOrco Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

4-5 ide yapar da...

hocam bu stoklar nasıl bitecek,10 yıl sonra lazerli tıraş aletleri çıkacak biz hala 2A da kalacağız ( astra ve arko) Smile
Smile uzay mekiğiyle de tıraş olsa herkes, elim ayağım tuttukça bu keyiften vazgeçmeyi düşünmem herhalde...

(22/05/2012, Saat: 14:59)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

4-5 ide yapar da...

hocam bu stoklar nasıl bitecek,10 yıl sonra lazerli tıraş aletleri çıkacak biz hala 2A da kalacağız ( astra ve arko) Smile

4-5 ide yapar da...

(22/05/2012, Saat: 15:04)ohtararan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Smile uzay mekiğiyle de tıraş olsa herkes, elim ayağım tuttukça bu keyiften vazgeçmeyi düşünmem herhalde...

4-5 ide yapar da...

doğru söze ne denir Smile
parkinson olmadıkca geleneksel tıraşa devam

olursamda berberde geleneksel tıraşa devam Smile
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
Simdiye kadar jilet kullanma ihtiyacim oldugu zaman Solingen yapimi jiletleri kullanirdim,merak ettigim icin birkac degisik marka jilet denedim.Benim icin en büyük süpriz Derby oldu,bu fiyata bu kadar güzel jilet olacagini tahmin etmemistim.Derby mutlaka bir Bolzano degil ama benim gibi jileti bir defa kullanip atanlar icin mükemmel bir jilet.

Bu arada tiras oldugum makina da Gillette nin eski mavi sapli makinalarindan,bir de futur vardi ama yerini bulamadigim icin onu kullanamadim,ileride bir de onunla deneyecegim.Her halukarda Derby i herkese tavsiye ederim.
Bir liralık Ali Bıyıklı sen nelere kadirsin !
sayın ustura, siz zannederim almanya' da idiniz. avrupa ve amerika' da satılan derby jiletlerin farklı oldukları konusunda söylentiler var. oradaki forumlarda övgüden geçilmiyor, Türkiye içindekiler de aksi gibi çok kötü jiletler. zannediyordum ki avrupalının sakalından birşey olmaz yumuşaktır, iyi geliyordur. ancak çelik usturaya alışık bir Türk te tıraş olup beğendi ise ikna oldum ki avrupaya gidenler farklı.
selamlar.
(24/05/2012, Saat: 00:10)ohtararan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: sayın ustura, siz zannederim almanya' da idiniz. avrupa ve amerika' da satılan derby jiletlerin farklı oldukları konusunda söylentiler var. oradaki forumlarda övgüden geçilmiyor, Türkiye içindekiler de aksi gibi çok kötü jiletler. zannediyordum ki avrupalının sakalından birşey olmaz yumuşaktır, iyi geliyordur. ancak çelik usturaya alışık bir Türk te tıraş olup beğendi ise ikna oldum ki avrupaya gidenler farklı.
selamlar.

Derby nin Avrupa verizyonu var mi bilemiyecegim...ancak Derby iyi bir jilet.Selamlar
Bir liralık Ali Bıyıklı sen nelere kadirsin !

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bulgaristan'a gideceğim hangi jiletlere bakmalıyım? ulkerhan 6 8,719 24/12/2013, Saat: 20:02
Son Yorum: ulkerhan

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: