ne izliyorsunuz
(01/04/2013, Saat: 19:53)tamer26 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Dünden beri bunu izliyorum Big Grin

jajajajajaja.gif
Hiç bir şey ummuyorum,
hiç bir şeyden korkmuyorum,
özgürüm..
Zorba
http://www.cezmikalorifer.com/video/izle.php?id=711462
Hiç bir şey ummuyorum,
özgürüm..
Zorba
Game of Thrones 3. Sezon 1. Bölüm..
Yakın tıraş gibisi yoktur..
(02/04/2013, Saat: 02:26)asymptote Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Game of Thrones 3. Sezon 1. Bölüm..

Nasıl buldunuz hocam?
Bu kadar beklemenin gazını almadı bende, insan bi special feature falan yapar...
Bilgisayarım ingilizce klavye ve dil düzeninde olduğu için bilgisayardan yazdığım yorumlarda türkçe karakter kullanamıyorum. Yarattığım rahatsızlıktan dolayı özür dilerim.
Benim de gazımı almadı lathrodectus (kopi peyst yaptım, yazması çok zor)..
Yakın tıraş gibisi yoktur..
(02/04/2013, Saat: 07:29)lathrodectus Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(02/04/2013, Saat: 02:26)asymptote Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Game of Thrones 3. Sezon 1. Bölüm..

Nasıl buldunuz hocam?
Bu kadar beklemenin gazını almadı bende, insan bi special feature falan yapar...

Kesinlikle gazımı almadı..
Hiç bir şey ummuyorum,
özgürüm..
Zorba

Aleviler bu toplumun yüzakıdır. Her zaman Atatürk devrimlerine bağlı yenilikçi, eğitimci, ilerici olmuşlardır. Yüzyıllarca ezdiniz kestiniz ötekileştirdiniz, iftiralar attınız. Elbet hayatınızda alevi dostlarınız olmuştur hangi birini kötü bildiniz? Ne yaptı bu insanlar ülkeye iyilikten çalışkanlıktan başka?
İnsan yakmak nasıl açıklanabilir? Bu nasıl bir vahşet nasıl bir din? Benim böyle bir dinim yok. Ülkem dünya dinim ise iyilik..
Dinci olup insan yakacağıma tinerci olup ciğerim yakarım.. (Ece Temelkuran)
Hiç bir şey ummuyorum,
özgürüm..
Zorba

özellikle 01:05 den sonrası harika. Big Grin

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: