Big Boyz Festival
Ne güzel kareler Smile Bir gün aranızda olmak dileğiyle...
Razorus.com Sahibi Noyan bey'e böyle bir etkinliğe ev sahipliği yaptığı için teşekkürler.

Kötü hava şartlarına rağmen bunca yol katedip buluşmamıza katılan tüm dostlarımıza müteşekkiriz.

Sizlerle tanışmak çok güzeldi yeniden yeni etkinliklerde görüşmek dileğiyle.

d5b53864a0586b2dd30735dd73e74590.jpg84fd7ce8f531ccb2cc65ea141e39e654.jpgc7af72b635f2345728a3634ef426d8d4.jpg

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
Big Boyz . Yalnız Who's Who ? Sadece Serdar üstadı tanıyorum fotoğraflardan
Birlikte nice keyifli etkinlikleriniz olsun bazılarına benim de katılabileceğim
(05/11/2017, Saat: 13:49)Dragon Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Big Boyz . Yalnız Who's Who ? Sadece Serdar üstadı tanıyorum fotoğraflardan

Aynen komşum, Serdar Bey'i ve Noyan Bey'i tanıyorum sadece.
@Dragon

14vs74z.jpg
soldan saga
1- Takipcimiz bir arkadasmıs ama uyemiz degilmis,Fatih Bey, en yakın zamanda aramızda gormek isteriz.
2-(Lorenzo) Niko komsumuz Murat Bey
3-Bendeniz
4- Razorus Noyan Bey
5-Forum adminimiz Big Hill Me Orcun Bey
6- Pisporsuk kardesimiz Umit Bey
7- Posicor komsumuz Arda Bey
8- The Onur Cakmak, o bir marka
9- Bu arkadası ilk kez bu fotoda gordum ben cıkaramadım.

2efjnzk.jpg
soldan saga
1- Pisporsuk
2- Misafir komsumuz Fatih Bey
3- Bigg Hill Me
4- Razorus Noyan Bey
5- Bendeniz
6- Oteki fotoda gozukmeyen Dunya ahiret kardesim Ahraz Caner Bey
7- Kasketli Olan Bey Proraso Turkiye Ümit Bey
9- Posicor Arda Bey

Fotolarda olmayan Tahir abimizde gelmisti, bu foto cekimlerinden once onları arada paylasırım.

Bizleri çagırarak onore eden, bu tarz organizasyonlara maddi manevi destek vererek Geleneksel Tıraş dunyası icin katkılarından ötürü Razorus Noyan Beye tekrar çok teşekkür ederim.
(05/11/2017, Saat: 15:00)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Dragon

Son resim soldan saga
1- Takipcimiz bir arkadasmıs ama uyemiz degilmis, ismini hatırlayamadım kusura bakmasın, en yakın zamanda aramızda gormek isteriz.
3-Bendeniz
4- Razorus Noyan Bey
7- Posicor komsumuz
8- Meshur The Onur Çakmak

Sondan bir onceki foto soldan saga
1- Pisporsuk
2- Misafir komsumuz
3- Bigg Hill Me
4- Razorus Noyan Bey
5- Bendeniz
7- Kasketli Olan Bey Proraso Turkiye
9- Posicor.

Fotolarda olmayan Tahir abimizde gelmisti, bu foto cekimlerinden once onları arada paylasırım.

Bizleri çagırarak onore eden, bu tarz organizasyonlara maddi manevi destek vererek Geleneksel Tıraş dunyası icin katkılarından ötürü Razorus Noyan Beye tekrar çok teşekkür ederim.

Böyle çok iyi oldu komşum. Katılan arkadaşları tanımış olduk. Teşekkürler
(05/11/2017, Saat: 15:00)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Dragon

Son resim soldan saga
1- Takipcimiz bir arkadasmıs ama uyemiz degilmis, ismini hatırlayamadım kusura bakmasın, en yakın zamanda aramızda gormek isteriz.
3-Bendeniz
4- Razorus Noyan Bey
7- Posicor komsumuz Arda Bey

Sondan bir onceki foto soldan saga
1- Pisporsuk
2- Misafir komsumuz
3- Bigg Hill Me
4- Razorus Noyan Bey
5- Bendeniz
7- Kasketli Olan Bey Proraso Turkiye Ümit Bey
9- Posicor Arda Bey

1 numara Fatih Bey,Noyan Bey’in Arkadaşı aynı zamanda tıraşsever,yakın zamanda foruma üye olur umarım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
Big Grin 
(05/11/2017, Saat: 15:30)ahraz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 1 numara Fatih Bey,Noyan Bey’in Arkadaşı aynı zamanda tıraşsever,yakın zamanda foruma üye olur umarım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Öncelikle herkese merhabalar,

Fotoğraftaki en baştaki komşu benim. Geleneksel tıraşı sevmemi ve bu yolda kendimi geliştirmemi sağlayan en temel kaynak olan forumumuza neden bu kadar geç kaydolduğumu inanın bende bilmiyorum.

Öncelikle şunu söylemem gerekli ki gelmeyenler çok şey kaçırdı. Geleneksel tıraş konusunda gerçekten hem deneyimleri hemde araştırarak edindiği bilgileri böyle cömertçe paylaşan bu kadar insanı bir arada bulabilmek gerçekten imkansızdır.

Sözü daha fazla uzatmadan başta @Noyan olmak üzere @dikdik_s abimize ve bu forumun kuruluş macerasını bizlere anlatan adminimize sonsuz teşekkür ederim.

Dilerim daha az yağışlı ve daha çok üye olarak bir araya geldiğimiz farklı bir organizasyonda tekrar bir arada oluruz.

Herkese selamlar saygılar.

Not : Serdar abi o sabun ve kaselerin ne işe yaradığını anlamaya bayağı çalıştım ama anladığımda çok geç kaldım Smile Her sabundan biraz numune almaya talibim Smile Eğer kaldıysa Smile
(05/11/2017, Saat: 16:57)F_16 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Öncelikle herkese merhabalar,

Fotoğraftaki en baştaki komşu benim. Geleneksel tıraşı sevmemi ve bu yolda kendimi geliştirmemi sağlayan en temel kaynak olan forumumuza neden bu kadar geç kaydolduğumu inanın bende bilmiyorum.

Öncelikle şunu söylemem gerekli ki gelmeyenler çok şey kaçırdı. Geleneksel tıraş konusunda gerçekten hem deneyimleri hemde araştırarak edindiği bilgileri böyle cömertçe paylaşan bu kadar insanı bir arada bulabilmek gerçekten imkansızdır.

Sözu daha fazla uzatmadan başta @Noyan olmak üzere @dikdik_s abimize ve bu forumun kuruluş macerasını bizlere anlatan adminimize sonsuz teşekkür ederim.

Dilerim daha az yağışlı ve daha çok üye olarak bir araya geldiğimiz farklı bir organizasyonda tekrar bir arada oluruz.

Herkese selamlar saygılar.

Not : Serdar abi o sabun ve kaselerin ne işe yaradığını anlamaya bayağı çalıştım ama anladığımda çok geç kaldım Smile Her sabundan biraz numune almaya talibim Smile Eğer kaldıysa Smile

Hoşgeldin...
Serdar Abin dün İstanbul Boyz festivalindeydi bugünde İzmir Boyoz festivalindedir Smile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  İstanbul Coffee Festival ve Mühle Barber Zone Dr.Fahrenheit 5 4,276 26/09/2017, Saat: 12:26
Son Yorum: tosbaa

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: