Big Boyz Festival
Değerli tıraş dostları,
Bu sefer ilk defa bir etkinlikle huzurunuzdayım Smile

Belki sosyal medyamızda dikkatinizi çekmiştir; RAZORUS.com olarak 3-4-5 Kasım 2017 tarihlerinde, Türkiye’de ilk defa yapılacak bir erkek hobi festivali olan Big Boyz Festival’de olacağız.
Katılımcılara ve planlanan festival aktivitelerine bakarak, biz beyler açısından oldukça renkli bir festival olacağını söyleyebilirim.
Özellikle 4 Kasım, Cumartesi günü, saat 17:00’de, festivalin etkinlik alanında değerli @BigHillMe ve değerli @dikdik_s üstatlar ile yarım saatlik bir geleneksel tıraş sohbeti gerçekleştireceğiz.

Açıkçası RAZORUS.com olarak ilk defa bu boyutta bir etkinlik içerisinde olacağımız için oldukça heyecanlıyım ve bu festivalin hem dostlarımızı görmeye hem de henüz tanışmadığımız tıraş dostlarıyla tanışmamıza ve yeni dostlar edinmemize vesile olmasını umuyorum. Programı el veren herkesi en azından sohbet eşliğinde bir acı kahvemizi içmeye bekliyorum  Smile

Görüşmek dileğiyle,
Noyan

Festival resmi sayfası

Festival biletleri - Biletix

262s4ug.jpg
Çok keyifli olacağına eminim. Yalnız şansıma tam cumartesi günü kitap fuarında 9 günlüğüne çalışmaya başlayacağım. Katılamayacak olmak üzücü. Tüm komşulara iyi eğlenceler şimdiden.
Hayırlı ve bereketli olsun ...
Geleneksel tıraş adına çok güzel bir haber. Başarılı ve keyifli bir festival olsun.
Sagolsun Noyan Bey davet etti dostlar. Islak tıras adına bu sekilde guzel bir organizasyon yarattıgı icin kendisine tesekkur ederim.
3-5 arasında bir festival ama sahsen 4ü Cumartesi gunu orada olabilecegim, tanısmaya, hos sohbete bekleriz.
Gorusmek dilegiyle.
Ayın 4ünde bende oradayım. Noyan beye nazik daveti için teşekkür ederim.
Bir geltir buluşması yapmak için daha uygun bir ortam olamazdı Smile
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
Noyan Bey'in nazik davetine iştirak etmek üzere İnşallah Cumartesi günü ben de Razorus standında olacağım. Gerçekten de Geltir buluşması için bundan güzel bir fırsat olamaz.
Kambersiz düğün olmaz,oradayım.İmkanı olan herkesi bekliyorum.Tanışma ve buluşma için daha iyi bir fırsat olamaz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
İlk ulusal basın röportajını da Maçka parkinda yapmıştık. İlk festivalde Maçka da Smile Bu tesadüf olamaz

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
gelebilmek, sizlerle tanışabilmek çok isterdim ama istanbula gelebilmem şu ara çok zor.
hepinize iyi eğlenceler diliyorum, bol bol fotoğraf isteriz başkan...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  İstanbul Coffee Festival ve Mühle Barber Zone Dr.Fahrenheit 5 4,244 26/09/2017, Saat: 12:26
Son Yorum: tosbaa

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: