Big Boyz Festival
Ben de oradayım. Akşamına da Penragram konserindeyim Cool
I'd Lather be Shaving, 'Cos Shave Must Go On!
Ben de konserden once, ustadlari dinlemek icin orada olacagim.
Hijyene önem veren elit bey
Katılmak zorunda olduğum bir yönetim kurulu toplantısına yetişmek için saat en geç 18:00 gibi etkinlik alanından ayrılmalıyım. Bu nedenle etkinlik öncesinden saat 16:00 gibi alanda olacağım bilgilerinize.

Sohbetimiz sonrasında pek kalmayacağım icin şimdiden özür dilerim. Gönül isterdi pentagramıda izlemeyi Sad

Toplantım Küçükçekmece'de saat 19: 30 da başlayacak. Ancak yetişebileceğim. Anlayışınıza sığınıyorum.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
Tekrar Merhaba Dostlar,

Öncelikle "geleneksel tıraş sohbeti" davetime icabet ettikleri için değerli @BigHillMe ve @dikdik_s  üstatlara , ve bizi yanlız bırakmayan tüm diğer dostlarıma şimdiden çok teşekkür ederim.

Bu forumu takip eden ve orada olmak isteyecek değerli komşularım için bu ek duyuruyu da yapma gereği hissettim:
“Club Razorus” instagram hesabımız altında, imkanımız el verdiğince davetiye dağıtımını başlattık. Umarım yüz yüze görüşme ve tanışma fırsatını buluruz.

İlgili duyurumuzu şu adreste bulabilirsiniz:
https://www.instagram.com/clubrazorus/

Saygı ve selamlarımla,
Noyan
Evet dostlar, sebepsiz aldıgım 50 tane dezenfekte petri kabı elbet bir gun isimize yarayacaktı Smile

Boyle bir bulusma organizasyon imkanı olmusken, yeni baslayan, yeni uye tum dostları bekliyoruz. Çam sakızı coban armagını, paylasması kolay yumusak croap lardan 3-4 cesit cıkardım. Bu sabunlar el degmemis kullanılmamıs urunlerdir.

Van Yulay Soap of the Gods- House of dior
Tobs Avocado
Tabula Rasa- Steam Punk
Faena- modelini unuttum.

Temiz bir kasıkla bu sabunları dezenfekte edilmis petri kaplarına bolusturerek sample olarak dagıtmak istiyorum.
Ayrıca nedense bu donem zor bulunan sarı 7oclock ve bir kac cesit jileti daha denemeniz icin yanımda getiriyorum. Havalimanında sorarlarsa ne bunlar diye, guzel yanıtı olan yazsın Smile
atpvyq.jpg

Festivalde gorusmek dilegiyle.
43514beb20a992c149b7fed62cecc387.jpg

Evet dostlar @dikdik_s üstat temsili. Sampleleri Laboratuvar ortamında özenle hazırlamakta .
Hijyen diyorum hijyenn Smile
Sonra sarı Gillette piyasada neden bulunmuyor diyorlar.

Bir ara Almanya eski başbakanlarından Helmut Schmidt'in mentollü sigaralar yasaklanacak diye 90 küsür yaşında 200 karton sigara stokladığı haberleri çıkmıştı. @dikdik_s in tıraş malzemeleri stoğu da o biçim olmuş Smile.
(31/10/2017, Saat: 18:41)Nani Kuş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 43514beb20a992c149b7fed62cecc387.jpg

Evet dostlar @dikdik_s üstat temsili. Sampleleri Laboratuvar ortamında özenle hazırlamakta .

Sesli güldüm buna. Tam temsili olmuş.
Ayrıca Serdar üstad piyasadaki son 7 O’Clock partisini de almış anlaşılan Smile
(31/10/2017, Saat: 18:25)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Evet dostlar, sebepsiz aldıgım 50 tane dezenfekte petri kabı elbet bir gun isimize yarayacaktı Smile

Boyle bir bulusma organizasyon imkanı olmusken, yeni baslayan, yeni uye tum dostları bekliyoruz. Çam sakızı coban armagını, paylasması kolay yumusak croap lardan 3-4 cesit cıkardım. Bu sabunlar el degmemis kullanılmamıs urunlerdir.

Van Yulay Soap of the Gods- House of dior
Tobs Avocado
Tabula Rasa- Steam Punk
Faena- modelini unuttum.

Temiz bir kasıkla bu sabunları dezenfekte edilmis petri kaplarına bolusturerek sample olarak dagıtmak istiyorum.
Ayrıca nedense bu donem zor bulunan sarı 7oclock ve bir kac cesit jileti daha denemeniz icin yanımda getiriyorum. Havalimanında sorarlarsa ne bunlar diye, guzel yanıtı olan yazsın Smile
atpvyq.jpg

Festivalde gorusmek dilegiyle.

Benim sakallar cok hizli uzuyor, saatte bir tiras oluyorum de komsum Big Grin
Hijyene önem veren elit bey

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  İstanbul Coffee Festival ve Mühle Barber Zone Dr.Fahrenheit 5 4,245 26/09/2017, Saat: 12:26
Son Yorum: tosbaa

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: