Big Boyz Festival
(31/10/2017, Saat: 18:25)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Evet dostlar, sebepsiz aldıgım 50 tane dezenfekte petri kabı elbet bir gun isimize yarayacaktı Smile

Boyle bir bulusma organizasyon imkanı olmusken, yeni baslayan, yeni uye tum dostları bekliyoruz. Çam sakızı coban armagını, paylasması kolay yumusak croap lardan 3-4 cesit cıkardım. Bu sabunlar el degmemis kullanılmamıs urunlerdir.

Van Yulay Soap of the Gods- House of dior
Tobs Avocado
Tabula Rasa- Steam Punk
Faena- modelini unuttum.

Temiz bir kasıkla bu sabunları dezenfekte edilmis petri kaplarına bolusturerek sample olarak dagıtmak istiyorum.
Ayrıca nedense bu donem zor bulunan sarı 7oclock ve bir kac cesit jileti daha denemeniz icin yanımda getiriyorum. Havalimanında sorarlarsa ne bunlar diye, guzel yanıtı olan yazsın Smile
atpvyq.jpg

Festivalde gorusmek dilegiyle.

Off offf zaten zor tutuyorum kendimi teee Kuşadası’ndan kalkıp gelmemek için
Bir swedish supersteel e talibim Smile
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
Geltir üyelerine sitede indirim bekliyoruz Noyan Bey...
(01/11/2017, Saat: 17:20)BigHillMe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bir swedish supersteel e talibim Smile

Avakado dan bir kırtik de ben alırım Smile
(01/11/2017, Saat: 19:42)protti Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Avakado dan bir kırtik de ben alırım Smile

Ben de soyle bi kokularina bakarim Tongue
Hijyene önem veren elit bey
Çalışma programım belli olmadığı için kesin konuşamıyorum. Cumartesi çalışmazsam gelmeyi çok istiyorum.

@Oguzhan53 komşum hangi yayınevinde olacaksınız acaba?
(02/11/2017, Saat: 01:15)kalantorxl Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çalışma programım belli olmadığı için kesin konuşamıyorum. Cumartesi çalışmazsam gelmeyi çok istiyorum.

@Oguzhan53 komşum hangi yayınevinde olacaksınız acaba?

Doğan Yayınevi'ndeyim komşum. Kasa görevlisi olarak.
Arkadaslar bizler forumda yazıstıgımız dostları komsuları gormek sohbet etmek icin, Noyan beyin emeklerine tesekkur ve nazik daveti kırmamak icin kısaca 1 gunluk ugrayabiliyoruz. Cumartesi musait olanlarla gorusuruz ama o gun uygun olmayanlar icin festival biliyorsunuz 3 gunluk, sonucta Razorus hep orada ve festivaldeki adı ustunde "Toys for big boys" icerigindeki diger standlarda da zevkli urunler olur diye dusunuyorum. 3 gun icinde musait olan tum dostlar arada kacsın eglenirsiniz bence.
(31/10/2017, Saat: 18:25)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Evet dostlar, sebepsiz aldıgım 50 tane dezenfekte petri kabı elbet bir gun isimize yarayacaktı Smile

Boyle bir bulusma organizasyon imkanı olmusken, yeni baslayan, yeni uye tum dostları bekliyoruz. Çam sakızı coban armagını, paylasması kolay yumusak croap lardan 3-4 cesit cıkardım. Bu sabunlar el degmemis kullanılmamıs urunlerdir.

Van Yulay Soap of the Gods- House of dior
Tobs Avocado
Tabula Rasa- Steam Punk
Faena- modelini unuttum.

Temiz bir kasıkla bu sabunları dezenfekte edilmis petri kaplarına bolusturerek sample olarak dagıtmak istiyorum.
Ayrıca nedense bu donem zor bulunan sarı 7oclock ve bir kac cesit jileti daha denemeniz icin yanımda getiriyorum. Havalimanında sorarlarsa ne bunlar diye, guzel yanıtı olan yazsın Smile
atpvyq.jpg

Festivalde gorusmek dilegiyle.

Teşvik üstüne teşvik resmen. Ah imkan olsa da orda olabilsem keşke.
(01/11/2017, Saat: 20:05)pundoe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben de soyle bi kokularina bakarim Tongue

+1, Van Yulay koklamaya geleceğim Smile
MWF'nin koyunu, sonra çıkar oyunu...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  İstanbul Coffee Festival ve Mühle Barber Zone Dr.Fahrenheit 5 4,245 26/09/2017, Saat: 12:26
Son Yorum: tosbaa

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: