Elektronikten anlamayan birisinin adaptor arayisi
merhabalar,
ektre ozelliklerini gorunen sekilde bir adaptor almak istiyorum ama anlamadigim icin nasil arastiracagimi da bulamadim. nereden nasil temin edebilirim?
2s93lg8.png
İstanbul da isen Zaza Han çapraz karşısı ve Karaköy selanik pasajı bak derim .
(31/10/2017, Saat: 02:00)protti Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İstanbul da isen Zaza Han çapraz karşısı ve Karaköy selanik pasajı bak derim .

istanbul' da degilim malesef, internet uzerinden alacagim mecburen, tesekkur ederim.
(31/10/2017, Saat: 02:07)ohtararan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: istanbul' da degilim malesef, internet uzerinden alacagim mecburen, tesekkur ederim.

Ataba markasını bir dene o zaman . Telefon ile de irtibat kurarsan yönlendirme yaparlar sanırım .
(31/10/2017, Saat: 02:19)protti Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ataba markasını bir dene o zaman . Telefon ile de irtibat kurarsan yönlendirme yaparlar sanırım .

arastiriyorum hemen
Ohtaran aradigin adaptoru 16v Ac adaptor diye aratirsan cikar. Ibm lenovo notebooklarin 16v adaptorleri var.
aradigin ozellik giris 220v veya amerikada isen hala 110v. Cikis 16v AC olacak.
Amperi 1amp (1000mAmp) veya ustu olabilir. Daha kuvvetli olmasinin hicbir sakincasi yok amper olarak.
Look at this on eBay http://www.ebay.co.uk/itm/151247456245

Not: gonderdigim link sadece ornek. Baslikta ac diyor aciklamada dc. Satici ile ozelden netlestirmek lazim. Turkiyedeysen yarin bakariz burdan.
dondum sevgili dikdik Smile o yuzden lazim oldu, oradayken akil edemedim. buna bakiyorum simdi, olmazsa haberlesiriz.
Arkadaşlar bende remington pg350 model tıraş makinesi vardı, evde bırakmıştım taşınırken adaptörünü unutmuşlar şimdi babam kullanmak istiyor ama bulamadım hiç bir yerde. Makine zaten ucuz bir şey ama boşa gitsin istemiyorum. Adaptör girişi eski kalın uçlu telefon şarjı gibi. Yoksa aynı makinenin yenisini mi alsam bilemedim ama o zaman da daha iyi bir makine almaya gerek kalmayacak. Fikirlerinize açığım link vermek doğru mu bilmediğimden vermedim remington pg350 olarak artırsanız fikir sahibi olabilirsiniz.
@oguz han bir ihtimal bi bak baba.
https://tr.letgo.com/tr/i/remington-adap...de8c9c184e
Teşekkürler hocam bir bakayım.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: