Bottega Veneta İncelemesi İlk Kez ve Sadece Geltir'de!
Önce firmayı tanıtarak ürünü daha iyi keşfetmemizi sağlaman çok hoş oluyor bence kardeşim.

Bu kadar içtenlikle yazman, incelemeyi olurken resmen yaşamamıza neden oluyor.

Çok keyifli bir inceleme olmuş, emeğine ve yüreğine sağlık.
(16/11/2017, Saat: 19:09)rating Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Önce firmayı tanıtarak ürünü daha iyi keşfetmemizi sağlaman çok hoş oluyor bence kardeşim.

Bu kadar içtenlikle yazman, incelemeyi olurken resmen yaşamamıza neden oluyor.

Çok keyifli bir inceleme olmuş, emeğine ve yüreğine sağlık.

Beğenmene sevindim abi.Teşekkür ederim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
bb1e69c9497b85e47167c0e4b8d756c9.jpg

Köpük performansını merak eden komşularımız için.Arka planda maalesef dökülen kıllar.

bir yıl daha bitiyor
insan yaşlanırken?
Caner bunda baya bir dokulme var uretim hatası gibi.
Bunu bu foto ile beraber bir dukkanlarına goturup durumu anlatmayı dusundunmu hic. Hediye geldi dersin fatura vs. biseye gerek yok, bu reklamasyona girer firmanın degistirmesi lazım bunu. Su fotoda 5 tane kase ustunde, 2-3 tane de fırca ustunde olmak uzere 7-8 kıl var dokulen.
Abim dökülsün istiyorum birazda.Güzel bir knot bulursun sen bana,değiştiririz.

bir yıl daha bitiyor
insan yaşlanırken?
hee o daha guzel fikir, hic sorun yok sen zamanı gelince soyle yeter.
Ustatlar selam, uzerinden 1 yil gecmis ama bu kopuk performansi konusu ne oldu merak icerisindeyim, ve bilmedigim icin soruyorum forumda denk gelmedigim icin olabilir o killari doken kopuk anladigim kadariyla bunun sebebi nedir uretim hatasi mi yoksa firca konusu mu?
incelemeyi yapan komşum ürünü kullanmaya devam ettin mi acaba? nedir son durum?
markanın sattığı hiçbir şeyde hataya rastlamadım, öyle ki marka ismine o kadar çok değer verirler ki sorun olması durumunda hediye ile telafi ederler... bu durum ilginç geldi bana...
@dikdik_s serdar hocam sanırım benim tıraş konusundaki bu merakım krem ve sabun hastalığına gidecek Smile
Be A Gentleman...
@ouz7

Komsum kılları doken sabun kopuk vs degil yanlıs anlasılmasın. Bazı loftlar uretim hatası olup epoksi tam islememis olabiliyor, kıllar fırca dugumunun dibinden kurtulup dokulebiliyor. Bu fırcanın dugum sorunudur. Porsuk kaynagı çindir, bu firmada ne kadar iyi olursa olsun dugumunu cinden alıyor, arada boyle hatalar olabilir, dugum degisir kurtuluruz. Basit bir islemdir.
@dikdik_s
komşum teşekkür ederim bariz bir şekilde yanlış anlamışım Smile bu şartlar altında ilk duty free beni bekler hemen sabunu edinme hevesine girdim.
Be A Gentleman...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  gül tras kremi (kokulu deil sadece, gül iceren krem, rose of Bulgaria gibi) evengr 7 13,092 01/08/2013, Saat: 23:44
Son Yorum: Delidumrul

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: