İMPA Ticaret
Floid 400 ML nin fiyatında bir yanlışlık var diye tahmin ediyorum Mustafa Bey. Bi bakın isterseniz.
(03/01/2017, Saat: 10:41)izbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Floid 400 ML nin fiyatında bir yanlışlık var diye tahmin ediyorum Mustafa Bey. Bi bakın isterseniz.

Üstadım varolun , gözünüzden kaçmamış Smile
Firmada 400ML de kampanya vardı, fiyata yansıttım.
Saygılarımla
İmpa Ticaret Pazarlama
Mustafa Gönen

www.extrashaving.com
Mustafa Bey, Floid'in atomizer pompalarından getirtebildiniz mi?
(03/01/2017, Saat: 12:25)Kaptan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mustafa Bey, Floid'in atomizer pompalarından getirtebildiniz mi?

Pompası yok, sipariş verirken hiç aklıma gelmedi.
Saygılarımla
İmpa Ticaret Pazarlama
Mustafa Gönen

www.extrashaving.com
(03/01/2017, Saat: 10:50)impaticaret Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Üstadım varolun , gözünüzden kaçmamış  Smile
Firmada 400ML de kampanya vardı, fiyata yansıttım.

Ben de gördüm ama elimde olduğu için birşey yazmadım Big Grin Big Grin Mustafa Bey mavisinden getirdiniz mi acaba?
Tek Sabun, Tek Fırça, Tek Alet, Tek Jilet...
(03/01/2017, Saat: 13:19)corpus36 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben de gördüm ama elimde olduğu için birşey yazmadım Big Grin Big Grin Mustafa Bey mavisinden getirdiniz mi acaba?

Selamlar @corpus36 Smile
Mavisinde saç toniği yazıyordu, istemedim.
Saygılarımla
İmpa Ticaret Pazarlama
Mustafa Gönen

www.extrashaving.com
Mustafa bey bir daha ki siparişinizde atomizer de getirtirseniz almak isterim, zira büyük Floid'e atomizer çok yakışıyor Smile
(03/01/2017, Saat: 14:06)Kaptan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mustafa bey bir daha ki siparişinizde atomizer de getirtirseniz almak isterim, zira büyük Floid'e atomizer çok yakışıyor Smile

Elbette Smile
Saygılarımla
İmpa Ticaret Pazarlama
Mustafa Gönen

www.extrashaving.com
(03/01/2017, Saat: 13:47)impaticaret Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Selamlar @corpus36 Smile
Mavisinde saç toniği yazıyordu, istemedim.

Blue ve Genuine modelleri İtalyan berberleri için özel üretim olduğunu duymuştum.Bu ürünler İtalya'da ve berber toptancılarında bulunuyor.
Ben tesadüf eseri bulmuştum ikisinden de Smile

(03/01/2017, Saat: 14:34)candova Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Blue ve Genuine modelleri İtalyan berberleri için özel üretim olduğunu duymuştum.Bu ürünler İtalya'da ve berber toptancılarında bulunuyor.
Ben tesadüf eseri bulmuştum ikisinden de Smile

Bilgi için teşekkür ederim @candova üstad. Mavinin kokusu nasıl acaba?
Saygılar.
Tek Sabun, Tek Fırça, Tek Alet, Tek Jilet...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Karabulut Ticaret Fenotip 50 25,950 20/06/2022, Saat: 21:06
Son Yorum: solidas
  İMPA TİCARET FİYAT LİSTESİ impaticaret 17 59,490 25/01/2018, Saat: 13:15
Son Yorum: protti
  Uhuvvet Ticaret laktik 4 10,369 05/12/2015, Saat: 13:51
Son Yorum: anarche

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: