İMPA Ticaret
Mustafa bey dönmüş görüşmek isteyen yanına uğramak isteyenler komşularımıza duyrulur Smile

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(01/12/2017, Saat: 23:38)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaslar,
Sigaraya zam gelecek haberini duyup, stogundaki sigarayı satmayıp bekleten bakkalların memleketinde,
eski urunlere zam yapmayıp, sadece yeni ithal ettigi urunlere, ithal ettigi tarihteki doviz kurundan fiyatlandırmayı yapan gercek esnaf razorus-impa gibi firmalara her daim mutessekkir olalım.
Soyle diyim, isteseler (ki alt yapıları artık ikisininde var web sitesi olarak) fiyatları guncel dolar kurundan donusturen sisteme cevirseler, hergun fiyat artar.
Yurt dısı fiyatı 22usd olan fatipin burada 65TL olması asıl anormal olurdu.
Sadece ornek olarak soyledim, bekvural kardesim lutfen ustune alınma.

+ 1 Serdar kardeşim... Burda kulağınızı çınlatıyoruz Smile

@Tahir
Simdi gordum abi;
Abi dedimi Mustafa bey, herif geldi koseye oturdu dukkanı kapadı komple kapladıgı hacimle, musteri alamadık o gun kesat gecti isler diye Smile
(09/12/2017, Saat: 20:46)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Tahir
Simdi gordum abi;
Abi dedimi Mustafa bey, herif geldi koseye oturdu dukkanı kapadı komple kapladıgı hacimle, musteri alamadık o gun kesat gecti isler diye Smile

Bilirim o köşeyi. Hayatımda bir sayfayı kapatıp, yeni bir sayfa açarken, kabulleniş ve geçiş sürecinin sancısını yarım gün orada oturarak kafayı sıyırmadan atlatmıştım.

Aklıma geldi hüzünlendim Undecided
I'd Lather be Shaving, 'Cos Shave Must Go On!
Ben de bunları aldım dün. Ben o köşede pek oturamadım ya...Ürün çeşitliliğine bakmaktan!?

7220201ecf0c8385b6bf18f2b3d00782.jpg

SM-J500F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
@dikdik_s ve @onurcakmak üstadlarım,
Bilmezmiyim O köşeyi, her zaman çok keyifli köşedir Smile sağolsun Mustafa kardeşimizin sohbet ve misafirperverliği ile daha bir güzel olur..
@Men-Sup üstadım güle güle keyifle kullan, haberim olsa bende gelirdim sizle.. Bu arada o Lea bir yılda zor biter gibi duruyor Smile

"
@Men-Sup üstadım güle güle keyifle kullan, haberim olsa bende gelirdim sizle.. Bu arada o Lea bir yılda zor biter gibi duruyor "
Teşekkür ederim @Tahir abi. Yarısını bi kaba basıp getireyim bari, paylaşmazsak biteceği yok gibi..250gr

SM-J500F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Selamlar , bazı özel sebeplerden ötürü uzun bir süre kısa bir sürüde büyük bilgi edindiğim Geltir'e giremedim.

Herkes bana burayı tavsiye etmişti o zamanlar , geçtiğimiz zamanlarda tekirdağ bölgesinde bir berbere uğradım tesadüf eseri konu açıldı , muhabbet esnasında bahsedildi.

( jiletleri yurtdışından almıştım ) bulamadığım Krem ve losyonlar jilet vs derken berber ; Abi sen zaten İstanbul'dasın eminönünde imka ticaret dükkanı tarifi yapıp Smile var biliyorsundur Eminönü bölgesini az çok diye başladı anlatmaya Smile oraya gir istemediğin kadar , bilmediğin tüm çeşitler fazlasıyla var diye.. az önce siparişimi geçtim web sitesinden ama içime oturdu dükkana uğrayamamak hakikaten yok ve yok Smile

Kazancınız bol olsun , üstatlara zamanında yaptıkları tavsiyeler için tekrar teşekkür ederim.
@thewitcher tekrar merhaba,
Aldıklarınızı iyi günlerde kullanın.. Tekirdağdaki impa ve kaliteli ürünlerinin farkında olan berberede tebriklerSmile

Extrashaving Android uygulamasında bugün bir gariplik hisseden oldu mu? Ayrıca web sitesinde kredi kartı ile ödeme hafta içinde çalışıyordu, bugün çalışmıyor gibi.

Anlayın siteye ne kadar sık girdiğimi...

SeckinB

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Karabulut Ticaret Fenotip 50 25,516 20/06/2022, Saat: 21:06
Son Yorum: solidas
  İMPA TİCARET FİYAT LİSTESİ impaticaret 17 59,334 25/01/2018, Saat: 13:15
Son Yorum: protti
  Uhuvvet Ticaret laktik 4 10,302 05/12/2015, Saat: 13:51
Son Yorum: anarche

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: