İMPA Ticaret
Yeni ürünler hayırlı uğurlu olsun. TOBS tıraş aleti de gelmiş.
Ama bu REX AMBASSADOR AYARLI 316L ÇELİK TIRAŞ ALETİ
₺1.000,00 nasıl bir rakamdır öyle Huh Masaj filan da yapıyor mu acaba Big Grin
Valla @Niko hocam sizin de dediğiniz gibi adı üzerinde 316L çelik. Zaten Amerika fiyatı eyalet vergisiz kargosuz 249 USD. Bence 1000 TL harika bir fiyat olmuş bu alet için. Maalesef komple çelik olup da 1000 TL altı olan ayarlı tıraş aleti olmuyor. Sad
https://instagram.com/buyukkotukurt/
Tıraş dünyasının sevimli mekanı

Bir okadar da değerli dostları ile sıcak ve samimi buluşma

7e1d9f11b53acaaf56897ee2fb3e8ab4.jpg

7e6e2a2ef31663ee55c224fa767dc391.jpg

İmpa Mustafa bey
Cihankeskin
Ahrazcaner

Misafirperverlikleriniz için teşekkür ederim .
Cumartesi günü oradaydım. Mercan yokuşundaki şu meşhur Angus Steak house'da eşime ve kız kardeşine yemek sözüm vardı. Hazır o kadar yakınına kadar gelmişken İmpa'ya da uğrayayım istedim. Ancak dostlar siz siz olun yanınızda eşiniz-kız kardeşiniz varken uğramayın. Güzelim EJ DE3D ellerimden kaydı gitti, alamadım. 2 çift sorgulayan tehditkar gözün bakışları altında sadece AS Losyon, PS yağ ve köpürtme tası alıp çıktım Sad
Şaka bir yana, Mustafa Bey ile de bu vesileyle tanışma fırsatı yakaladık. Online olarak alışverişimiz çok oldu ama ayrıca sevindim yüz yüze tanışınca.
Selamlar.
"A Samurai always wears two swords."
Hanım Japonya'ya geziye gidecekmiş. Arkadaşlar sıralıyor, "Abi sen de gitsene, dolmakalem, ustura, elektronik ne varsa alırsın". Kahkahayla gülüyorum. "Kurşunkalem alıp çıksam öpüp başıma koyarım".

Komşum ne yaptınız yahu. Hiç hanımla gidilir mi? Maazallah fiyatlardan da haberdar olduysalar artık, ortalık yere de koyamaz insan aldıklarını.
@DenizKSK komşum,
Aldıklarınızı güle güle iyi günlerde kullanın, Mustafa kardeşimizde güzel bayan ürünleride vardı siz bir AdP alsaydınız daha keyifli alıverişe devam ederdiniz Smile
Bu arada Angus Steak House dan memnun kaldınızmı acaba?

(13/03/2018, Saat: 17:11)Tahir Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @DenizKSK komşum,
Aldıklarınızı güle güle iyi günlerde kullanın, Mustafa kardeşimizde güzel bayan ürünleride vardı siz bir AdP alsaydınız daha keyifli alıverişe devam ederdiniz Smile
Bu arada Angus Steak House dan memnun kaldınızmı acaba?

Teşekkür ederim komşum, sağolun. Virginia Angus her zaman benim sevdiğim yerlerin başında gelmiştir. Etlerini ve özellikle hellimli-fıstıklı sucuklarını severim. Hiç üzmedi beni.

(13/03/2018, Saat: 17:09)kokopelli Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hanım Japonya'ya geziye gidecekmiş. Arkadaşlar sıralıyor, "Abi sen de gitsene, dolmakalem, ustura, elektronik ne varsa alırsın". Kahkahayla gülüyorum. "Kurşunkalem alıp çıksam öpüp başıma koyarım".

Komşum ne yaptınız yahu. Hiç hanımla gidilir mi? Maazallah fiyatlardan da haberdar olduysalar artık, ortalık yere de koyamaz insan aldıklarını.

Valla komşum yaptık bir hata Big Grin
Artık Edwin Jagger, Proraso, Floid diyince ne olduğunu anlıyor ve en azından DE89'un fiyatını biliyor... icon_smile_blackeye.gif
"A Samurai always wears two swords."
Mustafa bey, Tabac ve MWF sabubların yakın bir zamanda gelme ihtimali var mı?
https://youtube.com/channel/UCD-HX8qdZx__yv3jmHY6TFg
(04/04/2018, Saat: 22:21)habaz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mustafa bey, Tabac ve MWF sabubların yakın bir zamanda gelme ihtimali var mı?

@habaz Komşum, Tabac'ı bilmiyorum ama MWF kase ve refil olanının yolda olduğunu söyledi Mustafa Bey.
Bilgilerinize...

Edit: Bu arada Rocwell marka ürünlerin de yakında stokta olacağını söyledi.

?
(04/04/2018, Saat: 22:27)Mehmet_G Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @habaz Komşum, Tabac'ı bilmiyorum ama MWF kase ve refil olanının yolda olduğunu söyledi Mustafa Bey.
Bilgilerinize...

Edit: Bu arada Rocwell marka ürünlerin de yakında stokta olacağını söyledi.

?

Bilgi için teşekkürler
https://youtube.com/channel/UCD-HX8qdZx__yv3jmHY6TFg

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Karabulut Ticaret Fenotip 50 25,950 20/06/2022, Saat: 21:06
Son Yorum: solidas
  İMPA TİCARET FİYAT LİSTESİ impaticaret 17 59,490 25/01/2018, Saat: 13:15
Son Yorum: protti
  Uhuvvet Ticaret laktik 4 10,369 05/12/2015, Saat: 13:51
Son Yorum: anarche

Hızlı Menü: