İMPA Ticaret
(29/04/2018, Saat: 01:06)DarkNight Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Beyler çok canımı sıkan bir durum var , impa dan tabac parfüm ve deodorant seti aldım internet te extrashaving den parası ödendi fakat adresi yanlış yazdım, düzeltme seçeneği de yapamadım , güncellenmesi lazım , ne yapabilirim ???

Belki radikal, cok uc bir oneri olurmu bilmem ama,
telefon ile aramayı deneseniz Smile
https://www.extrashaving.com/iletisim.aspx
Telefon meşgul çalıyor sürekli yarın da pazar kapalı yani
Ürünü bugün aldıysan pazartesi hazırlanıp kargoya verilir pazartesi telefon aç mustafa bey yardımcı olur merak etme kendisiyle hernekadar tanışma ve alışveriş fırsatım daha olmasada çok çok iyi bir esnaf olduğunu biliyorum
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
@Soner komşuma katılıyorum aynen öyle

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
(29/04/2018, Saat: 01:06)DarkNight Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Beyler çok canımı sıkan bir durum var , impa dan tabac parfüm ve deodorant seti aldım internet te extrashaving den parası ödendi fakat adresi yanlış yazdım, düzeltme seçeneği de yapamadım , güncellenmesi lazım , ne yapabilirim ???

Merhabalar.
Alışverişiniz için teşekkür ederim.
Siparişinizi gördüm. Özelden veya e-posta ile doğru adresi yazarsanız gerekli düzeltmeyi sağlarım.
Kötü senaryo gerçekleşse, ürün yanlış adrese gitse bile dert etmeyiniz, böyle durumlarda 2.paketi doğru adrese gönderiyorum, 1
.paket bana geri dönüyor Smile
Saygılarımla
İmpa Ticaret Pazarlama
Mustafa Gönen

www.extrashaving.com
(29/04/2018, Saat: 19:53)impaticaret Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhabalar.
Alışverişiniz için teşekkür ederim.
Siparişinizi gördüm. Özelden veya e-posta ile doğru adresi yazarsanız gerekli düzeltmeyi sağlarım.
Kötü senaryo gerçekleşse, ürün yanlış adrese gitse bile dert etmeyiniz, böyle durumlarda 2.paketi doğru adrese gönderiyorum, 1
.paket bana geri dönüyor Smile

Yalnız süper bir taktikmiş bu. Big Grin
Ben de Merkur Futur alacağım ama Mat modeli tükenmiş. Neyse, 1 ay daha beklemem için bahane oldu bana.
Merhaba Mustafa Bey,
Nesti Dante sabunlar için çok teşekkür ederim, lavantalı olanları da gelecek mi ?
Teşekkür ederim
Merhabalar.
Tedarikçimde 12 çeşit vardı, hepsinden aldım. Lavantalı yakın zamanda gelmez , kusurumuza bakmayın Sad
Saygılarımla
İmpa Ticaret Pazarlama
Mustafa Gönen

www.extrashaving.com
İhbar ediyorum.

1-Tahir Abi
2- Pisporsuk Umit
3- Onur Cakmak

Bu arkadaslar yeni mal gelince, kosarak İmpaya giden, iclerinden oncelik en iyilerini secen, ara ara ugrayıp yeni bisey gelmisse herkesten once haberi olan cete basları.
Daha gecen gun yeni mallar gelmisti ne zaman bitti vs. diyen dostlar varsa, bu arkadas ve cevrelerinden kuskulansın akıllarında soru isareti kalmasın.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Karabulut Ticaret Fenotip 50 25,522 20/06/2022, Saat: 21:06
Son Yorum: solidas
  İMPA TİCARET FİYAT LİSTESİ impaticaret 17 59,334 25/01/2018, Saat: 13:15
Son Yorum: protti
  Uhuvvet Ticaret laktik 4 10,303 05/12/2015, Saat: 13:51
Son Yorum: anarche

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: