İMPA Ticaret
(13/03/2018, Saat: 17:09)kokopelli Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hanım Japonya'ya geziye gidecekmiş. Arkadaşlar sıralıyor, "Abi sen de gitsene, dolmakalem, ustura, elektronik ne varsa alırsın". Kahkahayla gülüyorum. "Kurşunkalem alıp çıksam öpüp başıma koyarım".

Komşum ne yaptınız yahu. Hiç hanımla gidilir mi? Maazallah fiyatlardan da haberdar olduysalar artık, ortalık yere de koyamaz insan aldıklarını.

Daha çok da geçmemiş bu mesajımın üstünden.
Yine extrashaving.com'da dolaşıyorum.
DE aletler sayfası açık.
Kızım yanımda.
Hala 10 Yaşında.

Omuz üstünden bakmış kerata.
Görmüş birkaçında fiyatları.
Demez mi bana,
"Aa Babaaa!"
"Sen evin tüm parasını bunlara mı yatırıyorsun yoksaaa?"

"Gak guk, kişisel ufak bütçeler olur ya hani, senin de var ya istediğini aldığın. Hem bu fiyatlar dünyadaki en uygun haliyle burada. Lazım bunlar, lazım."

Yok yok. Mümkün oldukça yakalanmamak lazım.
(11/05/2018, Saat: 16:56)kokopelli Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Daha çok da geçmemiş bu mesajımın üstünden.
Yine extrashaving.com'da dolaşıyorum.
DE aletler sayfası açık.
Kızım yanımda.
Hala 10 Yaşında.

Omuz üstünden bakmış kerata.
Görmüş birkaçında fiyatları.
Demez mi bana,
"Aa Babaaa!"
"Sen evin tüm parasını bunlara mı yatırıyorsun yoksaaa?"

"Gak guk, kişisel ufak bütçeler olur ya hani, senin de var ya istediğini aldığın. Hem bu fiyatlar dünyadaki en uygun haliyle burada. Lazım bunlar, lazım."

Yok yok. Mümkün oldukça yakalanmamak lazım.
Allah bağışlasın, kızınızın tepkisine çok güldüm üstadım. En sonunda sizinde kızınıza durumu çocuksu bir şekilde izahat vermeniz beni benden aldı. Big Grin
@impaticaret Babalar günü yaklaşıyor. O güne özel bir indirim yapmayı düşünüyor musunuz?
(12/05/2018, Saat: 21:20)ziyanınjileti Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @impaticaret Babalar günü yaklaşıyor. O güne özel bir indirim yapmayı düşünüyor musunuz?
Ürünlerin çoğu ithal . Döviz düşmedikçe indirim beklemiyorum ben.
İmpa dan alışveriş yapmak daha nasip olmadı, ürünler makul fiyatlarla satışda (zaten indirimdekiler diye bir bölüm var), tüketici dostu bir pazarlama sıtratejisi ile çok az cüzi karla sattığından eminim, Mustafa beyin kendisi bu işe gönül vermiş biri yoksa bu firmada kapanır giderdi, impa bizler için bir velinimet bence bu işi ancak gönülden bağlı biri sürdürebilir yıllarca, başka birisi olsa kapitalist düzenin dişlerine yenik düşüp hep daha çok kazan diyerek başka sektörlere girişirdi, kendisine buradan bu kültüre (evet kültür diyorum bu bir geleneksel tıraş kültürüdür), katkılarından ötürü teşekkürlerimi iletiyorum
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
+1

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
(12/05/2018, Saat: 21:58)mehmetgonen Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ürünlerin çoğu ithal . Döviz düşmedikçe indirim beklemiyorum ben.

Katılıyorum. Şuan zaten ürünleri gayet uygun fiyatla satmaktalar. Ama o gün için sadece 24 saatliğine özel tüm ürünlerde %10 gibi çok cuzi bir indirim bile belki uygulanabilir diye düşündüm. Uygulanmasa da sorun değil, impa ticaret ile her türlü alışveriş yapacağım zaten. Belki daha fazla ürün kaparım o gün sadece. Smile
bugun ugradim ancak hanimin hismindan korkup istedigim seyleri almadan ufak tefek seylerle ciktim.Progress ve wool fat sabun icin gidip via barberia sabun ve jilet alip ciktim.Neyse insallah haftaici hanim yokken gidip istediklerimi alacagim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
(12/05/2018, Saat: 21:20)ziyanınjileti Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @impaticaret Babalar günü yaklaşıyor. O güne özel bir indirim yapmayı düşünüyor musunuz?

%10indirim yapsam birçok ürün maliyetine yakın oluyor Smile

(12/05/2018, Saat: 22:10)Soner Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İmpa dan alışveriş yapmak daha nasip olmadı, ürünler makul fiyatlarla satışda (zaten indirimdekiler diye bir bölüm var), tüketici dostu bir pazarlama sıtratejisi ile çok az cüzi karla sattığından eminim, Mustafa beyin kendisi bu işe gönül vermiş biri yoksa bu firmada kapanır giderdi, impa bizler için bir velinimet bence bu işi ancak gönülden bağlı biri sürdürebilir yıllarca, başka birisi olsa kapitalist düzenin dişlerine yenik düşüp hep daha çok kazan diyerek başka sektörlere girişirdi, kendisine buradan bu kültüre (evet kültür diyorum bu bir geleneksel tıraş kültürüdür), katkılarından ötürü teşekkürlerimi iletiyorum

Sağolun, teşekkür bizden Smile

(12/05/2018, Saat: 23:58)gidakontrol Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bugun ugradim ancak hanimin hismindan korkup istedigim seyleri almadan ufak tefek seylerle ciktim.Progress ve wool fat sabun icin gidip via barberia sabun ve jilet alip ciktim.Neyse insallah haftaici hanim yokken gidip istediklerimi alacagim.

Hatırladım sizi, bir hanımla gelme hatasına düşen üyemiz daha Smile
Saygılarımla
İmpa Ticaret Pazarlama
Mustafa Gönen

www.extrashaving.com

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Karabulut Ticaret Fenotip 50 25,520 20/06/2022, Saat: 21:06
Son Yorum: solidas
  İMPA TİCARET FİYAT LİSTESİ impaticaret 17 59,334 25/01/2018, Saat: 13:15
Son Yorum: protti
  Uhuvvet Ticaret laktik 4 10,302 05/12/2015, Saat: 13:51