İMPA Ticaret
İyi akşamlar yakın zamanda Fatip gelmesi mümkün müdür acaba?
yanliz dukkanin yeri mukemmel olmus,her soz,nisan,bayram oncesi donemde zorla tahtakaleye,misir carsisina getirilen bizler icin vaha gibi.
(13/05/2018, Saat: 00:46)suicideblau Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İyi akşamlar yakın zamanda Fatip gelmesi mümkün müdür acaba?

Fatip Grande açık tarak geldi. Pazartesi siteye eklerim

(13/05/2018, Saat: 01:20)gidakontrol Adlı Kullanıcıdan Alıntı: yanliz dukkanin yeri mukemmel olmus,her soz,nisan,bayram oncesi donemde zorla tahtakaleye,misir carsisina getirilen bizler icin vaha gibi.

Otopark sorunundan dolayı taşınma düşüncemiz var
Saygılarımla
İmpa Ticaret Pazarlama
Mustafa Gönen

www.extrashaving.com
(13/05/2018, Saat: 12:43)impaticaret Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Otopark sorunundan dolayı taşınma düşüncemiz var

Bu yeni bir bilgi, hadi hayırlısı.

Tahtakaledeki dükkanı boşaltıp mı çıkacaksınız abi yoksa ikinci bir dükkan mı düşünüyorsunuz?
I'd Lather be Shaving, 'Cos Shave Must Go On!
İyi günler brut traş kremi ne zaman gelir?
Her Kasaba da ışık saçan bir öğretmen ve bu ışığı söndürmeye çalışan bir papaz vardır ?
Victor Hugo
Mustafa kardeşime hoş sohbeti için buradan da teşekkür edeyim. İstanbulda oturanlar olarak çok şanslıyız, dükkanı ziyaret edip ürünlere bakmak çok keyifli. Aldıklarımın da hepsi ilk defa kullanacağım ürünler..

dc851c94b6fe27a63dc5c81ab7003e83.jpg

SM-A520F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
@men-up bugün mü uğradın komşum bende istanbuldayım uğrayım mı ?

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
tasinacaksaniz besiktasi gozonunde bulundurursunuz umarim.Her iki yakadaki musterilerde rahatca ulasabilir boylece.
(13/05/2018, Saat: 16:07)bekvural Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @men-up bugün mü uğradın komşum bende istanbuldayım uğrayım mı ?

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hoşgeldiniz Bekir Bey.
Bugün kapalıyız

(13/05/2018, Saat: 12:52)onurcakmak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu yeni bir bilgi, hadi hayırlısı.

Tahtakaledeki dükkanı boşaltıp mı çıkacaksınız abi yoksa ikinci bir dükkan mı düşünüyorsunuz?

Mevcut dükkanı boşaltıp taşınma Smile

(13/05/2018, Saat: 16:24)gidakontrol Adlı Kullanıcıdan Alıntı: tasinacaksaniz besiktasi gozonunde bulundurursunuz umarim.Her iki yakadaki musterilerde rahatca ulasabilir boylece.

Beşiktaş müşteri grubumuzada uyan bir lokasyon ama kısmet artık
Saygılarımla
İmpa Ticaret Pazarlama
Mustafa Gönen

www.extrashaving.com
Şu İmpa Ticaret'in bir kopyası Ankara'da olsa sevinçten çıldırırdım. Her gün bulunduğu adrese uğrar, dükkana dalardım. Her ürünün fiyatını öğrenir, alıcı gözü ile bakardım. Ya bu döviz de amma arttı be hocam der dükkan sahibi ile çene çalardım. Alacağım ürünü stok yaparcasına fazla alır, Kayserili pazarlığı yapardım. Her gün dükkana gelir, dükkanın ortasına çadır kurardım tabir-i caizse. Dükkan sahibini canından bezdirirdim yani. Ama yok işte. Onun için İstanbul'da yaşayan arkadaşlar çok şanslılar.

Bu arada bu Merkur 39C Slant ne zaman gelir Mustafa Bey?

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Karabulut Ticaret Fenotip 50 25,516 20/06/2022, Saat: 21:06
Son Yorum: solidas
  İMPA TİCARET FİYAT LİSTESİ impaticaret 17 59,334 25/01/2018, Saat: 13:15
Son Yorum: protti
  Uhuvvet Ticaret laktik 4 10,302 05/12/2015, Saat: 13:51
Son Yorum: anarche

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: