İMPA Ticaret
@dikdik_s komşum teşekkür ederim. @impaticaret cevap verdikten sonra duruma göre Omeganin fırçasını alacağım.
Hiç bilmiyorum ki
(02/06/2018, Saat: 09:47)krub Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @impaticaret Proraso fırça alacağım. Baktigim kadarıyla sizin sitenizde yok. Alacaksam sizden almak isterim. Teyit etme amaçlı yazmak istedim. Fırça da şu; https://www.hepsiburada.com/proraso-tira...GLILA10585

Merhabalar.
Proraso fırça var , 50TL

(02/06/2018, Saat: 12:15)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bende sorunuzla alakalı bir soru sorayım.
Prorasonun bu fırcası, Omeganın 10048 kodlu fırcası ile 1e1 aynımı yoksa loft boy farkı vs. varmı.

@krub
Komsuma da bir alternatif olsun, Omeganın cok yakısıklı sevdigim bir fırcası.
https://www.extrashaving.com/omega-tiras...lastik-351

Serdar Bey birebir herşeyi aynı , Omega üretiyor prorasoyuda.
Tek farkı sap kaplaması değişik.
20102 omurgalı, kallavi fırçalardan Smile
Saygılarımla
İmpa Ticaret Pazarlama
Mustafa Gönen

www.extrashaving.com
@krub komşum,
n11 de var ama Omega ile birebir aynı fırça fiyat Omega nın 2 katı Sad
sadece sap rengi farklı ele alıncada o kadar kaliteli duruşu yok..
Görmeden alma derim komşum..

Ufak bir uyarı geçeyim: şahsen Proraso fırçadan hiç memnun kalmadım. Ehlileşmesi mümkün değil. Saatlerce, günlerce rodaj için uğraştım, sonuç değişmedi. Uçları hafif çatallansa da sertliği can yakıcı. Hediye verip kurtuldum. İmpa'da aynı fiyat aralığında çok daha kaliteli fırçalar var. Jaguar'ın en ucuz fırçası bile Proraso'dan iyi. Tabii bu benim şahsi deneyimim. Ama şunu rahatlıkla söyleyebilirim ki, domuz fırça alınacaksa Semogue'dan başkası yalan. Her malın uzman bir markası var, domuz fırçada da bu marka Semogue.
Cevap icin tesekkur ederim Mustafa Bey. Sormamın nedeni yurt dısı kaynaklarda bulabildigim olculerde loft uzunluk farkı var gibi duruyor.
Cok da onemli bir fırca veya mevzu degilde iste, merak.

1znr7o2.jpg
Başka domuz fırça denemedim ama çok methedildiği için Semouge 2000 domuz fırça aldım, beklentim büyük olmasına rağmen hayal kırıklığına uğramadım bilakis memnun kaldım. İlk günden beri kullandıkça da daha çok seviyorum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Geçtim omeganin siparişini. Hayırlı olsun inşallah.
Hiç bilmiyorum ki
Mustafa bey,semogue owners club domuz fırça gelicekmi,gelirse ne zaman gelir

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Akın var güneşe akın!
Güneşi zaptedeceğiz,
Güneşin zaptı yakın!
(04/06/2018, Saat: 13:03)AltKapalı Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mustafa bey,semogue owners club domuz fırça gelicekmi,gelirse ne zaman gelir

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Merhabalar
Yakın zamanda gelecek ama tarih veremiyorum.
teşekkürler
Saygılarımla
İmpa Ticaret Pazarlama
Mustafa Gönen

www.extrashaving.com
Merhaba Mustafa Bey,
Arko tıraş kremi alacağım ama bir çok çeşidi var. Gördüğüm kadarı ile sadece adet olarak bir seçim yapıyoruz. Mesela Ice mint olanı istesem sadece nasıl yapacağım?

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Karabulut Ticaret Fenotip 50 25,803 20/06/2022, Saat: 21:06
Son Yorum: solidas
  İMPA TİCARET FİYAT LİSTESİ impaticaret 17 59,459 25/01/2018, Saat: 13:15
Son Yorum: protti
  Uhuvvet Ticaret laktik 4 10,346 05/12/2015, Saat: 13:51
Son Yorum: anarche

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: